Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  15 stycznia 2017

...za nedzne, dwulicowe stworzenia, pelne hipokryzji :)

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  15 stycznia 2017

No i same to udowodnilyscie. Polknelyscie haczyk.

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  15 stycznia 2017

Facet jak jest osadzony jako niemeski to jest odrzucony. My mamy zaakceptowac wasza hohoho niezaleznosc :) Nie.

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  15 stycznia 2017

Albo wy dajecie od siebie i my tez, albo dowidzenia. Nam zwiazki nie sa potrzebne. To wy macie mniej czasu i czesto przed 30 jestescie totalnie zdesperowane. Wiec, kto tu jest bardziej potrzebujacy...? @Babo prawdziwy mezczyzna ma po pierwsze godnosc, a po drugie, swoje zycie. Jak plec gorsza zaczyna sobie fikac, to jeden rozkaz: "pakuj sie i wynos sie z mojego domu". Tylko ulegle pipy bez zycia wewnetrznego beda wam przytakiwac i uprawiac kult waginy.

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  15 stycznia 2017

Nie uważacie, że taka wojna płci to trochę dziecinada?

CuteNinja
CuteNinja
  15 stycznia 2017
Adrian3303
Adrian3303: wojna płci

To wojna ze stereotypami i generalizacją, nie wojna płci. Osobiście uwielbiam mężczyzn, większość tych mi znanych jest naprawdę fantastyczna. Aczkolwiek w tym wątku niewielu panów wypowiedziało się z sensem.
niezalezna
niezalezna
  15 stycznia 2017

Niech je sobie wytną z CKMu albo kupią w seks szopie i mogą robić z nimi co im się żywnie podoba d83dde02 tak czy siak innych im nie wróżę

NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  15 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To wojna ze stereotypami i generalizacją, nie wojna płci. Osobiście uwielbiam mężczyzn, większość tych mi znanych jest naprawdę fantastyczna. Aczkolwiek w tym wątku niewielu panów wypowiedziało się z sensem.


Nie wiem czy wiesz ale ale na tej całej aferze skorzystała jedna grupa kobiet i jeden facet idealny, który nie przebiera w słowach, wobec kobiet. Przecież prawdziwy facet pisze kobiecie że jest pop%&%$a i tak dalej d83dde09
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  15 stycznia 2017

W tym wątku w ogóle niewiele osób wypowiedziało się z sensem, bądźmy obiektywni. Mało sensownych argumetów za to dużo obrzucania się gównem. To po co w ogóle dyskutować?

NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  15 stycznia 2017
Adrian3303
Adrian3303: W tym wątku w ogóle niewiele osób wypowiedziało się z sensem, bądźmy obiektywni


Więc kto był obiektywny Twoim zdaniem?
AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  15 stycznia 2017

Prawdziwy mężczyzna:
-daje kasę (bo to niby dobro rodziny),
-jest posłuszny (bo jak nie, to nie kocha),
-prawi komplementy (ale oczywiście te najbardziej kreatywne, bo paniusia sobie chce być tą jedyną),
-nie wymaga zbyt od paniusi (bo jest wyzwolona),
-zabiera na wycieczki,
-jest asertywny (ale nie za bardzo, bo inaczej to szowinista),
-uprawia chory kult swojej kobiety,
-musi zdawać chore testy i gierki,

Prawdziwa wyzwolona dama:
-nic nie musi. No czasami nogi rozłoży,

Rozumiecie, że ten biznes się nam nie opłaca?

NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  15 stycznia 2017
AIVAS
AIVAS: Rozumiecie, że ten biznes się nam nie opłaca?


Więc skoro tak wam to przeszkadza, to zaprzestańcie tego wszystkiego. Tylko nie liczcie na wdzięczność w postaci prania waszych gaci, skarpetek, prasowania,gotowania zajmowania się dziećmi. I nie zabiegajcie o nasze względy.

AIVAS
AIVAS: Prawdziwa wyzwolona dama: -nic nie musi. No czasami nogi rozłoży,


skoro tego nie potrzebujecie to po co ta cała afera?
Faktem jest jak widać, że faceci boją się silnych kobiet. trafiają na takie i pojawia się strach. Wy musicie rządzić, bo inaczej upada wasz mały świat. To nadmiar testosteronu, a od tego wypadają wam włosy na głowied83dde0f Na złym polu nawet chwasty nie rosną nawiasem mówiąc
AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  15 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Boją się silnych kobiet? Nie, my z takimi nie mamy co robić. Mam pralko-suszarkę, więc dzięki za troskę, ale żadna kobieta nie będzie łapy pchała mi do sprzętu za tyle kasy.

"skoro tego nie potrzebujecie to po co ta cała afera?

Nie ja pisałem co innego. My nie potrzebujemy stałych związków z Wami.

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  15 stycznia 2017

Czemu wy wszyscy zakładacie, że koniecznie ktoś musi rządzić? Chyba każdy sam decyduje o sobie albo mi się wydaje. A co do silnych kobiet to przynajmniej w moim przypadku jest odwrotnie bo wolę silną niż taką szarą myszkę, z którą nie da się na luzie porozmawiać bo wszystkiego się wstydzi :D

CuteNinja
CuteNinja
  15 stycznia 2017
AIVAS
AIVAS: my

Ależ nie wypowiadaj się za wszystkich, tylko za siebie. To, że Ty nie wiesz co się robi z kobietą nie oznacza, że inni też nie wiedzą d83dde02
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.