Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  15 stycznia 2017

Zaden prawdziwy facet nie pozwoli sobie, zeby baba go ponizala. To dzieki nas macie komputery, samochody, mieszkania w ktorych mieszkacie, telefony. Wiec z tego powodu nam sie szacunek nalezy.

Tajra
Tajra
  15 stycznia 2017

Szacunek naleć będzie się tamu, któremu który na niego zasłuży, a nie temu który się go domaga tupając kaczymi nóżkami

Tajra
Tajra
  15 stycznia 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: lepiej nie bo


Masz racje.... na cyklistów trza uważać bo to skryte bestie d83dde02
AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  15 stycznia 2017

Ja oddaje szacunek kobietom, ktore sa kobiece :)

Tajra
Tajra
  15 stycznia 2017

Właśnie mam go pokazałeś d83dde02 Na szczęście dla mnie to nie ja jestem twoją wybranką, bo nic tylko wyskoczyć przez okno d83dde02

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  15 stycznia 2017

No ale Ty nie jestes kobieca :/ troche pokory.

Panthera
Panthera
  15 stycznia 2017
AIVAS
AIVAS: Bo my cenimy w kobietach kobiecosc. To, co tetaz sie widzi, to machanie mentalnym przyrodzeniem. Chcecie, zebysmy byli mescy, to wy badzcie kobiece.


Sprecyzuj co to znaczy kobiecość.
Czyli co, facet moze sobie ruchać ile wlezie, chodzić do klubów, pić i palić a kobieta ma grzecznie siedzieć w domu, cichutko, i czekać z kolacją aż on nawalony wróci po nocnych wojażach, ze śladami szminki na szyi?
Po prostu znamy swoją wartość i jej bronimy. TO nie machanie mentalnym przyrodzeniem, to dostosowanie się nas do świata stworzonego głównie przez was i na wasze potrzeby. Dostosowałyśmy się.
Z resztą my mamy prawo być takie jakie chcemy, nawet przeklinać, mieć krótkie włosy i nosić spodnie oraz pić whisky i palić fajki. Bo nikt nam tego nie zabroni (co najwyżej jacyś zacofani pseudogentlemeni typu JKM). Więc nie mów nam jakie my mamy być :)
Poza tym kto potrafi zdefiniować kobiecość? Dla każdego to co innego. Dla jednego to np oglądanie romansow i płakanie na nich (na co panowie narzekają, ale takie kobiety najbardziej ich pociągają, te co lubią filmy akcji was odpychają) i bycie calkowicie zależną od faceta (dyshonor dla doroslej samodzielnej osoby), dla drugiego to tajemniczość i kołysanie biodrami, a dla trzeciego to może być nawet palaczka byle palila z klasą. A my musimy się dopasować do waszych widzimisię? Wy do naszych nie chcecie ;]

DarekRiddle
DarekRiddle: sierotki kto jedzie na SPA zapraszam na chwile relaxu ,odprężenia i zadumy n ad własnym losem i czy aby wy sami nie jesteście dla siebie sterem i okrętem , zrozumcie to i zacznijcie korzystać z życia ,kochać się wzajemnie szanować a nie tylko kłamać ,oszukiwać i szczekać na siebie ,to wszystko tylko zalezy od was ... a teraz jade na całodniowy relax;) miłej napinki :*


przeciez my tak robimy, nie kłamiemy, nie oszukujemy, korzystamy z życia (nawet kłótnia na fotce potrafi odprężyć!)
No ale dla ciebie wszystkie są jednakowe, wszystkie my to dla ciebie fałszywe zdradliwe zdziry i materialne szmaty... ni mo wyjuntkuf!
Tajra
Tajra
  15 stycznia 2017

I nie proś o to bym ja wyszkoliła podobnie moją córkę, bo zazwyczaj osiąga tan perfekcji, a kiedy wzniesie się ponad niego dostaniesz po ryjku jak inni panowie d83dde02

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  15 stycznia 2017

Prawda jest taka, że każdy tu generalizuje i każdy chce udowodnić swoją rację. Nie wiem tylko po co bo i tak nigdy jedna strona nie przyzna racji drugiej (żeby "jego płeć" nie przegrała :D)

CuteNinja
CuteNinja
  15 stycznia 2017
AIVAS
AIVAS: To dzieki nas macie komputery, samochody, mieszkania w ktorych mieszkacie, telefony

Stary, nie Ty wynalazłeś komputer, samochód i pierwszą lepiankę, zatem nie na Ciebie spada za to chwała. Logiki trochę.
Panthera
Panthera
  15 stycznia 2017
AIVAS
AIVAS: Zaden prawdziwy facet nie pozwoli sobie, zeby baba go ponizala. To dzieki nas macie komputery, samochody, mieszkania w ktorych mieszkacie, telefony. Wiec z tego powodu nam sie szacunek nalezy.


Zadna prawdziwa kobieta nie pozwoli sobie, aby facet ją poniżał. I nie ważne że dzieki "wam" coś mamy. Szanujemy tych, którzy te komputery czy samochody czy telefony czy pralki stworzyli. A nie jakiś randomowych ujadaczy, którzy przypisują sobie zaszczyty swoich dziadów pradziadów i zupełnie obcych osob tylko dlatego, że są tej samej płci. TO że jakiś facet wymyślił np suszarkę, to mam być wdzięczna i szanować każdego faceta, nawet ciebie, nawet jeśli większość facetów jest twojego pokroju tj samolubna, obłudna, wykorzystująca kobiety, raniąca je, obrażająca je itp? Chyba coś ci sie dziecko pomyliło.

Szacunek należy się tylko temu kto na to zasługuje. Kto robi coś dla świata, kto innych szanuje. A nie temu, kto
tego wymaga ze względu na płeć, bo przypadkiem udało mu się taką samą mieć :)

AIVAS
AIVAS: Ja oddaje szacunek kobietom, ktore sa kobiece :)


Każda kobieta jest kobieca :) W koncu jest kobietą. Gdyby nie była kobieca, bylaby mężczyzną :) Logiczne.
Męska kobieta to wymysł niedowartościowanych samców.
Kobieta jest sobą, ale ktoś wymyślił (niesłusznie) że jakieś cechy są wyłącznie męskie a inne wylącznie kobiece i jak ktoś posiada jakieś zachowanie z tej drugiej grupy to nagle mają go za odmieńca :/

AIVAS
AIVAS: No ale Ty nie jestes kobieca :/ troche pokory.


ty nawet nie wiesz co to znaczy kobiecość, troche pokory ;/
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  15 stycznia 2017
AIVAS
AIVAS: Zaden prawdziwy facet nie pozwoli sobie, zeby baba go ponizala

i vive versa

AIVAS
AIVAS: To dzieki nas macie komputery, samochody, mieszkania w ktorych mieszkacie, telefony.

argument do obalenia

to dzięki nam żyjecie, kontrargument nie do podważenia

AIVAS
AIVAS: Wiec z tego powodu nam sie szacunek nalezy

nam również

reasumujac

Dziewczyny bądźcie wiedźmami dla samców, nigdy nie pozwólcie się zdominować i wmówić sobie, że to wasz wina bo zupa była zbyt słona, takiego wierzgającego samca nie wahajcie się sprowadzić za pysk do parteru, niech zna swoje miejsce w szeregu.

Co do mężczyzn, to zupełnie inna bajka, dla nich bądźcie boginiami, wymagajcie wyłączności i samę tę wyłącznośc gwarantujcie, bądźcie jego świątynią, podporą zwł.jak mu się świat na łeb wali.
Nie bądźcie zaborcze, zostawcie mu obszar wolności, do którego nie właźcie z buta i pamiętajcie, że podstawą każdej zdrowej relacji jest lojalność i jego pochodne tj.szacunek, szczerośc i uczciwośc (2 ostatnie pojęcia wbrew pozorom nie są tożsame, dlatego wspomiałam o każdym osobno). Smycz jest zbędna.

to dla facetów, musicie "se" podmuchać w trąbkę
https://www.youtube.com/watch?v=6_x_lDI2dvA
4:19 pozdrowienia od nas

a to dla mężczyzn, wy akurat nic nie musicie
https://www.youtube.com/watch?v=F0NNkuy3V_s
skupcie się na klipie

i to by było na tyle, zmykam na Owsiaka

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Panthera
Panthera
  15 stycznia 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: AIVAS: Zaden prawdziwy facet nie pozwoli sobie, zeby baba go ponizala i vive versaAIVAS: To dzieki nas macie komputery, samochody, mieszkania w ktorych mieszkacie, telefony. argument do obaleniato dzięki nam żyjecie, kontrargument nie do podważeniaAIVAS: Wiec z tego powodu nam sie szacunek nalezy nam równieżreasumujac Dziewczyny bądźcie wiedźmami dla samców, nigdy nie pozwólcie się zdominować i wmówić sobie, że to wasz wina bo zupa była zbyt słona, takiego wierzgającego samca nie wahajcie się sprowadzić za pysk do parteru, niech zna swoje miejsce w szeregu.Co do mężczyzn, to zupełnie inna bajka, dla nich bądźcie boginiami, wymagajcie wyłączności i samę tę wyłącznośc gwarantujcie, bądźcie jego świątynią, podporą zwł.jak mu się świat na łeb wali. Nie bądźcie zaborcze, zostawcie mu obszar wolności, do którego nie właźcie z buta i pamiętajcie, że podstawą każdej zdrowej relacji jest lojalność i jego pochodne tj.szacunek, szczerośc i uczciwośc (2 ostatnie pojęcia wbrew pozorom nie są tożsame, dlatego wspomiałam o każdym osobno). Smycz jest zbędna. to dla facetów, musicie "se" podmuchać w trąbkęhttps://www.youtube.com/watch?v=6_x_lDI2dvA 4:19 pozdrowienia od nas a to dla mężczyzn, wy akurat nic nie musiciehttps://www.youtube.com/watch?v=F0NNkuy3V_s skupcie się na klipiei to by było na tyle, zmykam na Owsiaka


Bardzo dobrze powiedziane :) Dla mezczyzn jesteśmy prawdziwymi kobietami, a dla tych krzykaczy walikoników, co tylko obrażają kobiety i nawet mądre i inteligentne, szanujące się uważają za głupie i puste na jeden raz, będziemy traktować z wzajemnością tj jak kuba bogu tak bog kubanczykom.
AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  15 stycznia 2017

Wiec kobieta moze sobie byc jaka chce. No, ale facet ma byc ,,mezczyzna'' Coz

Tajra
Tajra
  15 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
AIVAS
AIVAS: No ale Ty nie jestes kobieca :/ troche pokory.


A ty męski :)) Przykro mi bardzo stary, ale to nie ty jesteś "czarnym koniem" tego wyścigu i nigdy nim nie będziesz d83dde02 Za cienki w uszach jesteś i za głupi masz czerep
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.