LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009 (pierwszy post)

Klose w AS Romie? Krystyna w Realu? Mexex w Milanie? Kaka w Chelsea? David Villa w Barcie? Quaresma w Genoi? Obi Mikel w Interze? :ziober2:

(przykłady na potrzebe tematu, nie brać serio wszystkich rzecz jasna : D )

No właśnie zbliża się wielkimi krokami letnie okno transferowe, dlatego też w tym temacie prowadzimy dyskusje, wymieniamy poglądy o klubowych transferach, wypożyczeniach
a także o nowych posadach trenerskich.

Jeżeli macie jakieś pewne informacje czy też spekulacje tutaj możecie się nimi podzielić


To ja zaczne...

> Gdzie w przyszłym sezonie zagra Gourcuff? wróci do Milanu czy zostanie w Bordeaux ?
> Czy Eto skusi sie na oferte Beniteza, ktory chcialby go miec w swoim ataku ?
> Jak oceniacie powrót Cannavaro do Juve, czy też przyjście Louisa Van Gaala do Bayernu ?
> Który z polskich piłkarzy ma szanse na spektakularny transfer ?

:-)

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  28 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: jak mogl przedluzyc jak jest pilarzem Milanu ? a tam jest wypozyczony

A tak się wahała co napisać - przedłużył czy podpisał... No ale jak by nie patrzeć on już tam był. Jedna pupa, to nie zmienia faktu, że przyszłość związał z Bordeaux ;]
smencik
smencik
  28 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: zreszta sam Bojan czytalem ze nigdzie sie nie wybiera

Powinni go wypożyczyć do jakiegoś słabszego klubu w Primera Division, bo szkoda, żeby na ławce przesiedział kolejny sezon :and:

LeonGrande
LeonGrande: wlasnie czytam na stronie Milanu ze zabojady skorzystali z opcji pierwokupu za 15mln

Będą jeszcze żałować tego ruchu w Mediolanie :mrgreen:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie zmienia faktu, że przyszłość związał z Bordeaux ;]

Jestem zdruzgotany :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Powinni go wypożyczyć do jakiegoś słabszego klubu w Primera Division, bo szkoda, żeby na ławce przesiedział kolejny sezon

Z tym sie zgodze, moglby sie ograc w jakims klubie w Hiszpanii :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Będą jeszcze żałować tego ruchu w Mediolanie

Oj beda beda... fatalna informacja....
NeverMind1910
NeverMind1910
  28 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Fakt faktem wzmocnienia musza byc jak chca sie utrzymac w elicie jakies przymiarki ? sa juz ? kto w nowym sezonie bedzie biegal w trykocie Widzewa

Przymiarki są : Sikora, Nakoulma, Cetnarski, Gol, Kiełb, Sobolewski, Grzelak, Kuklis, Nowak.

Jednak na razie są to spekulacje i być może alternatywy dla innych transferów.

Co do Juventusu. Trezeguet prawdopodobnie odejdzie. Wystarczy, że przyszły pracodawca zapłaci sumę 10-15 mln euro. A szkoda, bo to najskuteczniejszy cudzoziemiec w historii Juventusu. Lepszy od Omara Omar Sivoriego.. Z pewnością wart każdego eurocenta.

LeonGrande
LeonGrande: Oby nie do Interu, bo bedzie to znaczace wzmocnienie...

Coż Ibrahimovic i Drogba razem w ataku? Nie sądzę :)

Konto usunięte
Konto usunięte: I tak jeszcze odnośnie Gourcuffa bo nie wiem, czy ktoś o tym wspominał - przedłużył dziś kontrakt z Bordeaux na bodajże 4 lata ;/

Dobrze postąpił.

LeonGrande
LeonGrande: no to pieknie.... Gofer out

Spójrz na to inaczej, masz pieniądze na Mexesa

Konto usunięte
Konto usunięte: Powinni go wypożyczyć do jakiegoś słabszego klubu w Primera Division, bo szkoda, żeby na ławce przesiedział kolejny sezon

Do Racingu Santander lub Getafe.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przymiarki są : Sikora, Nakoulma, Cetnarski, Gol, Kiełb, Sobolewski, Grzelak, Kuklis, Nowak.

Ciekawe nazwiska...

Sikora odkad odszedl z Groclinu sluch po nim zaginal :and:

Cetnarski i Gol to moga byc perspektywiczne wzmocnienia.... Grzelak z Legii ? czyli powrot do domu

a Nowak nie byl przymierzany do Lecha ? jesli to o nim mowa... ten z Belchatowa

Konto usunięte
Konto usunięte: Co do Juventusu. Trezeguet prawdopodobnie odejdzie. Wystarczy, że przyszły pracodawca zapłaci sumę 10-15 mln euro. A szkoda, bo to najskuteczniejszy cudzoziemiec w historii Juventusu. Lepszy od Omara Omar Sivoriego.. Z pewnością wart każdego eurocenta.


A pomyslec ze Henry kompletnie sie nie sprawdzil....

Konto usunięte
Konto usunięte: Coż Ibrahimovic i Drogba razem w ataku? Nie sądzę :)

Milito beda mieli jeszcze...

Mysle ze to silny atak :) jak na realia SerieA

Konto usunięte
Konto usunięte: Spójrz na to inaczej, masz pieniądze na Mexesa

Wolalbym Gofera niz Mexesa : P no ale coz... trudno sie mowi
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  28 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Moze powtorka finalu z 2003 ?


ok nie ma sprawy tylko zeby padl wynik z kwietnia 1997 roku (serie A: Milan-Juventus 1:6) :PP
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: By Tuttosport. ( Czytaj Fakt )
wiem wiem :P
tibauld
tibauld
  28 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Ale plotki chodza ze chcieliby miec w jego miejsce Benzeme

Karima chce nie tylko Barcelona ;)
nie wiem czy byłby to dobry ruch, Etoo jest może już starszym ale szybkim i mocno doświadczonym zawodnikiem, w swoim klubie robi to co do niego należy, choć Francuz byłby perspektywicznym zawodnikiem, jego czas w klubie pod względem rozwoju i lepszych perspektyw chyba minął; być może dobrze byłoby mieć obu ;).

na razie to plotki, słyszałem że Juventus chce wymienić go za Trezegueta i dopłacić, co plotka to mniej wiarygodna

LeonGrande
LeonGrande: Niech on do Polski wraca do Wisly, albo Lecha

nie chciał podobno, Wisła i Lech nie jest w stanie sprostać finansowo, dostał wiatru w żagle w Larissie, odzyskał status gwiazdy, przynajmniej w Grecji :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: no w Omonii Nikozja

zgadza się, podobno niezłą kasę mu proponują ;)
NeverMind1910
NeverMind1910
  28 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Sikora odkad odszedl z Groclinu sluch po nim zaginal

Cóż. Miał zarabiać najwięcej w Ekstraklasie a może grac w Widzewie. Z perspektywy przeszłości nie wygląda to najlepiej. Jednak na dzień dzisiejszy Widzew to bogaty i ustabilizowany klub. Jego manager Kołakowski twierdzi, że mia wiele ofert dla Sikory. Jednak ja czuję, że zobaczymy go w koszulce z Harnasiem.
Matusiak odejdzie.

LeonGrande
LeonGrande: Grzelak z Legii ? czyli powrot do domu

Nie, nie.. Rafał Grzelak ze Skody Xanti. Bartłomiej jest wiecznie kontuzjowany i spalony w Łodzi.

LeonGrande
LeonGrande: Cetnarski i Gol to moga byc perspektywiczne wzmocnienia.

Jednak jeżeli GKS awansuje to Europejskich Pucharów żaden ze wspomnianej trójki może nie wzmocnić Widzewa. Jednak oni chcą od nas wypożyczonego Kuklisa. Mamy więc kartę przetargową.

LeonGrande
LeonGrande: a Nowak nie byl przymierzany do Lecha ?

Lech, Legia..

LeonGrande
LeonGrande: A pomyslec ze Henry kompletnie sie nie sprawdzil....

To wasz inteligentny trener ustawiał go w pomocy.

LeonGrande
LeonGrande: Milito beda mieli jeszcze... Mysle ze to silny atak :) jak na realia SerieA

Jednak nieco ryzykowany. Dwie wierze, egzekutorzy obok siebie? Zamiast sobie pomóc będą przeszkadzać. Drogba bardziej na szpicy przydałby się w Milanie..

LeonGrande
LeonGrande: Wolalbym Gofera niz Mexesa : P no ale coz... trudno sie mowi

A ja bym wolał Silve od Diego. Se la vi.

Konto usunięte
Konto usunięte: ok nie ma sprawy tylko zeby padl wynik z kwietnia 1997 roku (serie A: Milan-Juventus 1:6) :PP

Uspokójcie się "kibole". Największe pogrążenie Milanu to było trzy-cztery lata temu podczas meczu Milan-Juventus na San Siro. Wynik zakończył się wygraną 0:1 po podaniu przewrotką Del Piero i wykończeniu Trezeguet. Ten mecz ustawił mistrzostwo dla Juventusu.

Jestem KOTEM.

Konto usunięte
Konto usunięte: wiem wiem :P

Równie dobrze może do nas trafić Ribery :and:
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Równie dobrze może do nas trafić Ribery


albo David Silva :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Wynik zakończył się wygraną 0:1 po podaniu przewrotką Del Piero i wykończeniu Trezeguet. Ten mecz ustawił mistrzostwo dla Juventusu.


akcje pamietam jak dzis :P
Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  28 maja 2009

Gofer do Bordo.To teraz beda sie smiac ze Milan odmladza;]
To teraz niech kupia Ballacka.

Zarty zartami.Crespo jutro podpisuje kontrakt z Genoa.Quaresma tez jest blisko tyle ze dogadaly sie kluby a narazie pilkarz milczy.

symer16
symer16
  29 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Coż Ibrahimovic i Drogba razem w ataku? Nie sądzę :)


Czytałem, że Drogba może nawet wrócić do Marsyli po sezonie, ale mało prawdopodobne. Moim zdaniem zostanie w Chelsea.

Konto usunięte
Konto usunięte: Rozgrywający Chelsea, Deco stwierdził, że przystąpił do negocjacji z Interem Mediolan


Moim zdaniem dobrze robi, bo u nas i tak nie gra po tym jak Scolari odszedł. Tylko czy w Interze będzie dostawał szanse na grę?

Ogólnie to czytałem, że Mourinho chce wyrwać Chelsea jeszcze oprócz nich Obi Mikela i Carvalho. Jak będzie to się jeszcze okaże.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na razie to plotki, słyszałem że Juventus chce wymienić go za Trezegueta i dopłacić, co plotka to mniej wiarygodna

Wlasnie widze ze coraz wiecej tu o tym pisze osob takze cos jest na rzeczy :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Wisła i Lech nie jest w stanie sprostać finansowo, dostał wiatru w żagle w Larissie, odzyskał status gwiazdy, przynajmniej w Grecji

Ech, no tak wielka gwiazda.... : |

Konto usunięte
Konto usunięte: Matusiak odejdzie.

To dlugo w Widzewie nie pogral :ziober2:
powrót nieudany...
i gdzie on sie teraz wybiera ? znow bedzie konczyc kariere ? :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Rafał Grzelak ze Skody Xanti. Bartłomiej jest wiecznie kontuzjowany i spalony w Łodzi.

Aaa to o tego Grzelaka chodzi, bylego pilkarza Pogoni Szczecin bodajze....
mogliby go sprowadzic :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak jeżeli GKS awansuje to Europejskich Pucharów żaden ze wspomnianej trójki może nie wzmocnić Widzewa. Jednak oni chcą od nas wypożyczonego Kuklisa. Mamy więc kartę przetargową.

Przeciez GKS zadnych szans nie ma w tej lidze europejskiej... nie oszukujmy sie
odpadna w eliminacjach jak nic

Konto usunięte
Konto usunięte: To wasz inteligentny trener ustawiał go w pomocy.

Wiele jego decyzji jest do bani
ale to juz temat na inny.... temat

Konto usunięte
Konto usunięte: ok nie ma sprawy tylko zeby padl wynik z kwietnia 1997 roku (serie A: Milan-Juventus 1:6) :PP

Wygra lepszy nie ma co teraz sie tu spierac o wyniki jakie byly kto kogo upokorzyl
nie czas i miejsce na to :rmgreen:

Radomatu11
Radomatu11: Gofer do Bordo.To teraz beda sie smiac ze Milan odmladza;] To teraz niech kupia Ballacka.

Nie prowokuj napiętej atmosfery :ninja:

: >

Radomatu11
Radomatu11: Zarty zartami.Crespo jutro podpisuje kontrakt z Genoa.Quaresma tez jest blisko tyle ze dogadaly sie kluby a narazie pilkarz milczy.

Zapewne Crespo odzyje w Genoi :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie to czytałem, że Mourinho chce wyrwać Chelsea jeszcze oprócz nich Obi Mikela i Carvalho. Jak będzie to się jeszcze okaże.

Calkiem prawdopodobne :)
wkoncu portugalczyk przedluzyl swoj kontrakt czyli ma w planach budowe na nowo druzyny, tak mysle...

Konto usunięte
Konto usunięte: Drogba bardziej na szpicy przydałby się w Milanie..

Popieram
Freddie2007
Freddie2007
  29 maja 2009

Juri Żyrkow w Chelsea:rock:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Juri Żyrkow w Chelsea


jakie zrodlo tej informacji ?

pewny news ? :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.