ostatni post wygrywa - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ostatni post wygrywa

no właśnie doszłam do wniosku, ze chyba nie szukam xD haha ewentualnie zostane less xDD
Angel ale nie z Czekoladką - proszę ;p
no ja nie zamierzam ;D
hahaxd spoko ;p jak na razie jeszcze nie przerzucam sie na less xDD
no widzisz ;P
heh, najwyżej zostaniemy tu w 3 samotni przez dłuższy czas ....
xD
a macie juz kogos na uwadze?
noo mozliwe ;d
na uwadze xd ja niee ;p po cholere xD
ja też :p
sie zobaczy ;d
a ten ktoś jest z tej grupy? :P
???
czyzby sie cos szykowalo ;p
no ten kim się interesujesz? : p
co sie szykuje?? Adrian cos pytał ale nie wiem kogo...
Pani Paulino , Ciebie się pytałem ;p
Pytał Ciebie xD a pytam czy sie cos szykuje tutaj jakis zwiazek xD
Angel - no niewiem , może cos się szykuje :p
1 399 400 401 402 403 608
Aby dodać post, musisz się zalogować.