Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  14 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: BabaxJaga: ja idę lulu, ty też siusiu, paciorek i do łóżeczka lap do podusi, ale podziel się z Lodziąhttps://www.youtube.com/watch?v=_3eaBi1rcWc fajne działanie machiny wzajemnych powiązańLodzia, "ekypa" starała się jak mogła, ty też dałaś z siebie wszystko, pa dziubaskiIdź, idź tylko nóg sobie trombom nie owiń, bo się przeca zabijesz

jakbym miała takiego nochala jak twój to pewnie tak, taki noseczek to chyba smuteczek?,
ale nie przejmuj się, w niektórych sytuacjach może działać zaporowo

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  14 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: BabaxJaga: Lodziu w tył zwrot (czyt.wynocha), tu kształtuje się historia, wybieramy Phezydętkę Forum, ale to nie będziesz ty, to będzie Dari D (pełne dane do wiadomości osób zaprzyjaźnionych), dziewczynka od Cejrowskiego.Lodka, wredny babusie, jak zwykle wszędzie musisz wcisnąć tego swojego wielkiego nochala, na Phezydętkę nie masz szans bo Dari D. sporo może, z przyjemnością umila i ułatwia życie i robi niespodzianki.No ba, nie musisz być aż tak sugestywny :) Ty sobie lepiej posiedź w cieniu i poczekaj .... aż cię na dobre zapuszkujom

ok, sugestywny Katarzyn Babyjag obiecuje posiedzieć w cieniu i poczekać aż cię na dobre "zapuszkojom"

PS "siostro" spróbuj zadziałać z kaucją, po co od razu do puchy?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  14 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: BabaxJaga: poluję przeważnie na Lodzie, ale ta cholera ostatnio mnie unikaW świecie wirtualnym to awykonalne a i w realnym jak do tej pory... musisz mieć odpowiednią broń i przynajmniej 5 z 7 wymaganych klepek, a ty żadnej nie masz


tak, ja żadnej, a ty masz aż 7 na 5 wymaganych, teraz rozumiem, to z nadmiaru główka ci paruje,
Lodzia z umiarem bo nam w końcu wyparujesz

Konto usunięte
Konto usunięte: BabaxJaga: znowu mylisz mnie z Lodzią, to nie ja wybieram się non stop do parku sztywnych mógł cię też pomylić z wilkiem. On też od zarania dziejów tego forum, na mleku z gipsem

tzn. z Daheczkiem Kittasem (proszę nie przekręcać drugiego członu), "un jesce dycho"?, no to hello Ptysiu

Lodka, a po co mu gips do mleka? taki sztywniak z niego?

PS bido ty już od 5 Forum okupowałaś? aż tak cię telepało, że spac nie mogłas czy obmyślałaś nową strategię?
nie zapominaj o taktyce, zła zawala całą robotę i wszystko bierze w łeb
PS2 buziaczki dla "ekypy", dziubaski sa naprawdę wyjątkowi, ja zmykam, ludzie czekają

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  14 stycznia 2017

czasami się zastanawiam ,czy się z was śmiać czy płakać :)

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  14 stycznia 2017

Siema. Jestem na bieżąco z internowelą.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Tajra
Tajra
  14 stycznia 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: PS bido ty już od 5 Forum okupowałaś? aż tak cię telepało, że spac nie mogłas czy obmyślałaś nową strategię?


Ja od 5 a ty do 2 d83dde18 długo cie ten gips trzymał d83dde02
Tajra
Tajra
  14 stycznia 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: ty babciu 100001, z ostatniego udzielasz się oficjalnie jako babcia Lodzia, z pozostałych namierzasz, próbujesz znaleźć powiązania m/kontami lub zwyczajnie zbierasz ocenki i sweet komcie już jako xxx, ach te lanse i awanse, jeszcze ci nie przeszło?


Policzmy zatem nie głosy a profile.... twoje profile.... za mojej bytności tylko na tym jednym, twój zmienił się 4 x d83dde02
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  14 stycznia 2017

a na łyżwach już dziś byliście >:P

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  14 stycznia 2017

taki spontan ,po prostu :P

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  15 stycznia 2017

Ja jak będę miał syna to nauczę go, jednej z najważniejszych rzeczy w sferze d-m: nie usługuj nigdy babie. W tym: nie kupuj nic (niech sobie idzie i kupi. Bo przecież oto w końcu walczyłyście). Facet nie jest w niczym gorszy; jeszcze - nie zabiegaj. Nie daj sobie wmówić winy (jedna z bardziej popularnych metod pań na przywołanie samca do porządku).

Co do tematu. Jest popyt jest i podaż. Ale wyrabianie sobie opinii na temat jakiejś grupy (w tym przypadku - kobiet), na tak małej próbie jak internetowe fora, serwisy etc. jest trochę samospełniającą się przepowiednią. Po pierwsze - kobiety o niskim poczuciu własnej wartości, zakładają konta na rakach typu tinder, badoo, etc. W głównej mierze, aby się dowartościować. Sprawdzić jaką "laską" jestem. Faceci - najczęściej mający jakieś blokady wobec dziewczyn, korzystają z okazji do poznania i zakładają konta... A, że sukcesów brak, różne są powody. Jak ktoś ma powodzenie w realu, zdrowe przekonia o związkach, kobietach, facetach - to się w tym nie babra.

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  15 stycznia 2017

...no i coś jeszcze co rzuciło mi się na klawiaturę. Dwuznaczność oczekiwań i zachować Pań (pisałem o tym). Panie chcą od Panów uznania ich niezależności. Więc ostentacyjnie robią wszystko, aby się wyróżnić i zaznaczyć swoją (nową) pozycję w społeczeństwie. Buntują się: "Nie będą sprzątaczką i kucharką!! Nie będzie mi facet mówił jaka mam być i co robić!!" Szczerze... to odnoszę wrażenie, że jest w tym więcej pretensjonalizmu, niżeli faktycznej troski o swoje potrzeby. Natomiast - facet, który zacznie mówić o swoich potrzebach i uczuciach, wiadomo jak zostanie określony. Zostanie wydany osąd według babskiego widzimisię. Facet, który się zbuntuje będzie przez stado zadowolonych pań kastrowany. Więc dochodzimy do jakiejś schizofrenii społecznej. Nowa rola kobiety ma zostać uznana. Co bardziej agresywniejsze z pań, krzyczą o tym jak w jakimś obłędzie. Nowa rola męska nie wchodzi w grę. Bo to paniom, dwulicowym, nie odpowiada.

Tajra
Tajra
  15 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
AIVAS
AIVAS: Ja jak będę miał syna to nauczę go, jednej z najważniejszych rzeczy w sferze d-m: nie usługuj nigdy babie. W tym: nie kupuj nic (niech sobie idzie i kupi. Bo przecież oto w końcu walczyłyście). Facet nie jest w niczym gorszy; jeszcze - nie zabiegaj. Nie daj sobie wmówić winy (jedna z bardziej popularnych metod pań na przywołanie samca do porządku). .


Masz spore na to szansę i nawet pozwoliłabym ci się wykazać ale pod jednym warunkiem .... jesteś silniejszą osobowością od matki. Twój autorytet nie okaże się destukcyjny d83dde09 Jeżeli jednak zauważę, że obierasz drogę na skróty...... jesteś ugotowany i masz posprzątane :))

Ps

Chyba nie zazdroszczę właśnie jej
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  15 stycznia 2017

Aj tam, wszystkie te próby zdominowania faceta przez kobietę to w większości przypadków próba sprawdzenia Twojego charakteru. Chcesz szacunku od kobiety, musisz się jej postawić. Trzeba tylko umieć postawić się z klasą :)

Tajra
Tajra
  15 stycznia 2017

Doprawdy? Wg. mnie tak oscentacyjnie manifestowany tutaj brak szacunku do kobiet, zazwyczaj ma swój początek w braku szacunku do matki. Wasza roszczeniowa dość często postawa, to zachowanie godne określenia chłystka i smarkacza, który nie dorósł do roli mężczyzny. To wam się wydaje że coś wam się w ramach zadośćuczynienia za to że w ogóle jesteście należy :) Nic wam się nie należy, bo z takimi samymi roszczeniami występują kobiety, ale to was już wielce oburza :)

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  15 stycznia 2017

Czyli uważasz, że facet ma się zawsze godzić na wszystko co chce kobieta i być na każde jej skinienie palcem? Według mnie taki ktoś po pewnym czasie będzie u niej spalony. Was irytują tacy mężczyźni bo są po prostu nudni i wcale się wam nie dziwię. Ja wcale nie mówię, że do kobiety trzeba nie mieć szacunku, wręcz przeciwnie, nie wspominając już o matce bo matka to świętość. Ale jednak każdy ma prawo do swojego zdania bo WSZYSCY jesteśmy równi i kobiety i mężczyźni :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.