ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

no jedynie ze głupi wyglad
to nei talent
no to nie amam
a kolega z Gwiazdką?
ja raczej też nie,jedynie mam talent do nic nie robienia xD
to każdy chyba ma
no nie wiem :D
:P
;)
xD
;P
co tak cicho
martwcie się :))
czym?
Nie mam czym za bardzo :P
ja też nie
a ja mam papa
czym? :(
Ja tam nie wiem
ja nei mam czym

trzeba sie cieszyć, a nei zamartwiać :P
1 427 428 429 430 431 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.