ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

tak?
tak sobie czytam tu rózne rzeczy i tak wam powiem ze z nie których chce mi sie smiac troche xDD
kłócicie sie jakby to wszystko na serio mialo byc xD
wrzuccie na luz!! xDD
przecież to tylko zabawa :DDD
dla zabicia nudy :D
tylko tak piszesz :D:D
ale niektórzy mnie na prawde rozbrajaja xDD
a co? może nie?
przecież żadnych korzyści z tego nie mam...
no chyba, że TY jakieś masz? :P
ej dziewczyny bez nerwów :):)
spoko...
nie pobijemy się:D xD
dzyzdol:
ej dziewczyny bez nerwów :):)

co bez nerwów?
ja jestem spokojna;d
jak chcesz to moge ciebie pobic;d
wyskakuj na gole klaty!! ;d;d
chciałabym to obejrzeć :D
hahahah;p
niech ja tylko gdzie go spotkam to uuuu xdd

hehe a za toba koleżanko to ja nie nadazam ;d
za szybkie tempo masz jak dla mnie ;pp
co tam...

w CV mogę sobie wpisać, że szybko piszę na klawiaturze :DD
to kiedy mówisz na "gołe klaty":D
nie wiem, po której stronie być ^^
dzyzdol:
to kiedy mówisz na "gołe klaty":D

teraz!! xd
wyskakuj z ubran!! xd
z portek tez xD haha ;p
komu mam kibicować? :(
ha jestem nagoo

Fuck yeaaaaa:D
mi:D
ale babska solidarność....
Sawannah:
komu mam kibicować? :(

mi!! xdd badz solidarna!! xdd

tyy nagoo? jakos nie widze xd
1 429 430 431 432 433 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.