ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

No jak to brzmi xD,Ja też zaraz stad spadam,bo nie ma co robić,więc idę grać na kompie i piwko wypić
No weź xD nie zostawiaj mnie ;d ale podziel sie piwiem, a jakie masz ? ;d
Na razie jeszcze nie idę :),3 tary pils w lodówce się chłodzą :)
łeee, nie lubie tego ;p
uu dajcie sobie spokoj ja wygrywam,:D
tu wygrywam tylko ja;d
i jeszcze ja :D,a żubry lubisz??
Ty nie wygrywasz ;p tak średnio xD wole lecha ale premium
a ja wole Legiony :D (L)
ja tylko premium xd ew. likier xD
Każdy lubi piwa ze swojego regionu :D,tak się domyśliłem,że Lecha lubisz :D
hehe:D no w sumie:D piliscie kiedys Specjala?
xD heh ale rzadko pije ;d
ej o czym tak dyskutujecie bezemnie coo :D ?
Nie piłem specjala,o piwie rozmawiamy :D
bo sie wyłamałes ;p
ja go pilam na mazurach... to jak go pilam 3 dni jak sie nim naj.ebalam tak pozniej patrzec nei moglam:D na neigo
haha xD ja nie gustuje w piwach ;p
ja całe szczęście nie dużo pije,jeszcze tak się tak porządnie nie upiłem
jeszcze sie upijesz ;d
1 403 404 405 406 407 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.