Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

IHSI
IHSI
  15 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To, że Ty nie wiesz co się robi z kobietą
Co się robi :woot:
CuteNinja
CuteNinja
  15 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Co się robi

Jesteś już duży, powinieneś wiedzieć d83ddc0d
AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  15 stycznia 2017

Ależ wiem. Za łeb i do garów d83dde02

IHSI
IHSI
  15 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś już duży, powinieneś wiedzieć
Ale może nie wiem duży jestem :) ale nie wiem :ziober2:
NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  15 stycznia 2017
AIVAS
AIVAS: Boją się silnych kobiet? Nie, my z takimi nie mamy co robić. Mam pralko-suszarkę, więc dzięki za troskę, ale żadna kobieta nie będzie łapy pchała mi do sprzętu za tyle kasy.

To nie oczekuj tez rozkładania nóg, choć taka argumentacja i użyte słownictwo deklaruje Twoją "męskość" i poziomd83ddc4f
Konto usunięte
Konto usunięte: To, że Ty nie wiesz co się robi z kobietą nie oznacza, że inni też nie wiedzą

I całe szczęście że nie wie d83dde0f
IHSI
IHSI
  15 stycznia 2017
Pjotrek
Pjotrek:
Hej Piotrek co tam u ciebie mało tu jesteś obecny :)
AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  15 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: AIVAS: Boją się silnych kobiet? Nie, my z takimi nie mamy co robić. Mam pralko-suszarkę, więc dzięki za troskę, ale żadna kobieta nie będzie łapy pchała mi do sprzętu za tyle kasy. To nie oczekuj tez rozkładania nóg, choć taka argumentacja i użyte słownictwo deklaruje Twoją "męskość" i poziomCuteNinja: To, że Ty nie wiesz co się robi z kobietą nie oznacza, że inni też nie wiedzą I całe szczęście że nie wie

Całe szczęście, że zostają wam wasze domniemania i ślepe strzelanie d83dde18
Kilka słów prawdy o was, a wy - po babsku - stawiacie darmową diagnozę. No rozumiem, aspieracje, zabawa w psychologa, ale miejscami to śmieszne jest a i niedorzeczne też d83dde02

A edyta i dlaczego to facet ma się za babę zabrać? Baba nie może? Tu już niezależność i duma się kończy?
CuteNinja
CuteNinja
  15 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale może nie wiem

No może rzeczywiście nie wiesz. Głowa do góry, kiedyś się dowiesz ;)
IHSI
IHSI
  15 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Głowa do góry, kiedyś się dowiesz ;)
Kiedyś na pewno się dowiem :afro:
NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  15 stycznia 2017
AIVAS
AIVAS: Kilka słów prawdy o was, a wy - po babsku - stawiacie darmową diagnozę. No rozumiem, aspieracje, zabawa w psychologa, ale miejscami to śmieszne jest a i niedorzeczne też

Nie wiem czy śledzisz bacznie temat ale to pewna osoba zaczęła bawić się w psychologa i sporo facetów zgodnie i schludnie przytaknęła . Jesteś tym zaskoczony?
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  15 stycznia 2017

Przecież "baba" może ale nie musi bo jak jest atrakcyjna to ma facetów pęczki. Po co sobie na siłę utrudniać życie :)

NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  15 stycznia 2017
Adrian3303
Adrian3303: Przecież "baba" może ale nie musi bo jak jest atrakcyjna to ma facetów pęczki. Po co sobie na siłę utrudniać życie :)


Temat idzie znów w kierunku wyglądu a nie poglądów więc odpuszczam.Od początku tak było, brak argumentów no to jeździcie po wyglądzied83dde12 I kto jest powierzchowny w ocenie?
niezalezna
niezalezna
  15 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy śledzisz bacznie temat ale to pewna osoba zaczęła bawić się w psychologa i sporo facetów zgodnie i schludnie przytaknęła . Jesteś tym zaskoczony? niezalezna


Zostaw tego prostaka. Nie jest ci do szczęścia potrzebny. Takich jak on jest na pęczki
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  15 stycznia 2017

Dla Ciebie powiedzenie o kobiecie, że jest atrakcyjna to jeżdżenie po wyglądzie? Nie żebym się czepiał ale to trochę dziwne :)

niezalezna
niezalezna
  15 stycznia 2017

Nawet cegła z czasem ma większe aspiracje jak on i ma ochotę być czymś więcej jak tylko cegłą vel pociskiem. Z czasem się rozleci... czas nie jest jego sprzymierzeńcem

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.