LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009 (pierwszy post)

Klose w AS Romie? Krystyna w Realu? Mexex w Milanie? Kaka w Chelsea? David Villa w Barcie? Quaresma w Genoi? Obi Mikel w Interze? :ziober2:

(przykłady na potrzebe tematu, nie brać serio wszystkich rzecz jasna : D )

No właśnie zbliża się wielkimi krokami letnie okno transferowe, dlatego też w tym temacie prowadzimy dyskusje, wymieniamy poglądy o klubowych transferach, wypożyczeniach
a także o nowych posadach trenerskich.

Jeżeli macie jakieś pewne informacje czy też spekulacje tutaj możecie się nimi podzielić


To ja zaczne...

> Gdzie w przyszłym sezonie zagra Gourcuff? wróci do Milanu czy zostanie w Bordeaux ?
> Czy Eto skusi sie na oferte Beniteza, ktory chcialby go miec w swoim ataku ?
> Jak oceniacie powrót Cannavaro do Juve, czy też przyjście Louisa Van Gaala do Bayernu ?
> Który z polskich piłkarzy ma szanse na spektakularny transfer ?

:-)

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  27 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pojawiła się wiadomość, że Real sprzedał Robbena do Bayernu za 25 mln ojro informację podaję As, więc wciąż mam nadzieję, że to plota.....

Przed chwilą przeczytałem o tym na stronie Eurosportu. Jak dla mnie plotka.

Konto usunięte
Konto usunięte: Rafinha prawdopodobnie w Juventusie za 8 mln euro.

Świetny zakup. :and:
Gutek909
Gutek909
  27 sierpnia 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Jak dla mnie plotka.

ja mam nadzieję :P
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  27 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Według niemieckiej i hiszpańskiej prasy Bayern Monachium jest blisko pozyskania Arjena Robbena z Realu Madryt. Okienko transferowe w Niemczech zamknie się w przyszłym tygodniu 25-latek ma przejść do klubu, który zaliczył najgorszy początek sezonu od 43 lat. W pierwszych trzech meczach zdobył zaledwie dwa punkty. W ostatnią sobotę uległ beniaminkowi z Mainz 1:2. Trener Bayernu, Uli Hoeness, zdradził, że do 31 sierpnia może przeprowadzić więcej transferów.

Ręce opadają :and:
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  27 sierpnia 2009

Czygrynskij podpisał kontrakt z Barcą, suma transferu to 25 mln euro czyli sporo jak na obrońcę. Hmm wydali sporą kasę ale nie mam pojęcia jak dobry jest ten zawodnik i nie wiem też czy załapię się do pierwszej 11 ale jak się wydaję taką kasę to raczej nie na rezerwowego grajka.

NeverMind1910
NeverMind1910
  27 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czygrynskij podpisał kontrakt z Barcą, suma transferu to 25 mln euro czyli sporo jak na obrońcę. Hmm wydali sporą kasę ale nie mam pojęcia jak dobry jest ten zawodnik i nie wiem też czy załapię się do pierwszej 11 ale jak się wydaję taką kasę to raczej nie na rezerwowego grajka.


Myślałem, że w tym okienku transferowym najbardziej przepłaconym obrońcą będzie Lesscott. Myliłem się i to bardzo..
Komiczny zakup Barcelony, zresztą jak kilka poprzednich : Keirrison, Caceres, Henrqiue.
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  27 sierpnia 2009

Na stronie Bayernu potwierdzili... zainteresowanie Robbenem :]

smencik
smencik
  27 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam nadzieję :P

za 30+ mu jeszcze pomacham na pożegnanie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czygrynskij podpisał kontrakt z Barcą, suma transferu to 25 mln euro czyli sporo jak na obrońcę.

Laporta
smencik
smencik
  27 sierpnia 2009

Wcięło mi pół posta :szok2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Laporta

Był jednym z największych krytyków zakupu Pepe'go za 30 mln :) Najwyraźniej krótką pamięć ma.

Konto usunięte
Konto usunięte: ie wiem też czy załapię się do pierwszej 11 ale jak się wydaję taką kasę to raczej nie na rezerwowego grajka.

albo Pique, albo Puyol będzie musiał usiąść na ławce, jeśli nie chcą 25 mln wyrzucić w błoto.
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  27 sierpnia 2009

W Barcelonie pewnie liczą, że Czygrynskij będzie dla nich opoką niczym Vidic dla Manchesteru United.
Jednego nie da się temu zawodnikowi odebrać. To on dzielił i rządził w defensywie Szachtara, kiedy klub ten sięgał po Puchar UEFA.

Gutek909
Gutek909
  27 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: za 30+ mu jeszcze pomacham na pożegnanie.

ja nie :P

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Na stronie Bayernu potwierdzili... zainteresowanie Robbenem :]

no czytałem, niedługo się wszystko wyjaśni...
smencik
smencik
  27 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie :P

Nie oszukujmy się, ale nawet w tym sezonie Real grał lepiej, jak Robbena nie było w składzie. Przyznaje, uratował może z 2-3 mecze, ale niestety ile sytuacji potrafił zmarnować i jak samolubnie gra ten człowiek jest nie do opisania. Po 1 i tak w następnym letnik oknie transferowym musiałby opuścić drużynę, a po 2 na prawym skrzydle może grać Gonzalo :tak:
Gutek909
Gutek909
  27 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie oszukujmy się, ale nawet w tym sezonie Real grał lepiej, jak Robbena nie było w składzie

mi się czasem wydawało, że gdy właśnie Robben był w formie to drużyna grała lepiej, dobra gra samolubnie, ale w tym okresie przygotowawczym Arjen dla mnie był naprawdę jednym z najlepszych zawodników choć nie grywał całych spotkań... Transfer już prawie potwierdzony, kwesta godzin :and: W sumie wolę Robbena niż Francka, zobaczymy czy w tym sezonie czasem nie będziemy gadać na samolubną grę Ronaldo, oby tylko strzelał bramki, to wtedy grać samolubnie może...
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  27 sierpnia 2009

Rasiak na Madejski Stadium :ziober2:
wszystkiego najlepszego mu życzę :mrgreen:

smencik
smencik
  28 sierpnia 2009

Ribery w Realu już w tym okienku?! :szok2:

smencik
smencik
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mi się czasem wydawało, że gdy właśnie Robben był w formie to drużyna grała lepiej

O to chodzi, że właśnie drużyna podupadała. Było strasznie dużo konfliktów przez Robben'a w szatni, bo ten chłopak po prostu zachowywał się, jakby sam tworzył atak Realu... Były momenty, że na boisku odwracali się od niego jego rodacy, tak jak to było z Hunterem. Jakby Arjen został w składzie, to byłby jedynie rezerwowym, których teraz akurat na pozycji skrzydłowych nie mamy za dużo :/ Jakby przyszedł Franck, to ja nie wiem co tam się będzie działo na tym boisku... Lass-Xabi, Ribery-Kaka-C.Ronaldo... Takie składy przecież ostatnimi czasy można było zobaczyć w meczach charytatywnych, a nie w cotygodniowej rywalizacji ligowej. Do tego w ataku Benzema. A co najważniejsze, ten skład będzie niesamowicie młody.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.