ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

No nie smutaj xD trzeba sie cieszyc z zycia ;)
no własnie ;)
xD - nie smutam , najwyżej zostane tutaj przez najlbliższe 60 lat........
Hm mysle, że fotka Ci sie znudzi xD
masz taki zamiar?? no tej grupy na pewno tu nie bedzie ;d
nie znudzi sie :p
bedzie ta grupa, a ja bede jej moderatorem :p
zobaczymy :P
jakie plany xD
tzn chętnie bym wypisał się z tej grupy.... ale to juz nie zalezy tylko odemnie ....
no takie życie...
ehhh....
:)
:*
;))
:)
oj widze że Emil do nas zawitał :0
tak, pojawil sie
no dawno go nie bylo chyba xD
Ale tu nie napisze.. :P
1 401 402 403 404 405 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.