LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009 (pierwszy post)

Klose w AS Romie? Krystyna w Realu? Mexex w Milanie? Kaka w Chelsea? David Villa w Barcie? Quaresma w Genoi? Obi Mikel w Interze? :ziober2:

(przykłady na potrzebe tematu, nie brać serio wszystkich rzecz jasna : D )

No właśnie zbliża się wielkimi krokami letnie okno transferowe, dlatego też w tym temacie prowadzimy dyskusje, wymieniamy poglądy o klubowych transferach, wypożyczeniach
a także o nowych posadach trenerskich.

Jeżeli macie jakieś pewne informacje czy też spekulacje tutaj możecie się nimi podzielić


To ja zaczne...

> Gdzie w przyszłym sezonie zagra Gourcuff? wróci do Milanu czy zostanie w Bordeaux ?
> Czy Eto skusi sie na oferte Beniteza, ktory chcialby go miec w swoim ataku ?
> Jak oceniacie powrót Cannavaro do Juve, czy też przyjście Louisa Van Gaala do Bayernu ?
> Który z polskich piłkarzy ma szanse na spektakularny transfer ?

:-)

Gutek909
Gutek909
  8 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie skończył się mecz Realu z Toronto FC wygrany 5:1

warto było czekać :P Dudek ładnie obił napastnika Toronto :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Xabi zaś zaraz po wejściu na boisko pokazał po co został sprowadzony do Madrytu i zaczął rozrzucać ładne piłki w stronę partnerów.

Trochę krótko grał, ale występ można ocenić pozytywnie :]
Martwi mnie forma Gutka :and: przynajmniej na początku spotkania bardzo mnie irytowały te Jego niecelne podania... :/
Gago powinien zostać, a odejść M. Diarra :]
Jeszcze co do wczorajszego meczu podobała mi się gra Lassa, po prostu profesor w odbiorze piłki :]
smencik
smencik
  8 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dudek ładnie obił napastnika Toronto

A no zabawna sytuacja to była :mrgreen: Jurek się sam również uśmiał trochę :jezyk2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę krótko grał, ale występ można ocenić pozytywnie :] Martwi mnie forma Gutka przynajmniej na początku spotkania bardzo mnie irytowały te Jego niecelne podania... :/

Guti grał padakę cały czas... Może pomysły chłopak ma czasem na rozegranie akcji, ale podawał wczoraj beznadziejnie, a na stronie Realu jakieś dzieciory się jarały jego grą przez cały czas :| Co do Xabiego to ładnie na 1 kontakt potrafi podać dokładnie i to jest dobre. Zobaczymy jak w końcu cały skład zagra razem, bo teraz znowu przez reprezentacje poopuszczają niestety niektórzy spotkania sparingowe :/

Konto usunięte
Konto usunięte: Gago powinien zostać, a odejść M. Diarra :]

Też tak sądzę, ale Diarrę będzie trudno sprzedać...

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze co do wczorajszego meczu podobała mi się gra Lassa, po prostu profesor w odbiorze piłki :]

No chłopak pokazuje klasę od samego przyjścia do Realu. Jeden z najlepszych transferów Realu ostatnich lat. Jest wszędzie i widać, że gra swobodnie i nawet pod presją zachowuje zimną krew i cały czas robi postępy.
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  8 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeden z najlepszych transferów Realu ostatnich lat.

Lass to był strzał w "10:, a nawet "15". Znakomity ruch Realu to był, to co on gra to jest niesamowite i piszę to mimo iż nie jestem fanem "Królewskich" to obiektywnie trzeba powiedzieć, że to taki drugi Makelele w Madrycie.
OlsenDarek
OlsenDarek
  8 sierpnia 2009

Może to trochę nie na temat, ale warto o tym napisać.

Daniel Jarque nie żyje. Obrońca Espanyolu Barcelona miał zaledwie 26 lat. Przyczyną śmierci był atak serca. Kolejny w miare znany piłkarz umiera w młodym wieku. Tym razem nawet nie na boisku tylko zasłab w pokoju hotelowym podczas zgrupowania swojej drużyny.

smencik
smencik
  9 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: obiektywnie trzeba powiedzieć, że to taki drugi Makelele w Madrycie.

Śmiem twierdzić, że Lass jest lepszy pod pewnymi względami od Claude'a :jezyk2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Daniel Jarque nie żyje. Obrońca Espanyolu Barcelona miał zaledwie 26 lat. Przyczyną śmierci był atak serca. Kolejny w miare znany piłkarz umiera w młodym wieku. Tym razem nawet nie na boisku tylko zasłab w pokoju hotelowym podczas zgrupowania swojej drużyny.

Atak nastąpił w trakcie rozmowy przez telefon z narzeczoną... Trzeba przyznać, że musiało być to straszne przeżycie dla jego ukochanej.
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  9 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Śmiem twierdzić, że Lass jest lepszy pod pewnymi względami od Claude'a

Pod niektórymi lepszy, pod innymi gorszy. Nie zmienia to faktu, że ma podobne znaczenie dla "Królewskich" co Francuz. I pewnie na wysokim poziomie będzie grał przez kilka sezonów.
xxDar0xx
xxDar0xx
  10 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Daniel Jarque nie żyje. Obrońca Espanyolu Barcelona miał zaledwie 26 lat. Przyczyną śmierci był atak serca. Kolejny w miare znany piłkarz umiera w młodym wieku. Tym razem nawet nie na boisku tylko zasłab w pokoju hotelowym podczas zgrupowania swojej drużyny.


slyszałem o tym znowu jakis piłkarz zmarł
OlsenDarek
OlsenDarek
  10 sierpnia 2009

Smolarek rozwiązał za porozumieniem stron kontrak z Racingiem Santander. Jest teraz wolnym zawodnikiem, więc pewnie posypią się oferty:lol: Mam nadzieje, że zdecyduje się na grę w naszej Ekstraklasie:D

mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam nadzieje, że zdecyduje się na grę w naszej Ekstraklasie:D

Pewnie zażąda kasy, której u nas nie dostanie... myślę, że osiądzie Holandii...
NeverMind1910
NeverMind1910
  11 sierpnia 2009

Prawdopodobnie Holandia lub Grecja. Smolarek w Racingu zarabiał 1.2 mln euro w Polskiej Ekstraklasie mógłby dostać góra 500 tyś euro.
Dlatego uważam, że powrót do Polskiej ligi jest nierealny.

Niestety kariera Ebiego jest na zakręcie, ja osobiście mam nadzieję, że się pozbiera z ostatnich wydarzeń znajdzie sobie przyzwoity klub i będzie siłą napędową Reprezentacji.

P.S Zanetti we Fiorentinie :and:

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  11 sierpnia 2009

Kalu Uche który w latach 2001-2005 biegał po boiskach polskiej Ekstraklasy w barwach Wisły Kraków, robił wszystko, aby odejść z hiszpańskiej UD Almerii. Wygląda na to, że dopiął swego.Według brytyjskich mediów z Almerią dogadało się londyńskie Fulham. Transfer Nigeryjczyka ma sięgnąć 2,5 mln funtów.

A co do Zanettiego - fakt, szkoda, ze odszedł. No ale jak sie ma w środku obecnie nadmiar pomocników to ktos musiał odejść. Ja mu zycze wszystkiego najlepszego we Florencji. Bardzo solidny zawodnik.

OlsenDarek
OlsenDarek
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: P.S Zanetti we Fiorentinie

Juventus interesuje się podobno Gago i co mnie bardzo cieszy jeśli uda się sprzedać Grygerę to będą starali się pozyskać w końcu Rafinhe. Mam nadzieje, że to wypali tylko na przeszkodzie stanie pewnie Magath.

Konto usunięte
Konto usunięte: że powrót do Polskiej ligi jest nierealny

Wiem tak tylko żartowałem. Pewnie trafi do Holandii albo Grecji, bo już kiedyś o tym była mowa.
NeverMind1910
NeverMind1910
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Juventus interesuje się podobno Gago i co mnie bardzo cieszy jeśli uda się sprzedać Grygerę to będą starali się pozyskać w końcu Rafinhe. Mam nadzieje, że to wypali tylko na przeszkodzie stanie pewnie Magath.

Gago? Bądźmy poważni Real zapłacił za Argentyńczyka 20 milionów euro, gdy ten grał w Boca. W poprzednim sezonie grał regularnie w nadchodzącym uzna wyższość Lassane i Alonso. Jednak Juventus nie ma obecnie środków na kolejnego już 7 środkowego pomocnika, ewentualnie możliwe jest wypożyczenie. Na dzień dzisiejsze neirealny, ponieważ Poulsen rzekomo zostaję :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: sprzedać Grygerę to będą starali się pozyskać w końcu Rafinhe.

Za Grygerę Juventus rząda 6 milionów euro, zaś Schalke za Rafinhę 12 milionów euro. Nie będę kłamał, że taki wariant by mi się podobał a skład Juventusu wyglądałby wręcz kosmicznie.

Należy czekać.
OlsenDarek
OlsenDarek
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na dzień dzisiejsze neirealny, ponieważ Poulsen rzekomo zostaję

Właśnie czytałem wczoraj wieczorem, że Poulsen ma zostać wypożyczony i w jego miejsce chcą Gago, ale zresztą on i tak chyba nie będzie chciał odejść z Realu, więc to tylko spekulacje.

Konto usunięte
Konto usunięte: Za Grygerę Juventus rząda 6 milionów euro, zaś Schalke za Rafinhę 12 milionów euro.

Na razie jest oferta z Turcji na 4 miliony i mają negocjować. Mam nadzieje, że się dogaadają i klubowi i Grygerze to wyjdzie na dobre.

Freddy Adu kiedyś nazwywany największym talentem od czasów Pele stacza się coraz niżej i w przyszłym sezonie ma grać w lidzę duńskiej w barwach Odense.
psychodeliczny
psychodeliczny
  11 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego uważam, że powrót do Polskiej ligi jest nierealny.


Smolarek nigdy w polskiej lidze nie grał.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.