haha ;p i teraz koszmary w nocy ;p
ostatni post wygrywa
eee...tam wcale,ze nie :)
ze koszmary nie ? oj same potwory beda ;d
Jak Ty mi się przyśnisz kiedyś,to Ci opowiem,ale raczej nie będą to koszmary ;)
hah juz teraz na myśl przyszlo mi zboczone cos ;d nie no ze mna sa tylko koszmary ;d
Ciekawe tylko co??xD,wydaje Ci się tak :)
hah nie wnikaj co ;d dobr aja mykam ;/ paa
paaa :*
ostra gra
?
zboczuchyy nie spimy ;P
Ja nie jestem zboczuchem :P i nie śpię :P
ja polazłem bez pożegnania - nie ładnie z mojej strony :D
oj nie ładnie ;p
Ściagacie muze ? Z jakich stron ? albo programow ?
Ja nie ściągam muzyki :P
wpisuje w google interesujacy mnie tytuł i szukam i sciągam ;p
a ja z teledyski.info :)
a co z filmami oglądacie na necie czy też ściągacie z jakiś stron?
a co z filmami oglądacie na necie czy też ściągacie z jakiś stron?
ja wole pobrać :)
hmm ok xD bo kurde nie moge sciagnac z tej stroy co zawsze ;/ ja sciagam z torrenty czy jakos tak filmy ;)
Aby dodać post, musisz się zalogować.