Dużo
ostatni post wygrywa
noo tak ;p
co tam u was??
co tam u was??
uzależniliśmy się od fotki chyba
no niektórzy tak ;d
mówisz o sobie?
może...bo nie o mnie:D
helo ;D
Sycylia myśli, że jej miny nas odstraszą i przestaniemy pisać.
Nie Sycylia tylko syllcia ;D!
Może i tak sądzi,nie mam pojęcia :mrgreen:
Może i tak sądzi,nie mam pojęcia :mrgreen:
hahha ;p
oj mylisz sie ;pp
oj mylisz sie ;pp
a po za tym pokaz swoja mine ;pp
zobaczymy czy nas odstraszy ;DD
zobaczymy czy nas odstraszy ;DD
i ponownie przejmuje prowadzenie ;))
Strasznie długo koleżanka mi zdjęcia śle. Nic na to nie poradzę, że jeszcze nie przysłała.
;]
i ponownie ;P
:)
;]
:)
;-)))
:D
Aby dodać post, musisz się zalogować.