Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  10 maja 2009 (pierwszy post)
Witam.Wiem ,ze jest pytanie na temat tego meczu temat nizej jednak tamj jest tylko jedno pytanie.Chcialbym rozwinac ten temat.

1.Czy bedziecie ogladac?
2.Jaki to bedzie mecz?
3.Czy taki zawodnik jak Diego pomoze w przyszlym sezonie Juve
4.Jakich wzmocnien potrzebuja jeszcze oba zespoly?
5.Czy Milan ma jeszcze szanse na mistrzostwo?
6.Ranieri zostanie?kto nastepny?
7.ktory zawodnik bedzie blyszczal podczas meczu?

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: sredniacy to niby Ci zaznaczeni na czerowno?? Skoro uwazasz Giovinco za sredniaka to gratuluje... mam nadzieje ze jeszcze dzis sie przekonasz o talencie jaki w nim drzemie

Spokojnie kibicu Juve, spokojnie...
Nie wiem jakos o nim malo slyszalem by byl wybijajacym sie pilarzem, moge sie mylic ok mam nadzieje ze ten mecz z Milanem
wyprowadzi mnie z bledu:) choc osobiscie z wiadomych wzgledow tego bym nie chcial:P
w sumie i remisem nie pogardzilbym

Konto usunięte
Konto usunięte: ale fakt faktem JUVE ma wielu sredniakow... z tych przewidywanych skladow do sredniakow na pewno naleza Zebina... Legrottaglie.... Molinaro.... Marchionni.... Zanetti.... Poulsen..... Amauri ostatnimi czasy tez nie blyszczy....

No coz, takze musi Juve pomyslic o przebudowie skladu na nastepnym sezon :)

Konto usunięte
Konto usunięte: z drugiej strony w ekipie Milanu tez wileu sredniakow

Zgadzam sie, niektore nazwiska to juz tylko gwiazdy na papierze:)
i rowniez powinna byc rewolucja kadrowa, choc raczej sie nie zanosi

NIESTETY
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  10 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Spokojnie kibicu Juve, spokojnie... Nie wiem jakos o nim malo slyszalem by byl wybijajacym sie pilarzem, moge sie mylic ok mam nadzieje ze ten mecz z Milanem wyprowadzi mnie z bledu:) choc osobiscie z wiadomych wzgledow tego bym nie chcial:P w sumie i remisem nie pogardzilbym


tzn wiesz w kazdym meczu co gral byl motorem napedowym JUVE.... gdy gral JUVE potrafilo wygrywac po 4:1... ale niestety JUVE ma Ranierego ktory trzeba to sobie powiedziec szczerze stawia tylko na zawodnikow z nazwiskiem :/ wiec Giovinco gra zazwyczaj gdy kontuzje albo za kartki pauzuje Nadved

LeonGrande
LeonGrande: No coz, takze musi Juve pomyslic o przebudowie skladu na nastepnym sezon :)


jesli chca sie liczyc to potrzebuja tego i to bardzo... a i podstawa do tego jest dobry trener

LeonGrande
LeonGrande: Zgadzam sie, niektore nazwiska to juz tylko gwiazdy na papierze:) i rowniez powinna byc rewolucja kadrowa, choc raczej sie nie zanosi


w JUVE niestety to samo... jeden Diego i powrot Cannavaro to za malo zeby sie liczyc :/
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tzn wiesz w kazdym meczu co gral byl motorem napedowym JUVE.... gdy gral JUVE potrafilo wygrywac po 4:1... ale niestety JUVE ma Ranierego ktory trzeba to sobie powiedziec szczerze stawia tylko na zawodnikow z nazwiskiem :/ wiec Giovinco gra zazwyczaj gdy kontuzje albo za kartki pauzuje Nadved

No coz widac ze wpuszcza go w ostatecznosci, a jezeli mowisz ze ma potencial, to jest to nuta przyszlosci dla Juve jezeli nie odejdzie:) widocznie Ranieri boi sie czasem zaryzykowac i postawic na mlodziaka... ogolnie ten trener nigdy mi sie nie widzial jakos

Konto usunięte
Konto usunięte: jesli chca sie liczyc to potrzebuja tego i to bardzo... a i podstawa do tego jest dobry trener

A sa jakies nazwiska wymianiane ?
kto nastepca czy ma poparcie zarzadu Ranieri ?

Konto usunięte
Konto usunięte: w JUVE niestety to samo... jeden Diego i powrot Cannavaro to za malo zeby sie liczyc :/

Wolalbym osobiscie zeby Milan walczyl o mistrza z Juve niz z Interem
nie trawie tego klubu:)
NeverMind1910
NeverMind1910
  10 maja 2009
Radomatu11
Radomatu11: 1.Czy bedziecie ogladac?

Tak
Radomatu11
Radomatu11: 2.Jaki to bedzie mecz?

Przeuroczy.
Radomatu11
Radomatu11: 3.Czy taki zawodnik jak Diego pomoze w przyszlym sezonie Juve

Przejście Diego będzie wiązało się ze zmianą taktyki.

Radomatu11
Radomatu11: 4.Jakich wzmocnien potrzebuja jeszcze oba zespoly?

Milan interesuję mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. Juventus potrzebuje dwoch skrzydłowych i prawego obrońcy. Przypomnę, że Cannavaro, Criscito i Diego są już zaklepani.

Radomatu11
Radomatu11: 5.Czy Milan ma jeszcze szanse na mistrzostwo?

Nie żartujmy..
Radomatu11
Radomatu11: 7.ktory zawodnik bedzie blyszczal podczas meczu?

Amauri.

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr:

Nie mundrkuj, skoro nie wiesz. Juventus w tym sezonie wykrozystuję swoich wychowanków - Marchisio, Giovinco, De Cegile, Ariaudo. Nedved odchodzi po zakończeniu sezonu. Więc gdzie ty widzisz starców?
Do tego młodziutki Criscito wraca.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie byłbym taki pewny, w Porto za dobrze mu nie szło, w Werderze też na początku się nie odnajdował, na pewno potrzeba mu będzie czasu na aklimatyzację.

Diego ma korzenie Włoskie..

LeonGrande
LeonGrande: Nowi gracze na nowy sezon: -Ramos -Kjaer -Ciro -Gourcuff -Adebayor

Chyba to z pupy wyjąłeś. Ramos zostanie w Realu, Gourcuff w Bordoeux, ponieważ mają prawo wykupu za 15 mln euro. A Adebayor jeżeli odejdzie to do Barcelony.

LeonGrande
LeonGrande: a obstawialbym Manciniego nastepca :)

Głupszej rzeczy nie słyszałem. Mancini jest znienawidzony przez tiffosich Juventusu.

LeonGrande
LeonGrande: Buffon; Zebina, Legrottaglie, Chiellini, Molinaro; Marchionni, Zanetti, Poulsen, Giovinco; Amauri, Del Piero

A wiesz kto to synku Giovinco? Legro w tym sezonie grał w Reprezentacji Azzurich.

Konto usunięte
Konto usunięte: Amauri ostatnimi czasy tez nie blyszczy....

Nie rozumiem. Przecież ostatnio był kontuzjowany.

Reasumując. Inter i Milan mogą Juventusowi buty czyścic. Liczby nie kłamią 29 Scudetti. Jeszcze jedno i trzecia gwiazdeczka na trykocie.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba to z pupy wyjąłeś. Ramos zostanie w Realu, Gourcuff w Bordoeux, ponieważ mają prawo wykupu za 15 mln euro. A Adebayor jeżeli odejdzie to do Barcelony.

Tak, z twojej :tak:

takie sa spekulacje, zobaczysz ze ktorys z nich bedzie gral w nastepnym sezonie :)
a Adebayor juz zadeklarowal ze z checia zagralbym w Milanie :ziew:

:) takze chlopie bez napinki bo widze jestes strasznie anty nastawiony, to wynika z twoich postow
niepotrzebnie

Konto usunięte
Konto usunięte: Głupszej rzeczy nie słyszałem. Mancini jest znienawidzony przez tiffosich Juventusu.

W takim razie kto bedzie trenerem? :]

Konto usunięte
Konto usunięte: A wiesz kto to synku Giovinco? Legro w tym sezonie grał w Reprezentacji Azzurich.

Synku to raczej ja do ciebie moglbym napisac:)
jak pisalem nic o nim nie slyszalem, jezeli bylby takim geniuszem byloby glosniej o nim:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Inter i Milan mogą Juventusowi buty czyścic.

Tak jak pisalem, po co ta napinka?

:)
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  10 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: No coz widac ze wpuszcza go w ostatecznosci, a jezeli mowisz ze ma potencial, to jest to nuta przyszlosci dla Juve jezeli nie odejdzie:) widocznie Ranieri boi sie czasem zaryzykowac i postawic na mlodziaka... ogolnie ten trener nigdy mi sie nie widzial jakos


mi tez nie i mam nadzieje ze to bedzie ostatni mecz JUVE pod jego wodza

LeonGrande
LeonGrande: A sa jakies nazwiska wymianiane ? kto nastepca czy ma poparcie zarzadu Ranieri ?


tzn co drugie nazwisko jest kojarzone z JUVE wiec juz sam nie wiem co o tym myslec

LeonGrande
LeonGrande: Wolalbym osobiscie zeby Milan walczyl o mistrza z Juve niz z Interem nie trawie tego klubu:)


ja podobnie a po tej aferze jeszcze bardziej... Inter zawsze byl 3 sila we Wloszech i trzeba do tego wrocic :) do Milanu mam szacunek... a szczegolnie do Maldiniego

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiem. Przecież ostatnio był kontuzjowany.


chodzi mi ostatnie mecz przed kontuzja naturalnie.... i szczerze to nie wiem czemu ale w mojej opinie wiecej daje nam Iaquinta niz Amauri
WueRZet
WueRZet
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: NeverMind1910


@LeonGrande:
Grzeczniej troszkę ;)
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  10 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Synku to raczej ja do ciebie moglbym napisac:) jak pisalem nic o nim nie slyszalem, jezeli bylby takim geniuszem byloby glosniej o nim:)


dzisiaj uslyszysz i zobaczysz na wlasne oczu mam taka nadzieje :P bo jak zagra to wydaje mi sie ze on razem z Alexem bede dzis blyszczec

LeonGrande
LeonGrande: W takim razie kto bedzie trenerem? :]


jest wielu trenerow wymienianych jak potencjalnych trerow JUVE
NeverMind1910
NeverMind1910
  10 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Tak, z twojej

Lubisz męskie pupy?

LeonGrande
LeonGrande: takie sa spekulacje, zobaczysz ze ktorys z nich bedzie gral w nastepnym sezonie :)

Średnio interesują mnie spekulacje i bąki wysnute z dupy pismaków. Ramos i Milan? Prędzej kaktus mi na członku wyrośnie.

LeonGrande
LeonGrande: a Adebayor juz zadeklarowal ze z checia zagralbym w Milanie

Z pewnością porzuciłby Arsenal i Premier League dla Milanu..

LeonGrande
LeonGrande: :) takze chlopie bez napinki bo widze jestes strasznie anty nastawiony, to wynika z twoich postow niepotrzebnie

Taka natura. Nie lubię jak ktoś wnioskuje z kaczek dziennikarskich.

LeonGrande
LeonGrande: W takim razie kto bedzie trenerem? :]

Conte, Gasparinni, może Ferrara? Ale z pewnością nie Mancini..

LeonGrande
LeonGrande: Synku to raczej ja do ciebie moglbym napisac:)

Może biorąc pod uwage wiek, ale nie inteligencję. Atomowa Mrówa jest na ten moment jednym z najbardziej obiecujących piłkarzy na świecie. Przypisując mu pieczątkę przeciętnego ośmieszasz się.

LeonGrande
LeonGrande: jak pisalem nic o nim nie slyszalem, jezeli bylby takim geniuszem byloby glosniej o nim:)

Wybacz, że Bravo Spoty nie poświęca mu tak dużej uwagi jak Ronaldo, Messiemu czy Quaresmie.

LeonGrande
LeonGrande: Tak jak pisalem, po co ta napinka?

Dla zabawy. Lubie wzbudzać kontrowersje i pisać z przymrużeniem oka.
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: LeonGrande: a Adebayor juz zadeklarowal ze z checia zagralbym w Milanie Z pewnością porzuciłby Arsenal i Premier League dla Milanu..


szczerze jesli chodzi o Adebayora to z jest on troszke juz za bardzo przereklamowany... fakt faktem czasem strzeli ladna bramke ale uwierzcie mi ogladam prawie kazdy mecz Arsenalu i naprawde on potrzebuje duzo sytuacji strzelecki zeby cos ustrzelic... jak dla mnie Drogba jest duzo lepszy

Konto usunięte
Konto usunięte: Może biorąc pod uwage wiek, ale nie inteligencję. Atomowa Mrówa jest na ten moment jednym z najbardziej obiecujących piłkarzy na świecie. Przypisując mu pieczątkę przeciętnego ośmieszasz się.


spokojnie :)) on ma racje,,, i to nie jest jego wina ze o nim nie slyszal tylko Ranierego ktory daje mu sie tak malo pokazac.... kazdy zawodnik JUVE sledzacy mecze systematycznie zna wartosc i wie jak cennym zawodnikiem jest Giovinco dla JUVE
hydeparkowy
hydeparkowy
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Diego ma korzenie Włoskie..


ano rzeczywiście, ale jednak nigdy w tamtejszej lidze nie grał, choć z drugiej strony w Pucharze UEFA i LM udowodnił, że z włoskimi drużynami sobie dobrze radzi.
Jak zwykle wszystko zweryfikuje boisko.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubisz męskie pupy?

Nie prowokuj czlowieku glupiej dyskusji ok ?
to ze masz zly dzien to nie znaczy ze musisz tu to pokazywac

Konto usunięte
Konto usunięte: Średnio interesują mnie spekulacje i bąki wysnute z dupy pismaków. Ramos i Milan? Prędzej kaktus mi na członku wyrośnie.

Ramos jest najmniej realnym celem, ale w obenej sytuacji wszystko sie moze zdarzyc

Konto usunięte
Konto usunięte: Z pewnością porzuciłby Arsenal i Premier League dla Milanu..

No widzisz, a jednak
a co to Milan to cos beznadziejnego i bezbarwnego ? ze w takim kontekscie sie wyrazasz?
;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Taka natura. Nie lubię jak ktoś wnioskuje z kaczek dziennikarskich.

A ja nie lubie jak ktos pokazuje swoje antynastawienie w kazdym poscie i ma sie za niewiadomo jakiego znawce

Konto usunięte
Konto usunięte: Może biorąc pod uwage wiek, ale nie inteligencję

Nie znasz mnie wiec nie oceniaj chlopie

Konto usunięte
Konto usunięte: Atomowa Mrówa jest na ten moment jednym z najbardziej obiecujących piłkarzy na świecie. Przypisując mu pieczątkę przeciętnego ośmieszasz się.

Pozyjemy zobaczymy:ziew:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wybacz, że Bravo Spoty nie poświęca mu tak dużej uwagi jak Ronaldo, Messiemu czy Quaresmie.

Wybacz nie czytam prasy dla plebsu

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla zabawy. Lubie wzbudzać kontrowersje i pisać z przymrużeniem oka.

Wiec wyluzuj;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Grzeczniej troszkę ;)

Hehehe

a gdzie ja jestem niegrzeczny ? :ziober2:

staram sie uspokoic tego czlowieka :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: tzn co drugie nazwisko jest kojarzone z JUVE wiec juz sam nie wiem co o tym myslec

Z ciekawosci pytam o jakie nazwiska chodzi :woot:
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  10 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Z ciekawosci pytam o jakie nazwiska chodzi


hmm to z tych co ja slyszalem to tak Rafinha... Subotic.... Cannavaro.... dzis slyszalem o wymianie Treze na Abidala.... Eboue... Zapata...Lavezzi.... David Silva.... Hamsik... Ribery.... Diego....Fabio Quagliarella.... hmm i jeszcze wielu innych o ktorych juz nawet nie pamietam :PP
WueRZet
WueRZet
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dzis slyszalem o wymianie Treze

On to do Barcelony przechodzi już chyba od 6 lat :nie:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ..Fabio Quagliarella..


Konto usunięte
Konto usunięte: Zapata


Konto usunięte
Konto usunięte: Hamsik.


najbardziej realne zakupy:) pod warunkiem ze ich puszczą
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.