chociaż z drugiej strony... taki przystojniak...
ostatni post wygrywa
dobra xd
to ja sobie pójde lepiej xdd
to ja sobie pójde lepiej xdd
To musisz otworzyć swoje sexi duże oczy:D
Solidarność:/
Solidarność:/
To w końcu komu kibicujesz??
dylemat mam...
a o której godzinei będzie ostateczne starcie?
a o której godzinei będzie ostateczne starcie?
nie wiem xdd
ja to na razie ide bo musze sie przygotowac na walke xdd
ja to na razie ide bo musze sie przygotowac na walke xdd
masaże, treningi i te sprawy :D
ja jestem gotowy o każdej porze
a o co walczymy?:d
ja tego nie wiem :DD
była kłótnia...
to może o prawdę:D
była kłótnia...
to może o prawdę:D
o co tylko chcesz ;DD
dobr ja to ide ;DD bede koło 22 :D
baj wam ;DD;***
dobr ja to ide ;DD bede koło 22 :D
baj wam ;DD;***
ale dlaczego o prawdę to mi nie odpowiada:D
siemka:*
hey, hi, hello :D
:)
to co piszemy:D?
jak wieczorek mija?
kiepsko jestem padnięty i niewyspany a Tobie??
uu
ja wręcz przeciwnie :D
jak zawsze pełna pozytywnej energii :F
ja wręcz przeciwnie :D
jak zawsze pełna pozytywnej energii :F
zazdroszczę:D:D
Aby dodać post, musisz się zalogować.