LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009 (pierwszy post)

Klose w AS Romie? Krystyna w Realu? Mexex w Milanie? Kaka w Chelsea? David Villa w Barcie? Quaresma w Genoi? Obi Mikel w Interze? :ziober2:

(przykłady na potrzebe tematu, nie brać serio wszystkich rzecz jasna : D )

No właśnie zbliża się wielkimi krokami letnie okno transferowe, dlatego też w tym temacie prowadzimy dyskusje, wymieniamy poglądy o klubowych transferach, wypożyczeniach
a także o nowych posadach trenerskich.

Jeżeli macie jakieś pewne informacje czy też spekulacje tutaj możecie się nimi podzielić


To ja zaczne...

> Gdzie w przyszłym sezonie zagra Gourcuff? wróci do Milanu czy zostanie w Bordeaux ?
> Czy Eto skusi sie na oferte Beniteza, ktory chcialby go miec w swoim ataku ?
> Jak oceniacie powrót Cannavaro do Juve, czy też przyjście Louisa Van Gaala do Bayernu ?
> Który z polskich piłkarzy ma szanse na spektakularny transfer ?

:-)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Gdzie w przyszłym sezonie zagra Gourcuff? wróci do Milanu czy zostanie w Bordeaux ?

na 90% zostanie w Bordeux

LeonGrande
LeonGrande: Czy Eto skusi sie na oferte Beniteza, ktory chcialby go miec w swoim ataku ?

wg mnie nie.

LeonGrande
LeonGrande: Jak oceniacie powrót Cannavaro do Juve, czy też przyjście Louisa Van Gaala do Bayernu ?

oba fakty pozytywnie.

LeonGrande
LeonGrande: Który z polskich piłkarzy ma szanse na spektakularny transfer ?

coś mi się wydaję, że Lech odda Lewandowskiego.

LeonGrande
LeonGrande: Jeżeli macie jakieś pewne informacje czy też spekulacje tutaj możecie się nimi podzielić

z pewnością jak coś sie wydarzy to tu wrócę:D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Mexex

:pup:
Mexes oczywiscie mialo byc, literówka

NuTiiiiii
NuTiiiiii: na 90% zostanie w Bordeux

Jezeli beda w stanie wydac bodajze 15mln ojro :ninja:

ja bym wolał back za Seedorfa co plotki glosza ze ma zamiar wrocic do Ajaxu...

NuTiiiiii
NuTiiiiii: oba fakty pozytywnie.

Ciekawi mnie opinia kibiców Juve ktorych tu nie brakuje
bo on odszedl gdy Juventus zostal zdegradowany... a teraz wraca....

niesmacznie wg mnie

NuTiiiiii
NuTiiiiii: że Lech odda Lewandowskiego.

Moim zdaniem nie czas jeszcze, niech z rok jeszcze pogra w polskiej lidze....
no ale oby nie stalo sie z nim to co z Citko :)
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  27 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: > Gdzie w przyszłym sezonie zagra Gourcuff? wróci do Milanu czy zostanie w Bordeaux ?

Hmmm... Nie odpowiem ;]

LeonGrande
LeonGrande: > Czy Eto skusi sie na oferte Beniteza, ktory chcialby go miec w swoim ataku ?

*Eto'o. Nie wydaje mi się, aby Eto/o w takim momencie opuścił Barcę :P

LeonGrande
LeonGrande: > Jak oceniacie powrót Cannavaro do Juve, czy też przyjście Louisa Van Gaala do Bayernu ?

Fani Juve pewnie nie są za specjalnie zadowoleni z tego faktu, że Cannavaro wraca. Nie chodzi o umiejętności bo te owy gracz wciąż spore posiada... Ale wiadomo, że uciekł z Juve jak szczur kiedy Ci zostali zdegradowani :nie:

Przyjście Van Gaala to coś pięknego, jeden sezon praktyki Klinsmannowi musiał wystarczyć :/
Mam nadzieje, że Holender wpłynie na transfery...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: *Eto'o

Ohhh ogromny blad:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wydaje mi się, aby Eto/o w takim momencie opuścił Barcę :P

No w sumie po dzisiejszym finale tez jakos w to watpie :ziober2:
zwlaszcza ze pewnie wygraja LM i bedzie chcial zostac by bronic trofeum...

Konto usunięte
Konto usunięte: Fani Juve pewnie nie są za specjalnie zadowoleni z tego faktu, że Cannavaro wraca. Nie chodzi o umiejętności bo te owy gracz wciąż spore posiada... Ale wiadomo, że uciekł z Juve jak szczur kiedy Ci zostali zdegradowani

A w dodatku ma juz swoje lata i nie wiem czy to bedzie jakies super wzmocnienie...
Hehe krążą juz zarty ze po roku gry dojrzeje do wystepowania w Milanie :ziober2:
ech, musi to Berlo z lysym zmienic, srednia wieku zeby zakopac pod ziemia mit o domu starcow:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Przyjście Van Gaala to coś pięknego, jeden sezon praktyki Klinsmannowi musiał wystarczyć :/

A co bedzie z Klinsmanem ?
sa jakies wiesci co chce teraz robic ?
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  27 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: A co bedzie z Klinsmanem ? sa jakies wiesci co chce teraz robic ?

Niech wraca do Kalifornii i se tam siedzi ;D
wyrafinowany
wyrafinowany
  27 maja 2009

myślę, że na czas letniej przerwy w rozgrywkach temat o transferach powinien zostać przyklejony.

LeonGrande
LeonGrande: Gdzie w przyszłym sezonie zagra Gourcuff? wróci do Milanu czy zostanie w Bordeaux ?


powinien zostać we Francji.

LeonGrande
LeonGrande: Czy Eto skusi sie na oferte Beniteza, ktory chcialby go miec w swoim ataku ?


myślę, że Barcelona łatwo się go nie pozbędzie :and:

LeonGrande
LeonGrande: Jak oceniacie powrót Cannavaro do Juve, czy też przyjście Louisa Van Gaala do Bayernu ?


Cannavaro w Juventusie na pewno się odnajdzie :)
co do Van Gaala to zobaczymy :)

LeonGrande
LeonGrande: Który z polskich piłkarzy ma szanse na spektakularny transfer ?


żaden.
Freddie2007
Freddie2007
  27 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Kaka w Chelsea?

Ja gdzieś słyszałem że z Realem podobno już coś podpisał:woot:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009
wyrafinowany
wyrafinowany: myślę, że na czas letniej przerwy w rozgrywkach temat o transferach powinien zostać przyklejony.

Tyle ze nie widze tu zadnego fp ktory moglby to uczynic

pozostaje jedynie opcja "najnowsze na górze"

wyrafinowany
wyrafinowany: powinien zostać we Francji.

Uwazasz ze zmarnują go w Italii ? :woot:
oczywiscie we Francji jest obecnie jedna z nawiekszych gwiazd ligi...
mowia o nim nowy Zidane ale czy nie na wyrost

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja gdzieś słyszałem że z Realem podobno już coś podpisał


Niemozliwe, Maldini mianuje go kapitanem :ziober2:
sam zawodnik zarzeka sie ze nic nie podpisywal i ze chce na dlugo pozostac w Milanie

pozyjemy zobaczymy, Sheva tez tak mowil :ziober2:
Freddie2007
Freddie2007
  27 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: sam zawodnik zarzeka sie ze nic nie podpisywal i ze chce na dlugo pozostac w Milanie

Ale bodajże Galliani mówił że podczas tego okienka będzie musiał go sprzedać i nie będzie go dłuzej zatrzymywać...
wyrafinowany
wyrafinowany
  27 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Tyle ze nie widze tu zadnego fp ktory moglby to uczynic


z tego co wiem, to można komuś podesłać kto się tym zajmuje :)

LeonGrande
LeonGrande: pozostaje jedynie opcja "najnowsze na górze"


ja i tak z niej korzystam, ale wielu pewnie nie ;/

LeonGrande
LeonGrande: Uwazasz ze zmarnują go w Italii ? oczywiscie we Francji jest obecnie jedna z nawiekszych gwiazd ligi... mowia o nim nowy Zidane ale czy nie na wyrost


ja jestem zdania, że kiedy zawodnik gra dobrze nie powinien się przenosić, transfery są dla tych, którym się w klubach nie układa :ninja:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale bodajże Galliani mówił że podczas tego okienka będzie musiał go sprzedać i nie będzie go dłuzej zatrzymywać...


To by go chyba rozstrzelali kibice w Mediolanie, wyrok by na siebie podpisal :ziober2:

nie mozna tez symbolu sprzedawac, bynajmniej ja tak uwazam

wyrafinowany
wyrafinowany: z tego co wiem, to można komuś podesłać kto się tym zajmuje :)

Jakikolwiek fp ? czy Ci co sa na liscie na dziale sport ?

wyrafinowany
wyrafinowany: ja jestem zdania, że kiedy zawodnik gra dobrze nie powinien się przenosić, transfery są dla tych, którym się w klubach nie układa

Pamietajmy jednak ze tak naprawde nie dostal powaznej szansy w Milanie by zaistniec
teraz dojrzal pilkarsko... mysle ze nie stracilby na powrocie pod warunkiem ze zwolni sie miejsce w skladzie, na lawke bez sensu sprowadzac

dlatego wielka niewiadoma i nie dziwie mu sie ze sie wacha...

Ale jak Leonardo przejmie stery, da mu szanse
Freddie2007
Freddie2007
  27 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: To by go chyba rozstrzelali kibice w Mediolanie, wyrok by na siebie podpisal nie mozna tez symbolu sprzedawac, bynajmniej ja tak uwazam

Real Madryt ma zielone światło, aby pozyskać gwiazdę AC Milan, Kakę - twierdzi włoski dziennik "Corriere dello Sport". Klub z Mediolanu boryka się z problemami finansowymi i zdaniem włoskich dziennikarzy zamierza zgodzić się na sprzedaż Kaki do "Królewskich", aby spłacić długi.
Zaległości finansowe Milanu wynoszą 66,8 milionów euro. Prezydent klubu Silvio Berlusconi jest podobno gotów sprzedać brazylijskiego pomocnika do Realu za 65 mln. Transfer Kaki pozwoli Milanowi uniknąć deficytu budżetowego.

LeonGrande
LeonGrande: > Gdzie w przyszłym sezonie zagra Gourcuff? wróci do Milanu czy zostanie w Bordeaux ?

Włodarze Milanu uważają, że strata Kaki wcale nie będzie znacząca ponieważ do klubu wraca wypożyczony do Bordeaux Yoann Gourcuff. To właśnie francuski pomocnik uważany jest za potencjalnego następcę Brazylijczyka.

I tyle:ziober2:
wyrafinowany
wyrafinowany
  27 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Jakikolwiek fp ? czy Ci co sa na liscie na dziale sport ?


któryś z ft chyba :)

LeonGrande
LeonGrande: Pamietajmy jednak ze tak naprawde nie dostal powaznej szansy w Milanie by zaistniec teraz dojrzal pilkarsko... mysle ze nie stracilby na powrocie pod warunkiem ze zwolni sie miejsce w skladzie, na lawke bez sensu sprowadzac dlatego wielka niewiadoma i nie dziwie mu sie ze sie wacha... Ale jak Leonardo przejmie stery, da mu szanse


my możemy sobie gdybać :)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Real Madryt ma zielone światło, aby pozyskać gwiazdę AC Milan, Kakę - twierdzi włoski dziennik "Corriere dello Sport". Klub z Mediolanu boryka się z problemami finansowymi i zdaniem włoskich dziennikarzy zamierza zgodzić się na sprzedaż Kaki do "Królewskich", aby spłacić długi. Zaległości finansowe Milanu wynoszą 66,8 milionów euro. Prezydent klubu Silvio Berlusconi jest podobno gotów sprzedać brazylijskiego pomocnika do Realu za 65 mln. Transfer Kaki pozwoli Milanowi uniknąć deficytu budżetowego.


Nie wiem, osobiscie jestem spokojny co do przyszlosci Kaki....

bardziej niz jak byla glosna sprawa z transferem Shevy

czas pokaze:) nikt nie jest niezastapiony :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Włodarze Milanu uważają, że strata Kaki wcale nie będzie znacząca ponieważ do klubu wraca wypożyczony do Bordeaux Yoann Gourcuff. To właśnie francuski pomocnik uważany jest za potencjalnego następcę Brazylijczyka.


No, gorzej jak nie bedzie chcial wrocic :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.