LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009 (pierwszy post)

Klose w AS Romie? Krystyna w Realu? Mexex w Milanie? Kaka w Chelsea? David Villa w Barcie? Quaresma w Genoi? Obi Mikel w Interze? :ziober2:

(przykłady na potrzebe tematu, nie brać serio wszystkich rzecz jasna : D )

No właśnie zbliża się wielkimi krokami letnie okno transferowe, dlatego też w tym temacie prowadzimy dyskusje, wymieniamy poglądy o klubowych transferach, wypożyczeniach
a także o nowych posadach trenerskich.

Jeżeli macie jakieś pewne informacje czy też spekulacje tutaj możecie się nimi podzielić


To ja zaczne...

> Gdzie w przyszłym sezonie zagra Gourcuff? wróci do Milanu czy zostanie w Bordeaux ?
> Czy Eto skusi sie na oferte Beniteza, ktory chcialby go miec w swoim ataku ?
> Jak oceniacie powrót Cannavaro do Juve, czy też przyjście Louisa Van Gaala do Bayernu ?
> Który z polskich piłkarzy ma szanse na spektakularny transfer ?

:-)

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No ja chce baardzo żeby zostali, ale w najważniejszym meczu z Cracovią nie strzelają bramki to będzie im ciężko

Tyle ze grali na wyjezdzie a jak wiadomo nigdy dobrze im nie szlo :P
wygraja u siebie z Polonia jestem tego pewien :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Tyle co i Kahn ;D

Szkoda ze Kahna juz nie ma, to byl originalny bramkarz i swietny do tego :)

bramkarska legenda

Konto usunięte
Konto usunięte: Kariere powinien zakoczyc w Feyenoordzie z ktorego wyplynal na szerokie wody gdzie zdobyl nagrody dla najlepszego bramkarza ligi(dwa razy) i najlepszego pilkarza calej ligi oraz mistrzostwo...

Mysle ze jest to realne, przejscie Dudka do Feyenoordu
tam chociaz by gral...

Konto usunięte
Konto usunięte: Zostanie w Bordeaux tam chociasz caly czas gra,a w milanie przewaznie lawka.

Jak pisalem gdzies wczesniej, wszystko moze sie zmienic gdy na lawke przyjdzie pracowac Leonardo:) on ma koncepcje odmlodzenia skladu

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie. Jednak Cannavaro to gracz lepszy od Melberga i Legro. Miałem nadzieję, że pozyskamy kogoś młodszego - Zapatę lub Santacroce.


Santacroce to bylby dobry zakup, mysle ze w niedlugim czasie bedzie gwiazda
a co do Cannavaro to tylko na rok podpisal umowe, a co dalej ?
koniec kariery czy moze nowy kontrakt... oby do Milanu nie chcieli go :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Aby lepiej grac trzeba trenować.

No niestety, ale licze ze pokaze jeszcze swoj geniusz
bo pilkarzem jest nietuzinkowym

Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałem o możliwej wymianie Trezeguet i dopłata za Karima, jednak to plotka

Zapewne byscie na tym nie stracili a wiele zyskali

Konto usunięte
Konto usunięte: W następnym roku po odpowiednim przygotowaniu może pokazać na co go stać w Realu.

O ile Real kolejnych pomocnikow nie sciagnie....

Radomatu11
Radomatu11: Milan:Tiago silva,Gourcuff,Adebayor,Kjear

Adebayor bedzie ciezko, Kjear-a nie pusci Palermo

Radomatu11
Radomatu11: Inter:Motta,Milito,Arnautovic,Carvalho,Sneider,Cassano

Bez rewelacji :ninja: wiekszosc bedzie lawe grzala...
choc slyszalem ze i Juve interesowalo sie Cassano

Konto usunięte
Konto usunięte: Gourcuff zostaje u Żyrondystów,

:and:

oby nie

Konto usunięte
Konto usunięte: Może Robert Lewandowski

Borussia Dortmund, to bylby dosc dobry kierunek dla Roberta

Konto usunięte
Konto usunięte: bardziej mnie cieszy ze nastapil koniec telenoweli pt Diego :) w koncu go mamy :D pierwsza dobra wiadomosc :)) jeszcze kilka transferow dobry trener i w przyszlym roku Puchar mistrzow dzwiga do gory Alex :D pozdro :))

Moze powtorka finalu z 2003 ? :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobno Cassano do Interu ma iść..

I bedzie rezerwowym, bez sensu niech gra dalej w Sampie albo wraca do Romy...

Konto usunięte
Konto usunięte: raczej jest to niemożliwe, jeśli Barcelona go puści zrobi największą głupotę ;p

Ale plotki chodza ze chcieliby miec w jego miejsce Benzeme :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Żurawski podobno na Cypr

Niech on do Polski wraca :rock:
do Wisly, albo Lecha :ninja:
krzychu7818
krzychu7818
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Żurawski podobno na Cypr


no w Omonii Nikozja

NeverMind1910
NeverMind1910
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: podobno to moze dojsc do wymiany na lini JUVE-Lyon konkretnie chodzi o wymiane Treze na Benzeme :D

By Tuttosport. ( Czytaj Fakt )

LeonGrande
LeonGrande: Jak pisalem gdzies wczesniej, wszystko moze sie zmienic gdy na lawke przyjdzie pracowac Leonardo:) on ma koncepcje odmlodzenia skladu

Poza tym Francuz jest już bardziej doświadczonym i lepszym graczem niż sprzed roku. Z pewnością w obecnej dyspozycji gra o niebo lepiej od Zębola.

LeonGrande
LeonGrande: a co do Cannavaro to tylko na rok podpisal umowe, a co dalej ?

Możliwość przedłużenia na kolejny rok.

LeonGrande
LeonGrande: oby do Milanu nie chcieli go :P

Milan lubi nie świeżę odpadki Juventusu. Mowa tu o Emersonie i Zambrottcie.

LeonGrande
LeonGrande: oby nie

Dlaczego? Niech zagra jeszcze jeden sezon u Żyrondystów. Pogra w Lidze Mistrzów nabierze doświadczenia a później wybierze klub z górnej półki. Głupio by powtórzyła się sytuacja w której Francuz znowu grzeje ławę. Nie zasługuje na to. Oto tego dowód. Moim zdaniem najładniejsza bramka w tym roku:
http://www.youtube.com/watch?v=yZoHBlsMe5I

LeonGrande
LeonGrande: I bedzie rezerwowym, bez sensu niech gra dalej w Sampie albo wraca do Romy...

W przypadku odejścia Ibrahimovica grałby w pierwszym składzie. Zresztą Antonio pasowałby do pierwotnej koncepcji Mourinho, który chciał grac jednym wysokim napastnikiem i skrzydłowymi. Prawa strona- Mancini- Lewa Cassano. Tylko szkoda marnować na ławce Milito.

LeonGrande
LeonGrande: Niech on do Polski wraca

Konto usunięte
Konto usunięte: no w Omonii Nikozja


Na Cyprze zarobi 600-700 tysięcy euro. Będzie grał na słoneczku w śród zawodników znajomych. Dlaczego Omonia może zapłacić sporo? System podatkowy na Cyprze przewiduje duży mniejszy procent od opodatkowania innych krajów europejskich.

Jedno jest pewne. Dla Żurawskiego reprezentacja to temat zamknięty.

A jako ciekawostka. Aquilani podpisał nowy kontrakt z Romą. A szkoda.. Jeżeli miałbym wymienić Trezeguet to tyko na tego piłkarza.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym Francuz jest już bardziej doświadczonym i lepszym graczem niż sprzed roku. Z pewnością w obecnej dyspozycji gra o niebo lepiej od Zębola.


Nie zostal doceniony w pierwszym roku gry na San Siro... za malo szans dostawal

Konto usunięte
Konto usunięte: Milan lubi nie świeżę odpadki Juventusu. Mowa tu o Emersonie i Zambrottcie.

Milan NIESTETY lubi nie swieże odpadki z lig europejskich :and:
czytaj : Kluivert - kompletnie nieporozumienie, Rivaldo - kompletna klapa, Redondo - kontuzja na wstepie i koniec kariery, Ronaldo - byly przeblyski geniuszu, ale kontuzja i klapa, Emerson - klaaaapa to potęgi, nie wspominajac takiego pilkarza jak krola strzelcow swego czasu ligi hiszpanskiej Jose Mari - tez sie nie sprawdzil... pluc Ci co o nich zaopmnialem obecnie... pewnie by sie znalezli jeszcze :)

choć zdarzaly sie tez bardzo dobre transfery: Rui Costa, Leonardo, Bierhoff, Nesta, Sheva, Kaka, Pirlo....

takze bilans wyjdzie prawie ze remisowy:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Głupio by powtórzyła się sytuacja w której Francuz znowu grzeje ławę. Nie zasługuje na to. Oto tego dowód. Moim zdaniem najładniejsza bramka w tym roku:

Mysle ze tym razem tak by nie bylo :)
ale pod 2 warunkami : zmiana trenera i zwolnienie miejsca w skladzie (sprzedaz Roniego albo Seedorfa)

Konto usunięte
Konto usunięte: W przypadku odejścia Ibrahimovica grałby w pierwszym składzie.

No podobno flirtowal z Realem albo Real z nim....
bo gdzie indziej mialby sie on wybierac?

Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=yZoHBlsMe5I

Swietna bramka, widzialem :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jedno jest pewne. Dla Żurawskiego reprezentacja to temat zamknięty.

Aczkolwiek moglby zakonczyc kariere w Polsce jak Franek ; )

Konto usunięte
Konto usunięte: A jako ciekawostka. Aquilani podpisał nowy kontrakt z Romą. A szkoda.. Jeżeli miałbym wymienić Trezeguet to tyko na tego piłkarza.

Byl tez kiedys laczony z Milanem...
ciekawy gracz, nie przecze
NeverMind1910
NeverMind1910
  28 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: choć zdarzaly sie tez bardzo dobre transfery: Rui Costa, Leonardo, Bierhoff, Nesta, Sheva, Kaka, Pirlo....

Czy tak do końca Nesta się w Milanie sprawdził? Polemizowałbym.. Kontuzje zabrały mu sporą cześć kariery.
Ale nie to jest tematem. Chciałem tylko pokazać, że Milan zbyt często decyduje się na zakup "doświadczonych" zawodników. Oni nie zawsze potrafią wnieść nowa jakość.

LeonGrande
LeonGrande: Aczkolwiek moglby zakonczyc kariere w Polsce jak Franek ; )

Aaa tam. Mnie to nie interesuję. Ważne, żeby Smolarek podpisał kontrakt z Widzewem :P

LeonGrande
LeonGrande: Byl tez kiedys laczony z Milanem... ciekawy gracz, nie przecze

On to ma przegląd pola i kopyto.

LeonGrande
LeonGrande: No podobno flirtowal z Realem albo Real z nim.... bo gdzie indziej mialby sie on wybierac?

Jest najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie. Nawet transfer do Realu czy Barcelony wiązałby się z redukcją pensji.

LeonGrande
LeonGrande: Mysle ze tym razem tak by nie bylo :) ale pod 2 warunkami : zmiana trenera i zwolnienie miejsca w skladzie (sprzedaz Roniego albo Seedorfa)

Seedorf gra na innej pozycji. Tutaj pomogłaby tylko sprzedaż Laysa.

Jeżeli chodzi o Milan, jestem ciekawy gry Felippe Mattioniego. Był łączony z Juventusem. Gra na lewej obronie oraz Thiago Silvy. Chyba zbyt duża ta kolonia Brazylijczyków w Milanie.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy tak do końca Nesta się w Milanie sprawdził? Polemizowałbym.. Kontuzje zabrały mu sporą cześć kariery.

Ale i duzo grywal, dzieki jego postawie chociazby wygrali LM w 2003
swoje zrobil
ale faktycznie nie odbiegajmy od tematu :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ważne, żeby Smolarek podpisał kontrakt z Widzewem :P

Bardzo bardzo malo realne, a czy to prawda ze chca sprowadzić Olisadebowskiego ? :wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tutaj pomogłaby tylko sprzedaż Laysa.

Man City z checia by go zobaczyl u siebie :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: On to ma przegląd pola i kopyto.

Pytanie kto odejdzie z Romy ktora nie zakwalifikuje sie do LM...
licze ze Mexesa uda sie wyrwać, zawsze to jakies byloby wzmocnienie

Konto usunięte
Konto usunięte: Jest najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie.

Nieslusznie... Morrati powariował

Konto usunięte
Konto usunięte: jestem ciekawy gry Felippe Mattioniego.

Pilkarz wielka zagadka, ale moze to byc przyszlosc obrony Milanu
niech sie rozwija

Konto usunięte
Konto usunięte: Gra na lewej obronie oraz Thiago Silvy. Chyba zbyt duża ta kolonia Brazylijczyków w Milanie.

Thiago Silva to bedzie trzon obrony w przyszlym sezonie:)
dobry transfer
a co do kolonii.... strach pomyslec co sie stanie gdy Leonardo bedzie trenerem :ninja:
Ale jezeli ma to poprawic jakos i efektywnosc gry, to czemu nie
NeverMind1910
NeverMind1910
  28 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Bardzo bardzo malo realne, a czy to prawda ze chca sprowadzić Olisadebowskiego ?

Plotka. Ze Smolarkiem również. Ja się z nich tylko śmieję. Historia z Olisadebe jest taka, że Cacek szukając inwestorów odwiedził Chiny. Fakt postanowił połączyć te fakty ze sobą i wymyślili, że .. Widzew interesuje się Emsim, a właściciel klubu w Chinach załatwia szczegóły transferu.

LeonGrande
LeonGrande: Man City z checia by go zobaczyl u siebie

A niech i kupią cały świat. Kiedyś ceniłem ten klub, po zmianę właściciela patrze na nich z przymrużeniem oka.

LeonGrande
LeonGrande: Pytanie kto odejdzie z Romy ktora nie zakwalifikuje sie do LM... licze ze Mexesa uda sie wyrwać, zawsze to jakies byloby wzmocnienie

Mexes i Milan? On jest drogi kosztuje 15-20 mln euro. Nie jest wart tej kwoty. Zresztą to piłkarz chimeryczny, popełniający babole i często aż za nadto agresywny. Nie jestem zwolennikiem jego talentu.

LeonGrande
LeonGrande: Nieslusznie... Morrati powariował

Mi nic do tego. Już w Juventusie stroił fochy ile to on chce zarabiać. Jak dziecko nie dostanie lizaka to.. nagle traci formę.

LeonGrande
LeonGrande: a co do kolonii.... strach pomyslec co sie stanie gdy Leonardo bedzie trenerem Ale jezeli ma to poprawic jakos i efektywnosc gry, to czemu nie

Pogoń Szczecin :D
smencik
smencik
  28 maja 2009

Z tego co pamiętam, to Abramowicz miał ostro ciąć wydatki na piłkarzy, ponieważ jego sytuacja finansowa mu na takowe nie pozwalała, a tu nagle jakieś zatrzęsienie informacji/plotek o transferach do Chelsea :woot: Hiddink nawet polecił podobno Bojana zarządowi Chelsea :and: Słyszałem też o zainteresowaniu Seedorfem ze strony 'The Blues'... Ciekawe jest też, czy Drogba opuści klub i jak tak, to gdzie wyląduje :woot:

NeverMind1910
NeverMind1910
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego co pamiętam, to Abramowicz miał ostro ciąć wydatki na piłkarzy, ponieważ jego sytuacja finansowa mu na takowe nie pozwalała, a tu nagle jakieś zatrzęsienie informacji/plotek o transferach do Chelsea Hiddink nawet polecił podobno Bojana zarządowi Chelsea Słyszałem też o zainteresowaniu Seedorfem ze strony 'The Blues'... Ciekawe jest też, czy Drogba opuści klub i jak tak, to gdzie wyląduje


Trudno kogoś łączyć z Chelsea, skoro nie wiadoma jest obsada trenera. Jedno jest pewne, nie kupią Riberiego. Bayern podyktował zaporową cenę.

A gdzie może wylądować Drogba jak nie u boku Mourinho lub w Marsylii?

Konto usunięte
Konto usunięte: Hiddink nawet polecił podobno Bojana zarządowi Chelsea

Nie sądzę, żeby ten piłkarz poradził sobie w Premier League.
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  28 maja 2009

Widzę dziś Ribery już w Chelsea jest i ma podobno zarabiać 90 tysięcy tygodniowo... Mają niezłe poczucie humoru Ci dziennikarze z "The Sun" :lol2:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę dziś Ribery już w Chelsea jest i ma podobno zarabiać 90 tysięcy tygodniowo... Mają niezłe poczucie humoru Ci dziennikarze z "The Sun"

Ploty na maxa : P no ale coz w kazdej plotce jest ziarno prawdy jak to mowia :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: . Historia z Olisadebe jest taka, że Cacek szukając inwestorów odwiedził Chiny. Fakt postanowił połączyć te fakty ze sobą i wymyślili, że .. Widzew interesuje się Emsim, a właściciel klubu w Chinach załatwia szczegóły transferu.

Fakt faktem wzmocnienia musza byc jak chca sie utrzymac w elicie
jakies przymiarki ? sa juz ?
kto w nowym sezonie bedzie biegal w trykocie Widzewa

Konto usunięte
Konto usunięte: A niech i kupią cały świat. Kiedyś ceniłem ten klub, po zmianę właściciela patrze na nich z przymrużeniem oka.

Bardzo mi sie to nie podoba, ta ich polityka...
Dobrze ze nie wszystkich mozna kupic:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Już w Juventusie stroił fochy ile to on chce zarabiać

No tak, Juve spadalo a on uciekal... kasa i tylko kasa sie liczy dla niego

Konto usunięte
Konto usunięte: Pogoń Szczecin :D

Bez obrazania mi tu prosze :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: awet polecił podobno Bojana zarządowi Chelsea

hahaha

przeciez on by tam zostal zadeptany : P to nie liga dla takiego pilkarza...
on idealnie pasuje do hiszpanskiej:)
zreszta sam Bojan czytalem ze nigdzie sie nie wybiera

Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałem też o zainteresowaniu Seedorfem ze strony 'The Blues'..

A niech sobie go biora : P
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mexes i Milan? On jest drogi kosztuje 15-20 mln euro. Nie jest wart tej kwoty. Zresztą to piłkarz chimeryczny, popełniający babole i często aż za nadto agresywny. Nie jestem zwolennikiem jego talentu.

Aaaa co do tego
Mexes wchodzi w gre gdy sprzedany zostanie Gofer ... wtedy bedzie kasa by wydac te 15mln
Hmm mozliwe ze i popelnia bledy ale ja bym go nie skreslał

Konto usunięte
Konto usunięte: A gdzie może wylądować Drogba jak nie u boku Mourinho lub w Marsylii?

Oby nie do Interu, bo bedzie to znaczace wzmocnienie...
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  28 maja 2009

I tak jeszcze odnośnie Gourcuffa bo nie wiem, czy ktoś o tym wspominał - przedłużył dziś kontrakt z Bordeaux na bodajże 4 lata ;/

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I tak jeszcze odnośnie Gourcuffa bo nie wiem, czy ktoś o tym wspominał - przedłużył dziś kontrakt z Bordeaux na bodajże 4 lata ;/


jak mogl przedluzyc jak jest pilarzem Milanu :wtf: ? a tam jest wypozyczony

no chyba ze przelali juz na konto 15 baniek : >

:and:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  28 maja 2009

Miales racje

wlasnie czytam na stronie Milanu ze zabojady skorzystali z opcji pierwokupu
za 15mln :and:

no to pieknie.... Gofer out

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.