MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

De Gea może liczyć na pomoc Reiny


Jose Reina, bramkarz Liverpoolu, namawia Davida de Geę, aby ten chwycił za telefon i zadzwonił do niego po radę odnośnie aklimatyzacji w Premier League.

Reina z doświadczenia wie, że przystosowanie się do wymogów ligi angielskiej nie jest łatwe. Bramkarz Liverpoolu popełnił kilka poważnych błędów, zanim ugruntował swoją pozycję jako numer jeden w bramce ?The Reds?.

De Gea za swoje dotychczasowe występy w Manchesterze United nie zbiera wysokich not. Media i futbolowi eksperci wytykają Hiszpanowi błędy w spotkaniach z Manchesterem City i West Bromwich Albion.

? To normalne, że krytycy czują krew, kiedy ktoś popełnia błędy ? przyznał Reina na antenie radia COPE.

? De Gea kosztował dużo pieniędzy, a do tego jest bardzo młody. Jeśli jednak sir Alex Ferguson mu zaufał, to raczej logiczne, że w końcu zaaklimatyzuje się w drużynie i będzie klasowym bramkarzem.

? Myślę, że wszystko będzie z nim w porządku. Ma chłodną głowę, więc za kilka miesięcy będzie okey. Najpierw musi zaaklimatyzować się w swoim nowym domu, przywyknąć do nowego otoczenia. Adaptacja dla każdego z piłkarzy jest trudna, on nie jest wyjątkiem.

? Nie znam go osobiście. Kilkukrotnie graliśmy przeciwko sobie, ale nie będę miał problemów, aby mu w czymś pomóc. Wyobrażam sobie, że może dostać mój numer telefonu od któregoś z naszych wspólnych znajomych i do mnie zadzwonić ? dodaje Reina.