LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009 (pierwszy post)

Klose w AS Romie? Krystyna w Realu? Mexex w Milanie? Kaka w Chelsea? David Villa w Barcie? Quaresma w Genoi? Obi Mikel w Interze? :ziober2:

(przykłady na potrzebe tematu, nie brać serio wszystkich rzecz jasna : D )

No właśnie zbliża się wielkimi krokami letnie okno transferowe, dlatego też w tym temacie prowadzimy dyskusje, wymieniamy poglądy o klubowych transferach, wypożyczeniach
a także o nowych posadach trenerskich.

Jeżeli macie jakieś pewne informacje czy też spekulacje tutaj możecie się nimi podzielić


To ja zaczne...

> Gdzie w przyszłym sezonie zagra Gourcuff? wróci do Milanu czy zostanie w Bordeaux ?
> Czy Eto skusi sie na oferte Beniteza, ktory chcialby go miec w swoim ataku ?
> Jak oceniacie powrót Cannavaro do Juve, czy też przyjście Louisa Van Gaala do Bayernu ?
> Który z polskich piłkarzy ma szanse na spektakularny transfer ?

:-)

WueRZet
WueRZet
  28 sierpnia 2009

Franciszek Smuda został nowym trenerem Zagłębia Lubin. Szkoleniowiec ostatnio pracował w Lechu Poznań.

Drużynę Zagłębia w najbliższym ligowym spotkaniu poprowadzi jeszcze dotychczasowy asystent Andrzeja Lesiaka - Marcin Broniszewski. Smuda obowiązki przejmie 1 września.

Aleksandar Vuković, były piłkarz Legii Warszawa, przechodzi do Korony. W Kielcach ma być w poniedziałek i sfinalizować z kieleckim klubem dwuletni kontrakt.

Prezesi Korony od kilku dni prowadzili rozmowy z byłym graczem stołecznej drużyny i jego menedżerem Cezarym Kucharskim. W piątek udało się dojść do porozumienia.

mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  28 sierpnia 2009

Real pozbywa się Sneijdera za 15 mln do Interu i prawdopodobnie za 24 mln Robena do Bayernu. Zaczęło się "odrabianie" kosztów. Jeżeli ceny potwierdzone to cholernie drogo...

Gutek909
Gutek909
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ribery w Realu już w tym okienku?!

spokojnie, mają czas do poniedziałku :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Lass-Xabi, Ribery-Kaka-C.Ronaldo

aż mi się wierzyć nie chcę, że tak to może wyglądać, Perez dokonał rzeczy niemożliwej :szok2: a jak jeszcze ściągnie Francka to będzie masakra.. :]
o Robbenie już nie gadajmy, nie jest już zawodnikiem Realu.....
Freddie2007
Freddie2007
  28 sierpnia 2009

Ten Real jest niemożliwi kupił Robbena,VDV,Sneijdera,Hunteelara jako gwiazdy a teraz się ich pozbywa jak śmieci, dlatego nie szanuje tego klubu i nigdy szanować nie będę:nie:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten Real jest niemożliwi kupił Robbena,VDV,Sneijdera,Hunteelara jako gwiazdy a teraz się ich pozbywa jak śmieci, dlatego nie szanuje tego klubu i nigdy szanować nie będę


Taka polityka w tym klubie

coz zrobic, mam nadzieje ze w tej edycji LM przejada sie na tym.. na tych swoich "gwiazdeczkach"
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  28 sierpnia 2009
LeonGrande
LeonGrande: mam nadzieje ze w tej edycji LM przejada sie na tym.. na tych swoich "gwiazdeczkach"

Patrzę na ich grupę i wierzę, że może uda się i zagrają w LE xD
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: że może uda się i zagrają w LE xD

Ależ nie mam nic przeciwko:ninja:
Freddie2007
Freddie2007
  28 sierpnia 2009
LeonGrande
LeonGrande: coz zrobic, mam nadzieje ze w tej edycji LM przejada sie na tym.. na tych swoich "gwiazdeczkach"

Wiec za rok sprzedadzą Kakę,C.R,Alonso i Benzeme po 3 miliony :lol2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: sprzedadzą Kakę,C.R,Alonso i Benzeme po 3 miliony



wielka wyprzedaz w Realllllll :mrgreen: tak troche humorystycznie, nie obrazajac nikogo rzecz jasna :ziober2:
Freddie2007
Freddie2007
  28 sierpnia 2009
LeonGrande
LeonGrande: http://www.humorpage.pl/obrazki/l/465_luis_figo_real_madryt_hipermarket_pracownik.jpg wielka wyprzedaz w Realllllll tak troche humorystycznie, nie obrazajac nikogo rzecz jasna

:crylol:
Genialne:ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Genialne


odnosnie transferow

Konto usunięte
Konto usunięte: Pomocnik Realu Madryt, Rafael van der Vaart nie zamierza opuszczać klubu przed zamknięciem letniego okienka transferowego. Holender, który otrzymał propozycję transferu z Besiktasu Stambuł powiedział, że chciałby zostać na Santiago Bernabeu. Stanowisko włodarzy Realu jednak jest jasne. Nie zamierzają trzymać Holendra w klubie


Uroczo sie zachowuja:)

dziwie sie ze pilkarze tam tak lgną... a pozniej jak sa traktowani
Gutek909
Gutek909
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego nie szanuje tego klubu i nigdy szanować nie będę

nikt Cie do tego zmuszać nie będzie :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiec za rok sprzedadzą Kakę,C.R,Alonso i Benzeme po 3 miliony

:zonk:
smencik
smencik
  28 sierpnia 2009

Kocham fotkową napinkę :))

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kocham fotkową napinkę :))

A gdzie tu napinka w ogole ? :rotfl:

ja nie zauwazylem takowej, niech ktos mi pokaze
smencik
smencik
  28 sierpnia 2009

Najwyraźniej masz wybiórczy wzrok.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.