ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

chociaż z drugiej strony... taki przystojniak...
dobra xd
to ja sobie pójde lepiej xdd
To musisz otworzyć swoje sexi duże oczy:D

Solidarność:/
To w końcu komu kibicujesz??
dylemat mam...
a o której godzinei będzie ostateczne starcie?
nie wiem xdd
ja to na razie ide bo musze sie przygotowac na walke xdd
masaże, treningi i te sprawy :D
ja jestem gotowy o każdej porze
a o co walczymy?:d
ja tego nie wiem :DD
była kłótnia...
to może o prawdę:D
o co tylko chcesz ;DD
dobr ja to ide ;DD bede koło 22 :D
baj wam ;DD;***
ale dlaczego o prawdę to mi nie odpowiada:D
siemka:*
hey, hi, hello :D
:)
to co piszemy:D?
jak wieczorek mija?
kiepsko jestem padnięty i niewyspany a Tobie??
uu

ja wręcz przeciwnie :D
jak zawsze pełna pozytywnej energii :F
zazdroszczę:D:D
1 430 431 432 433 434 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.