LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009 (pierwszy post)

Klose w AS Romie? Krystyna w Realu? Mexex w Milanie? Kaka w Chelsea? David Villa w Barcie? Quaresma w Genoi? Obi Mikel w Interze? :ziober2:

(przykłady na potrzebe tematu, nie brać serio wszystkich rzecz jasna : D )

No właśnie zbliża się wielkimi krokami letnie okno transferowe, dlatego też w tym temacie prowadzimy dyskusje, wymieniamy poglądy o klubowych transferach, wypożyczeniach
a także o nowych posadach trenerskich.

Jeżeli macie jakieś pewne informacje czy też spekulacje tutaj możecie się nimi podzielić


To ja zaczne...

> Gdzie w przyszłym sezonie zagra Gourcuff? wróci do Milanu czy zostanie w Bordeaux ?
> Czy Eto skusi sie na oferte Beniteza, ktory chcialby go miec w swoim ataku ?
> Jak oceniacie powrót Cannavaro do Juve, czy też przyjście Louisa Van Gaala do Bayernu ?
> Który z polskich piłkarzy ma szanse na spektakularny transfer ?

:-)

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Najwyraźniej masz wybiórczy wzrok.

Za mocnego slowa uzyles, to byla wymiana pogladow na temat polityki transferowej Realu.

Jezeli to uwazasz za napinke... hmm najwyrazniej obaj znamy inne znaczenia tego słowa :)
a co do obrazka, bo moze o niego Ci chodzilo najbardziej (przeczytaj co pod nim napisalem)

tyle
smencik
smencik
  28 sierpnia 2009

Dobra i tak będziesz chciał postawić na swoim, więc bez sensu ta dyskusja jest po prostu.

Generalnie to po takich wypowiedziach jakie przedstawiliście wyżej, widać, że mało wiecie na temat Realu Madryt i sytuacji w zespole, tylko opieracie się na z góry utartej opinii, która różni się znacznie od rzeczywistości.

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  28 sierpnia 2009

Ja uważam, że polityka transferowa Realu jest dobra

- kupują Robbena za 36 mln a dwa sezony później sprzedają za 25 mln,
- za Huntelaara dają 20 mln by za rok sprzedać go o 5 mln taniej,
- Snejdera sprowadzają za 27 mln, po dwóch latach odchodzi za 15 mln.

Gutek909
Gutek909
  28 sierpnia 2009

macie przecież prawo do własnego zdania, ale Realowi się szacunek należy... i Freddie nie musisz podkreślać w każdej rozmowie o Realu, że ich nie szanujesz, bo to już chyba każdy tutaj wie...

Freddie2007
Freddie2007
  28 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Generalnie to po takich wypowiedziach jakie przedstawiliście wyżej, widać, że mało wiecie na temat Realu Madryt i sytuacji w zespole, tylko opieracie się na z góry utartej opinii, która różni się znacznie od rzeczywistości.

Więc nam wytłumacz tę genialną politykę transferową której nikt nie rozumie tylko fani Realu:crylol:
smencik
smencik
  28 sierpnia 2009

Arjen Robben - W ciągu 2 sezonów nabawił się 9 kontuzji, przez które nie mógł wystąpić w prawie 40 spotkaniach. Jego cena, jak to za czasów Calderona, była wzięta z... bo ten piłkarz nie był wart tylu pieniędzy. Można policzyć na palcach mecze, w których Arjen zagrał bardzo dobrze. Bardziej żałuję odejścia Robinho, niż Robbena.

Klaas-Jan Huntelaar - Transfer 'na szybko' by zastąpić lukę po Ruud'zie. Wystąpił w kilku spotkaniach i strzelił parę bramek, ale niestety grał jak drewno na opał i nie przebił się do składu, przez co został sprzedany.

Wesley Sneijder - Jak widać nie wielu z was wie, że w pierwszym sezonie był to podstawowy zawodnik Realu i na nim opierała się gra 'Królewskich'. Ale niestety niewielu z was również wie, że po Euro 2008 Wesley nabawił się kontuzji, która wyłączyła go z gry na kilka miesięcy, a w dodatku nabawił się problemów osobistych, przez co nie grał nawet w małym stopniu tak, jak grał przed kontuzją. Najwyraźniej jednak nie we wszystkich klubach grają tylko już bardziej znane nazwiska, nawet jak są kompletnie bez formy.

W Realu nastąpiła zmiana dyrekcji, więc nie mam pojęcia o co wam chodzi z tym gadaniem... Jeżeli ktoś nie pasuje do projektu, to się go pozbywa, a nie trzyma na siłę i nie pozwala na dalsze rozwijanie.

smencik
smencik
  29 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Więc nam wytłumacz tę genialną politykę transferową której nikt nie rozumie tylko fani Realu

Jak ktoś nie chce czegoś zrozumieć, to mu się to nie uda. Tak jest ze wszystkim :)
Gutek909
Gutek909
  29 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W Realu nastąpiła zmiana dyrekcji, więc nie mam pojęcia o co wam chodzi z tym gadaniem... Jeżeli ktoś nie pasuje do projektu, to się go pozbywa, a nie trzyma na siłę i nie pozwala na dalsze rozwijanie.

ale powiedz mi Smencik po co im to wszystko tłumaczysz ?
Nie ma sensu :and:
smencik
smencik
  29 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale powiedz mi Smencik po co im to wszystko tłumaczysz ? Nie ma sensu

Bo mi się nudzi, a spać mi się nie chce. Poza tym muszę dziennie robić dobry uczynek. :mrgreen:
Freddie2007
Freddie2007
  29 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Arjen Robben - W ciągu 2 sezonów nabawił się 9 kontuzji, przez które nie mógł wystąpić w prawie 40 spotkaniach. Jego cena, jak to za czasów Calderona, była wzięta z... bo ten piłkarz nie był wart tylu pieniędzy. Można policzyć na palcach mecze, w których Arjen zagrał bardzo dobrze. Bardziej żałuję odejścia Robinho, niż Robbena.

Ale taki Van Nisterlooy jednak zostaje w składzie mimo że też miał przez większość sezonu kontuzje...Nie lepiej było zostawić Hunteelara?

Konto usunięte
Konto usunięte: Wesley Sneijder - Jak widać nie wielu z was wie, że w pierwszym sezonie był to podstawowy zawodnik Realu i na nim opierała się gra 'Królewskich'.

Pamiętam strzelał mnóstwo bramek na początku sezonu kiedy przyszedł...

Ale czy nie warto takim klasowym zawodnikom dać jeszcze szansy tylko pozbywać ich się wbrew woli zastępując kolejnymi Gwiazdami?
Gutek909
Gutek909
  29 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo mi się nudzi, a spać mi się nie chce. Poza tym muszę dziennie robić dobry uczynek

no chyba, że tak :mrgreen:
spadam spać. ciao wam :]
Freddie2007
Freddie2007
  29 sierpnia 2009

I jeszcze miałem sie spytac co z VDV czemu Jego chcą się pozbyć?

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hunteelara?

Przeciez to drewno

2003-2004 Apeldoorn 35 meczy (26 goli)
2004-2005 Heerenven 46(33)
2005-2008 Ajax 92(76)
2009- Real M. 20(8)

:ninja:
smencik
smencik
  29 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale taki Van Nisterlooy jednak zostaje w składzie mimo że też miał przez większość sezonu kontuzje...

Ruud ma już swoje lata i może przeboleć siedzenie na ławce, a Huntera by było szkoda, bo niestety zarówno Benzema, jak i Higuain bardziej pasują do stylu Realu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale czy nie warto takim klasowym zawodnikom dać jeszcze szansy tylko pozbywać ich się wbrew woli zastępując kolejnymi Gwiazdami?

Sneijder dostawał przez pół roku szanse, ale wierz mi, że ten chłopak grał taką padakę, że aż żal co w takim krótkim czasie może się stać z piłkarzem. W większości spotkań statystował, a jak strzelał to w trybuny. Jedynym dla niego wyjściem była zmiana klimatu i zobaczymy co pokaże w Serie A.

Konto usunięte
Konto usunięte: I jeszcze miałem sie spytac co z VDV czemu Jego chcą się pozbyć?

Rafa to piłkarz, którego akurat najbardziej mi żal. Bo z tego co go oglądałem jego występy zawsze, to widziałem bardzo duży potencjał w tym zawodniku, ale nie wiem, czy konflikty z trenerem, czy też po prostu niemoc w przebiciu się do pierwszej jedenastki nie pozwoliły mu na częstą grę. Aktualnie zostawiłbym go w Madrycie, ale musiałby się przekwalifikować na skrzydłowego, bo na środek pola nie ma szans. Powodem sprzedaży większości tych piłkarzy są ich bardzo duże pensje, a zarządowi nie uśmiecha się płacić piłkarzom kokosów za przesiadywanie na ławce.
Freddie2007
Freddie2007
  29 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Powodem sprzedaży większości tych piłkarzy są ich bardzo duże pensje, a zarządowi nie uśmiecha się płacić piłkarzom kokosów za przesiadywanie na ławce.

No i to jest jakaś odpowiedź na te nasze wątpliwości co do polityki transferowej, ale przecież zarząd wiedział na co się decyduje i zamiast kupować 3-4 gwiazdy by za sezon czy dwa je sprzedać,mogli kupić jedną...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.