znowu kolega przegrywa,ale miło że choć uśmiech nie opuścił ;)
ostatni post wygrywa
wygrywam:D
powygrywaj dalej,nie chce mi się już "forumować" ;-D
Pozdrawiam;-) dobranoc;*
Pozdrawiam;-) dobranoc;*
dobranoc:*
i obejmuje prowadzenie :))
dokończ zdanie, gra bez wygranej to...
porażka
dobra,przekonałam się aby wrócić :D nudno jest i spać nie mogę;P
Jak tam chłopaki przełykacie porażkę? ;P
Jak tam chłopaki przełykacie porażkę? ;P
tylko nie płacz że przegrywasz:)
wezmę to na klatę ;D
to silna jesteś:D
klawiatura działa?
<B> spacja/nie/działa...
<A> Ty, co tak się pojawiasz i znikasz na gg??
<B> bo
<i>tu znów zniknął i pojawił się
<B> Mineta
<A> A jesteś z dziewczyną, ok, nie przeszkadzam
<B>NIE
<B>mi/neta/coś/rozłącza :D
<B> spacja/nie/działa...
<A> Ty, co tak się pojawiasz i znikasz na gg??
<B> bo
<i>tu znów zniknął i pojawił się
<B> Mineta
<A> A jesteś z dziewczyną, ok, nie przeszkadzam
<B>NIE
<B>mi/neta/coś/rozłącza :D
ba! ;D Pogłoski o słabej płci są wyssane z palca;-)
skoro tak mówisz to weź to na klate jeszcze raz:D:D
wezmę na lewego cycka;D czyli 2 połowę klaty xd
WzleciecKuChmurom : rozwaliłeś mnie xD
WzleciecKuChmurom : rozwaliłeś mnie xD
jak chcesz nie wnikam:)
:D
O któż tu nam się pojawił :D witamy Panią;DD
hejka:)
wygrałem :d
Aby dodać post, musisz się zalogować.