MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

Kolejny sponsor mistrzów Anglii


Manchester United zdecydował się na rozpoczęcie trzyletniej współpracy z firmą Beeline, wiodącym operatorem telefonii komórkowej z Wietnamu.

Kontrakt ten daje szanse ponad 16 milionom fanów z Wietnamu na zobaczenie wszystkich bramek ze spotkań mistrzów Anglii, dostęp do ekskluzywnych wywiadów, najnowszych wiadomości związanych z Czerwonymi Diabłami czy też materiałów zza kulis, dzięki czemu kibice będę mogli być bliżej Old Trafford niż kiedykolwiek wcześniej.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani z powodu tej współpracy - wyznał tuż po podpisaniu umowy dyrektor handlowy United, Richard Arnold.

- Beeline jest dla nas odpowiednim partnerem, dającym nam dostęp do fanów w Wietnamie, Laosie i Kambodży. To bardzo młoda, lecz niezwykle ambitna firma, która w krótkim okresie stała się wiodącym operatorem w swoim regionie.

- Ta współpraca z pewnością przyniesie wiele korzyści obu stronom - zakończył Arnold.

- Manchester United zawsze znajduje się w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o dokonania na boisku, a ta umowa pokazuje, że również poza nim jesteśmy bardzo wysoko - dopowiada sir Alex Ferguson.

- Każdy doskonale wie, jak oddanych fanów posiadamy w tej części świata. Teraz znacznie łatwiej będą mogli oni być na bieżąco z sytuacją w klubie, co z pewnością bardzo ich ucieszy - wyznał na koniec Szkot.