10 серпня 2010
nie ma czego :P
mam aż tyle energii, że spać w nocy nie mogę:D
10 серпня 2010
to się rozbieraj i walczymy:D:D
10 серпня 2010
no dawaj ;p ty pierwszy ;p ;D
10 серпня 2010
jakie tutaj niemoralne propozycje padaja:D
10 серпня 2010
e tam niemoralne od razu ;pp
10 серпня 2010
jak już wcześniej napisałem jestem gotów:) kolej na ciebie:*
10 серпня 2010
jak tam bitwa?
ominęło mnei coś?
10 серпня 2010
z góry wiadomo że wygram ale myślę sobie że dam jej troch powygrywać :D:D:)
10 серпня 2010
jeszcze sie nie zaczela ;p
pff nie chce twojej łaski xDD
10 серпня 2010
no właśnie ucichło wystraszyła się i uciekła:)