tak?
ostatni post wygrywa
tak sobie czytam tu rózne rzeczy i tak wam powiem ze z nie których chce mi sie smiac troche xDD
kłócicie sie jakby to wszystko na serio mialo byc xD
wrzuccie na luz!! xDD
kłócicie sie jakby to wszystko na serio mialo byc xD
wrzuccie na luz!! xDD
przecież to tylko zabawa :DDD
dla zabicia nudy :D
dla zabicia nudy :D
tylko tak piszesz :D:D
ale niektórzy mnie na prawde rozbrajaja xDD
a co? może nie?
przecież żadnych korzyści z tego nie mam...
no chyba, że TY jakieś masz? :P
przecież żadnych korzyści z tego nie mam...
no chyba, że TY jakieś masz? :P
ej dziewczyny bez nerwów :):)
spoko...
nie pobijemy się:D xD
nie pobijemy się:D xD
ej dziewczyny bez nerwów :):)
co bez nerwów?
ja jestem spokojna;d
jak chcesz to moge ciebie pobic;d
wyskakuj na gole klaty!! ;d;d
chciałabym to obejrzeć :D
hahahah;p
niech ja tylko gdzie go spotkam to uuuu xdd
hehe a za toba koleżanko to ja nie nadazam ;d
za szybkie tempo masz jak dla mnie ;pp
niech ja tylko gdzie go spotkam to uuuu xdd
hehe a za toba koleżanko to ja nie nadazam ;d
za szybkie tempo masz jak dla mnie ;pp
co tam...
w CV mogę sobie wpisać, że szybko piszę na klawiaturze :DD
w CV mogę sobie wpisać, że szybko piszę na klawiaturze :DD
to kiedy mówisz na "gołe klaty":D
nie wiem, po której stronie być ^^
to kiedy mówisz na "gołe klaty":D
teraz!! xd
wyskakuj z ubran!! xd
z portek tez xD haha ;p
komu mam kibicować? :(
ha jestem nagoo
Fuck yeaaaaa:D
Fuck yeaaaaa:D
mi:D
ale babska solidarność....
komu mam kibicować? :(
mi!! xdd badz solidarna!! xdd
tyy nagoo? jakos nie widze xd
Aby dodać post, musisz się zalogować.