no jedynie ze głupi wyglad
ostatni post wygrywa
to nei talent
no to nie amam
a kolega z Gwiazdką?
ja raczej też nie,jedynie mam talent do nic nie robienia xD
to każdy chyba ma
no nie wiem :D
:P
;)
xD
;P
co tak cicho
martwcie się :))
czym?
Nie mam czym za bardzo :P
ja też nie
a ja mam papa
czym? :(
Ja tam nie wiem
ja nei mam czym
trzeba sie cieszyć, a nei zamartwiać :P
trzeba sie cieszyć, a nei zamartwiać :P
Aby dodać post, musisz się zalogować.