ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

ojjj ja juz pare razy :D:D hahaa ostatnio moj kolega w sobote tak sie upil ze skoczyl z balkonu;/
uuu ;/ połamał sie ?
No na pewno kiedyś tak :)
zlamal nos optlok obojszyk , i cos z zebrami
;)
nom ale zyje:)_
no to cale szzcescie
nom:P
;p
Ja szaleje od soboty przez tydzień dołączy ktoś :D
yy chyb nie obczaja temtu xD
a ja od 3 tygodni :D
przeczytałem nie tą stronę co trzeba :D
oj pozna godzina juz dla Ciebie ;p
spokojnie jeszcze nie ;)
Ta pora to jest wczesna jeszcze xD
no nie wiem xD juz sie mylisz xd
niby jak się mylę??
niee kolega wyżej ;)
ja ? nieee :D już dobrze jest :D widze miniATURKE twoją i już lepiej :D
1 404 405 406 407 408 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.