nie tak szybko:)
ostatni post wygrywa
haaaaaj słiti! ;D
witam witam :d
o przegrywacie,jaka szkoooooooda xd!
kto przegrywa chyba ty:)
niee
tak
nie
Jak mogę przegrywać i wygrywać w jednym czasie ? ;)
tu się dzieją cuda
i wszystko jest mozliwe
i wszystko jest mozliwe
łał! ;D
zwycięstwo jest przecież dla ludzi :)
:D
i właśnie wygrałem z wami :)
wcale nie:)
;p
gdzie się dwóch bije tam trzeci korzysta :d
:D
czyli ja
ja tez chcę wygrać ... :((
Aby dodać post, musisz się zalogować.