żle zrozumiałam pytanie , przepraszam ;d
ostatni post wygrywa
:p nic się nie stało
ok :)
spoko ;)
The Angel a kogo masz na mysli?
to dobrze ;d
ja mam was na mysli ;p
nas??
może Ci Czekoladka odpowie :p
a czemu ja?? zaś bedzie na mnie...
heh xD ojj teraz którwe odpowiada xD
a ja powiem coś a Ty bedziesz zła :p
to nic nie mówmy ;d
ok - tajemnica nasza :p
haha no nie ! ja chce odpowiedz xD
hihihi :)
nic nie bedzie, ok?
:(:(:(
no dobra ;d
jejku nie smutaj tak, przecież ja nie pisze że w ogóle, eej ja nie przewiduje przyszłości ;P
Aby dodać post, musisz się zalogować.