Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  15 stycznia 2017

Tajra widze, ze duma nie pozwala zaprzestania pisania belkotu. Jak bede chcial kiedykolwiek jakiegokolwiek pozwolenia od baby, to na pewno nie od jakiegos zalosnego zakomoleksienca. A teraz idz zrob sniadanie swojemu krolowi.

Tajra
Tajra
  15 stycznia 2017
Adrian3303
Adrian3303: Czyli uważasz, że facet ma się zawsze godzić na wszystko co chce kobieta i być na każde jej skinienie palcem? Według mnie taki ktoś po pewnym czasie będzie u niej spalony. Was irytują tacy mężczyźni bo są po prostu nudni i wcale się wam nie dziwię. Ja wcale nie mówię, że do kobiety trzeba nie mieć szacunku, wręcz przeciwnie, nie wspominając już o matce bo matka to świętość. Ale jednak każdy ma prawo do swojego zdania bo WSZYSCY jesteśmy równi i kobiety i mężczyźni :)


A czy ja tak gdzieś napisałam, że facet ma się godzić na wszystko, a kobieta wymagać od niego złotych gór? Chyba nie.
Tajra
Tajra
  15 stycznia 2017
AIVAS
AIVAS: Tajra widze, ze duma nie pozwala zaprzestania pisania belkotu. Jak bede chcial kiedykolwiek jakiegokolwiek pozwolenia od baby, to na pewno nie od jakiegos zalosnego zakomoleksienca. A teraz idz zrob sniadanie swojemu krolowi.


Nie przeszkadzam swojemu wrogowi gdy popełnia błędy.
AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  15 stycznia 2017

Kto tu jest Twoim wrogiem, chory z nienawisci czubie? Siedzisz non stop na forum i piszesz caly czas to samo. Twoje zycie, mniemam, nic sie nie zmienilo od naszej ostatniej dyskusji. Przygnebiajace to musi byc...

Tajra
Tajra
  15 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

To nie nawiść do was, to pogarda. Gardzę każdą wyciągniętą w moim kierunku łapą. Nie potrzebują was by żyć i być i to was tak bardzo boli

Tajra
Tajra
  15 stycznia 2017

A swoją drogą gdybym faktycznie znienawidziła kieleccoków, to byłaby to nienawiść uzasadniona. Wiec nie fikaj kielecki zasrańcu, bo prosisz się o kłopoty

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  15 stycznia 2017

Muszę Cię rozczarować bo nas to wcale nie boli. Nas to nie obchodzi. Możesz sobie być pustelnikiem, Twoja sprawa :)

Tajra
Tajra
  15 stycznia 2017

Pustelnikiem? haha ha dobre sobie :D Chętni bym nim pobyła chociaż przez tydzień

Tajra
Tajra
  15 stycznia 2017
AIVAS
AIVAS: Kto tu jest Twoim wrogiem, chory z nienawisci czubie? Siedzisz non stop na forum i piszesz caly czas to samo. Twoje zycie, mniemam, nic sie nie zmienilo od naszej ostatniej dyskusji. Przygnebiajace to musi byc...


Za to, że jesteś chamie taki głupi, to cię odszukam i zakończę to tak, jak powinnam kilka lat temu d83dde09
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  15 stycznia 2017

"siostro" to się chyba nazywa gorrrące uczucie?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  15 stycznia 2017

Niestety u mnie nie masz czego szukac. Pogonilbym jak bezpanskoego psa d83dde04

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  15 stycznia 2017

ja?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Panthera
Panthera
  15 stycznia 2017
Pjotrek
Pjotrek: aktem desperacji szukanie partnera/partnerki na portalach, by wrócić na siebie uwagę zamieszczają półnagie fotki na których widać ze stanowią wybrakowany towar,nic poza nie maja do zaoferowanie,zapominają ze sa brane tyko na noc lub dwie , nigdy na poważnie i nie na całe życie, ale nie ma co układać komuś życia samce alfa i oceniać kogokolwiek skoro samych to życie kuleje i jest niepoukładane z takich lub innych względów..na szczecie ja mam normalna dziewczyna od 2 lat tyle wygrać;) taki tam gif smieszny ale prawdziwy na dobranoc ;)


wiem ze wiekszosc facetow uwaza to za prawdziwe (w tym obrazku) ale my kobiety wiemy lepiej jak sie zachowujemy, wiec sie bronimy przed taka generalizacja (i nam sie za to obrywa)
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  15 stycznia 2017
AIVAS
AIVAS: Niestety u mnie nie masz czego szukac. Pogonilbym jak bezpanskoego psa

Vasia, co cię przymuliło?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Panthera
Panthera
  15 stycznia 2017

Darek sam sie irracjonalnie zachowuje

Wrzuca nas do jednego wora z wywłokami ktore nie wiedzą jak sie zachować
Wmawia nam ze my jesteśmy takie same jak te wywłoki
Czepia sie ze my, zamiast wziąć do serca jego apel, piszemy mu, że on zwyczajnie bezpodstawnie generalizuje, nie ma racji i ze nas nie zna.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.