5 Agustus 2010
ooo
ja tez mam w planach sobie zrobic ;p
ale gwiazdki na biodrze ;D
5 Agustus 2010
i na stopie chce jeszcze ale to kiedys tam xD Na razie rusałke i literke E ;)
5 Agustus 2010
własnie nie wiem raczej na prawym ;p
5 Agustus 2010
na lewym, a na stopie jeszzce nie wiem podoba mi sie juz cos ale nie wiem jak sie to nazywa xD
5 Agustus 2010
a do ktorej ? ;d nie mam ich ze stronki mam fotki na kompie ;d
5 Agustus 2010
a tam myslisz ze mi sie chce ;d
5 Agustus 2010
no jasne xd
ale moge wrzucic na fotke na chwile ;d
5 Agustus 2010
dobra to wrzucam xD jak zobaczysz to pisz co usune ;d
5 Agustus 2010
pegaz wygrywa minimalną ilością głosów:)
5 Agustus 2010
oo pegaz xd wlasnie zrobie sobie go,ale to kiedys tam ;d