Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  15 stycznia 2017
Adrian3303
Adrian3303: Dla Ciebie powiedzenie o kobiecie, że jest atrakcyjna to jeżdżenie po wyglądzie? Nie żebym się czepiał ale to trochę dziwne :)


A nie przyszło Ci na myśl że nie używam swojego wyglądu jako przepustki? Może w takiej dyskusji mnie to przeszkadza? Nawet te pozytywne opinie? Później tylko sugestie że jak kobieta jest ładna to wszyscy muszą się jej słuchaćd83dde12
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  15 stycznia 2017

Ale tak jest, że jak kobieta jest ładna to codziennie musi opędzać się od całego stada kolesi, którzy chcą jej się przypodobać. Nie wiem w czym Ci to przeszkadza bo to nie wina kobiet tylko tych desperatów. Po prostu nie da się być miłą dla każdego bo już dadzą Ci spokoju. I stąd właśnie zakładanie takich tematów na forum. Przynajmniej takie jest moje zdanie :)

NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  15 stycznia 2017

Ale chyba rozumiesz że jeśli chodzi o dyskusję na temat poglądów, to szczytem błazenady jest mieszanie w to wyglądu. Rozumie że dygresja buduje temat, ale bez przesady. Coś bym napisała o tym opędzaniu się od adoratorów ale zaraz, dyskusja zawrze na nowo, bez poszanowania cudzego zdaniad83dde0f

CuteNinja
CuteNinja
  15 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Coś bym napisała o tym opędzaniu się od adoratorów

Nie chcesz? To ja napiszę jak jest d83dde02 Tutaj tłumy facetów spuszczają się nad tym, jakie to nie jesteśmy piękne i co to by z nami nie zrobili, a w życiu realnym, szczerze mówiąc, mało kto ma odwagę podejść i porozmawiać. Więc nie, to nie jest tak, że ładne kobiety codziennie się opędzają od adoratorów. Ładne kobiety przeważnie są niewidzialne, bo mężczyźni się ich zwyczajnie boją. Gdybym nie miała męża, którego zresztą musiałam "poderwać" sama, to do dzisiaj pewnie byłabym singielką i czytając forum traciła wiarę w mężczyzn.
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  15 stycznia 2017

Tylko, że ten wygląd ma akurat bardzo dużo do rzeczy jeśli chodzi o poglądy właśnie tych adoratów o was. W sumie to napisz, co Ci szkodzi i tak tu nikt nie szanuje cudzego zdania :D

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  15 stycznia 2017

CuteNinja jest dokładnie tak jak napisałaś tylko mi chodziło wyłącznie o fotkę nie realne życie. Wystarczy przejść się po klubach i widać jak dziewczyny tańczą ze sobą a faceci stoją w szeregu pod ścianą i się czają jak jacyś psychole :D

vvvRUDYvvv
vvvRUDYvvv
  15 stycznia 2017

Jako można mieć wiarę w Faceta? buhahaha

NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  15 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tutaj tłumy facetów spuszczają się nad tym, jakie to nie jesteśmy piękne i co to by z nami nie zrobili, a w życiu realnym

Zdążyłam zauważyć, i poczuć na własnej skórze d83dde1c
vvvRUDYvvv
vvvRUDYvvv
  15 stycznia 2017

Napiszę wam to. Wiele Laskę poszukuje faceta. Wiele kobiet poszukuje faceta który jest władczy i ma duży bagarz doświadczeń. Potem jesteście ranione przez nich i macie ból dupy że każdy https://www.youtube.com/watch?v=ExTESo1tQ0k

Najgorsze są te wytapetowane lampucery które uważają się ze księżniczki, a bez tapety wyglądają jak Guano i muszą się dowartościowywać. BO TAK TRZEBA. Trzeba wyglądać modnie i iść za tłumem. Cytuję klasyka "Tak! Kochajmy te suki z psim filtrem" koniec cytatu.

CuteNinja Wiesz dlaczego tak piszą co by nie robili? Bo są facetami, albo te laski wyglądają jak by były "w sam raz, na raz"

Sam tracę wiarę we facetów. Tak dużo tych gówien tak mało Mężczyzn

p.s nie dla facetów i lasek https://youtu.be/cwnS2TZz078

niezalezna
niezalezna
  15 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Sam tracę wiarę we facetów. Tak dużo tych gówien tak mało Mężczyzn


Ja już dawno straciłam:) Metroseksualne gówna w rurkach. Trzeba by zapytać o obowiązkową służbę wojskową. Tam uczą tego co potrzeba
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  15 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: CuteNinja: Tutaj tłumy facetów spuszczają się nad tym, jakie to nie jesteśmy piękne i co to by z nami nie zrobili, a w życiu realnym Zdążyłam zauważyć, i poczuć na własnej skórze

Ale wy jesteście bez litosne ;(

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  15 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Więc nie, to nie jest tak, że ładne kobiety codziennie się opędzają od adoratorów. Ładne kobiety przeważnie są niewidzialne

To znaczy że ja robie wszystko by być niewidzialnym ;(

J
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybym nie miała męża, którego zresztą musiałam "poderwać" sama
Przeważnie dziewczyna faceta podrywa niż facet dziewczynę. A ja nie mogę się przełamać by podejść do tej w której się zakochałem ;(

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  15 stycznia 2017

Kilka postów wyżej była mowa o tym, że kobieta zawsze jest kobieca, nieważne czy wygląda jak seksbomba czy jak babo-chłop. Teraz faceta nazywa się "metroseksualnym gównem w rurkach". O co tu do diabła chodzi, ktoś mi wyjaśni?

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  15 stycznia 2017
Adrian3303
Adrian3303: Kilka postów wyżej była mowa o tym, że kobieta zawsze jest kobieca, nieważne czy wygląda jak seksbomba czy jak babo-chłop. Teraz faceta nazywa się "metroseksualnym gównem w rurkach". O co tu do diabła chodzi, ktoś mi wyjaśni?


Oto xD Dokładnie oto, co pisałem. Hipokryzja i dwulicowość kobiet. Jesteś młody, to jeszcze doświadczysz.
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  15 stycznia 2017
AIVAS
AIVAS: Hipokryzja i dwulicowość kobiet


"ślachetny" Vasia w akcji

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.