ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

ooo
ja tez mam w planach sobie zrobic ;p
ale gwiazdki na biodrze ;D
na lewym czy prawym?
i na stopie chce jeszcze ale to kiedys tam xD Na razie rusałke i literke E ;)
a na stopie co?
własnie nie wiem raczej na prawym ;p
na lewym, a na stopie jeszzce nie wiem podoba mi sie juz cos ale nie wiem jak sie to nazywa xD
daj linka do foty
a do ktorej ? ;d nie mam ich ze stronki mam fotki na kompie ;d
do obu wrzuć a wrzutę:)
a tam myslisz ze mi sie chce ;d
to na necie znajdź :)
no jasne xd
ale moge wrzucic na fotke na chwile ;d
okey
dobra to wrzucam xD jak zobaczysz to pisz co usune ;d
spoko
okey widze:)
;)
pegaz wygrywa minimalną ilością głosów:)
oo pegaz xd wlasnie zrobie sobie go,ale to kiedys tam ;d
idę spać dobranoc:)
1 409 410 411 412 413 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.