ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

nie przegadujcie się chłopaki ;P
ja wygrywam ;d
tu sie wszyscy przegadują - bo chca wygrać ;d
i tak nikt nie wygra... xD
Czekoladka mi pozwoli wygrać :)
ale Ja Ci nie pozwole :d
xZxLASERxZx:
Czekoladka mi pozwoli wygrać :)

i jeszcze co?? ;P
wygrałem :)
hah xD co za pozwalanie ;d heh
ja mu nic nie pozwoliłam... xd
i dobrze xD laski rzadza ;d
nie prawda, bo supermeny :d
no właśnie zgadzam się z koleżanka ;P
jakie supermeny xd oni sa w bajkach i dawno wygineli ;d
hehe.. ;D
;)
co tam słychac ciekawego?? ;d
u mnie lajtowo xD serce mam zranione, ale jakos to ogarniam xD i prawko dzis 2 jazda xD haha wjechałabym o mlay wlos w plot xD ale ptem przez 2 godziny jezdzilam juz dobrze xD
aaa to ok, nie przejmuj sie wszystko bedzie ok, nie warto się płakac przez tych frajerów ;D
ja na 2 jezdzie prawie wjechałem pod tira xD
1 398 399 400 401 402 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.