ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

nom chyba wytwórnie czekolady otworzymy na tym forum:):)
ogólnie słodyczy :D
dobra ja będę degustował:D:D
hahaha :P

nie ma tak dobrze :P

a ja pewnie do czarnej roboty, co? :P
:):)
hej
no hey hey ;))
już nas więcej :D
ty będziesz produkcją i zbytem się zajmować
marketing :D
rynek zbytu :)
ja mogę to sprzedawać, choć nie wiem nawet co, ale dam rade :)
siemka:*
ok
to już mamy 3 osobową firmę :D
widze jakis biznes.
przyjmiecie mnie do tego? xdd
nie wiem kto zajmuje się rozmowami kwalifikacyjnymi :D
buu ;((
xd
ale spoko :)
fotkowy, klanowy bizness :D
Nie zapomnijcie o zatrudnieniu świstaka :D
ktoś musi zawijać w sreberka :DD
:)))
1 439 440 441 442 443 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.