Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  10 maja 2009 (pierwszy post)
Witam.Wiem ,ze jest pytanie na temat tego meczu temat nizej jednak tamj jest tylko jedno pytanie.Chcialbym rozwinac ten temat.

1.Czy bedziecie ogladac?
2.Jaki to bedzie mecz?
3.Czy taki zawodnik jak Diego pomoze w przyszlym sezonie Juve
4.Jakich wzmocnien potrzebuja jeszcze oba zespoly?
5.Czy Milan ma jeszcze szanse na mistrzostwo?
6.Ranieri zostanie?kto nastepny?
7.ktory zawodnik bedzie blyszczal podczas meczu?

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz gwiazdy co tyle zarabiaja to i tak mamy :PP

Ale chyba az tak Juve nie ma obciazonego budzetu co Milan :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz co juz nawet kibice podczas meczu daja o sobie znac... nie tylko przeciw Ranieremu ale tez przeciw zarzadowi

Pasowalo by machac bialymi chusteczkami :ziober2:
czy jak to tam robia w Hiszpanii...

Konto usunięte
Konto usunięte: Marchionni ledwo biega po boisku a on trzyma go na boisko a na lawce siedzi swiezy i szybki Giovinco... gra na remis??

No jest to dla mnie dziwne....
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  11 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Ale chyba az tak Juve nie ma obciazonego budzetu co Milan


hmm wiesz tego to ja Cie nie powiem :PP

LeonGrande
LeonGrande: Pasowalo by machac bialymi chusteczkami czy jak to tam robia w Hiszpanii...


na niego i tak nie dziala uczepil sie i nie chce sie odczepic :/

LeonGrande
LeonGrande: No jest to dla mnie dziwne....


Nedved tez strasznie slaby sezon mimo to zawsze gral :/
NeverMind1910
NeverMind1910
  11 maja 2009

Giovinco w sercu ma Juventus. Jednak większe nadzieje pokładam w Marchisio, który urodził się w stolicy Piemontu niedaleko stadionu Delle Alpi. Poza tym mamy jeszcze takich wychowanków jak De Cegile czy Ariaudo. Po sezonie wróci rewelacyjny w tym sezonie Criscito.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nedved tez strasznie slaby sezon mimo to zawsze gral :/

Nie zgadze się.

Konto usunięte
Konto usunięte: hmm wiesz tego to ja Cie nie powiem :PP

Juventus płaci po 4-5 mln dla trzech zawodników Del Piero, Trezeguet i Buffon. Przy czym ten drugi odejdzie, a przyjdzie Diego który będzie zarabiał 3.5 mln. W Milanie najwięcej zarabia Kaka 8-9 mln euro na sezon.

LeonGrande
LeonGrande: czy jak to tam robia w Hiszpanii...

To niech tak robią w Hiszpanii. Kraju wyróżniającym się najgorszym dopingiem w Europie.

LeonGrande
LeonGrande: Swoja droga ja nie lubie jak Carlo gra 1 napastnikiem

A jakimi napastnikami ma grac? Inzaghi pogra jeszcze jeden następny sezon. Zostaje sam Pato, bo Boriello w Milanie to kompletne nieporozumienie.

LeonGrande
LeonGrande: No po przeczytaniu tego... stwierdze jedno - Czeski film

Nie oceniasz zawodników przez pryzmat statystyk, ale opowieści?

Konto usunięte
Konto usunięte: Marchionni

Wolałem jak Marco był kontuzjowany. Teraz razem z Grygerą kaleczą prawą stronę zespołu. Do tego grona naliczy dodac przeciętnych Melberga, Molinaro, Salihamidzica, Zanettiego, Tiago..
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Giovinco w sercu ma Juventus. Jednak większe nadzieje pokładam w Marchisio, który urodził się w stolicy Piemontu niedaleko stadionu Delle Alpi. Poza tym mamy jeszcze takich wychowanków jak De Cegile czy Ariaudo. Po sezonie wróci rewelacyjny w tym sezonie Criscito.


hmm a i moze juz niedlugo i Daud bedzie dostawal wiecej szans na gre :D ja osobicie najwieksze nadzieje pokladam w Sebie

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zgadze się.


ok masz do tego prawo... ja osobicie mimo wielu zaslug zobacze Nedveda np w roli jakiegos czlonka zarzadu lub trenera mlodzikow

Konto usunięte
Konto usunięte: Juventus płaci po 4-5 mln dla trzech zawodników Del Piero, Trezeguet i Buffon. Przy czym ten drugi odejdzie, a przyjdzie Diego który będzie zarabiał 3.5 mln. W Milanie najwięcej zarabia Kaka 8-9 mln euro na sezon.


no to racja nieporownywalne kwoty

Konto usunięte
Konto usunięte: Wolałem jak Marco był kontuzjowany. Teraz razem z Grygerą kaleczą prawą stronę zespołu. Do tego grona naliczy dodac przeciętnych Melberga, Molinaro, Salihamidzica, Zanettiego, Tiago..


dokladnie... szczerze to na ten sezon plusem dla mnie sa mlodzi czyli Giovinco, Marchisio i De Ceglie oraz Manninger, Chiellini, Sissoko i Iaquinta... reszta jak dla mnie nie za dobry sezon lub lepsze mecze przeplatane fatalnymi
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A jakimi napastnikami ma grac? Inzaghi pogra jeszcze jeden następny sezon. Zostaje sam Pato, bo Boriello w Milanie to kompletne nieporozumienie.

Chociazby duetem Pato (14goli w tym sezonie) - Pipo
:)

moglby tez wpuszczac czesciej Sheve... a tak nie wiem po co on w ogole jest w Milanie, zapewne wroci do Anglii

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie oceniasz zawodników przez pryzmat statystyk, ale opowieści?


Statystyki sporo mowia jak juz wczesniej wspomnialem
ale nie skreslam tego Waszego pomocnika, moze w nastepnym sezonie wiecej pogra
do tematu wrocimy wtedy mam nadzieje :)

Konto usunięte
Konto usunięte: bo Boriello w Milanie to kompletne

Taki polski Blaszczykowski jak ja to mowie
wiadomo z jakiego powodu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Marchisio, który urodził się w stolicy Piemontu niedaleko stadionu Delle Alpi. Poza tym mamy jeszcze takich wychowanków jak De Cegile czy Ariaudo

Nuta przyszlosci

Konto usunięte
Konto usunięte: hmm wiesz tego to ja Cie nie powiem :PP

Beks, Roonie, Kaka to trio to juz MEGA koszty

Konto usunięte
Konto usunięte: na niego i tak nie dziala uczepil sie i nie chce sie odczepic :/

To ile on tam juz u Was siedzi :ninja:
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  11 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Beks, Roonie, Kaka to trio to juz MEGA koszty


hehe Kake mozemy od Was odkupic :D

LeonGrande
LeonGrande: To ile on tam juz u Was siedzi


bedzie 2 rok :P odkad JUVE wrocilo do serie A przejal druzyna po Deschampie.... i to byl pierwszy blad zarzadu... ze nie zatrzymali Deschampa
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.