5 August 2010
własnie o tej porze powinno cos sie dziać xdd
a nie nuda ;/
5 August 2010
Oo widze zacieta rywalizacja...!xd
Pzdr ;*
5 August 2010
a ja sobie słucham swoich piosenek ;D
5 August 2010
;) jutro jade zaniesc obrazek tatuaza jaki cche zrobic ;) i w nastepnym tyg sobie robie wiecie troszke sie cykam xD
5 August 2010
tak pytam bo w radiu to szajs leci
5 August 2010
aha, no tak
teraz słucham IRA-Dlaczego nic
Super nutka.. :)
5 August 2010
sprawdzimy twoje zeznanie:)
5 August 2010
troche mnie nie było
przepraszam
wiecej grzechów nie pamietam hihih
co tam?