u mnie nudyy
ostatni post wygrywa
Słyszałaś juz piosenke IRA-Dlaczego nic.?
ja niee
posłuchaj, fajna jest
hm wole z Iry - Nadzieja ;) w majowe dni byli we Wronkach xD byłam na koncercie i było meeega ;d
eee tam koncert metallici był lepszy niedawno :P
aham :) spoko
ja zmykam
Dobranoc ;*
ja zmykam
Dobranoc ;*
dobranoc ;**
Nie przepadam za tym ;/
Nie przepadam za tym ;/
Dobranoc:)
;)
WasUp:)
ehh.. co powieciee? ;p
ja juz powiedzia.łam xD o tatuazu wzmianka ;d
ehh.. nie chce mi sie wracac xdd
heh xD no to sobie robie ;p ale sie troszke cykam xD
wybrałaś wzór ale nie pochwaliłaś się jaki:P
heh rusałke, a pod skrzydłami literka E
co to jest rusałka!!!?
eyy robisz tatuazz? gdzie jaki? ;D
ile kosztuje? ;D
ile kosztuje? ;D
kobieta motyl ;) Na łopatce i po zanjomosci 100
Aby dodać post, musisz się zalogować.