Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  10 maja 2009 (pierwszy post)
Witam.Wiem ,ze jest pytanie na temat tego meczu temat nizej jednak tamj jest tylko jedno pytanie.Chcialbym rozwinac ten temat.

1.Czy bedziecie ogladac?
2.Jaki to bedzie mecz?
3.Czy taki zawodnik jak Diego pomoze w przyszlym sezonie Juve
4.Jakich wzmocnien potrzebuja jeszcze oba zespoly?
5.Czy Milan ma jeszcze szanse na mistrzostwo?
6.Ranieri zostanie?kto nastepny?
7.ktory zawodnik bedzie blyszczal podczas meczu?

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze jesli chodzi o Adebayora to z jest on troszke juz za bardzo przereklamowany... fakt faktem czasem strzeli ladna bramke ale uwierzcie mi ogladam prawie kazdy mecz Arsenalu i naprawde on potrzebuje duzo sytuacji strzelecki zeby cos ustrzelic... jak dla mnie Drogba jest duzo lepszy


Co do Drogby to czekaja na orzecznie Uefy na ile dostanie kare za incydent w meczu LM, wtedy na pewno jego cena spadnie bo wiadomo ze zawodnik przez pewien czas nie bedzie mogl grac w europejskich rozgrywkach, stawiam 4 mecze banicji:ninja:
Choć i tak wolałbym Adebayora niz Drogbe:)

Drogba pojdzie do Interu tak cos czuje, w sumie juz Milito maja .... po sezonie
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  10 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: najbardziej realne zakupy:) pod warunkiem ze ich puszczą


z Udine JUVE utrzymuje dobre stosunki ale jesli chodzi o Napoli i Hamsika to raczej nierealne tym bardziej ze czytalem w jednym z wywiadow z prezesem Napoli ze jego cena niska nie bedzie (porownal on Hamsika do Kaki w wieku 22 lat)
NeverMind1910
NeverMind1910
  10 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Nie prowokuj czlowieku glupiej dyskusji ok ?

Przecież to ty zacząłeś.

LeonGrande
LeonGrande: to ze masz zly dzien to nie znaczy ze musisz tu to pokazywac

Hehe, wręcz odwrotnie. Mam zajebisty dzień.

LeonGrande
LeonGrande: Ramos jest najmniej realnym celem, ale w obenej sytuacji wszystko sie moze zdarzyc

Prędzej Casillas zasili Barcelone.

LeonGrande
LeonGrande: a co to Milan to cos beznadziejnego i bezbarwnego ?

W tym momencie? Tak.. Poza tym łysy ( Gaillani ) jest pazerny na pieniądze i sporo zielonych nie wyda.

LeonGrande
LeonGrande: A ja nie lubie jak ktos pokazuje swoje antynastawienie w kazdym poscie i ma sie za niewiadomo jakiego znawce

A widzisz, masz pecha.

LeonGrande
LeonGrande: Wybacz nie czytam prasy dla plebsu

A tak to wygląda.

LeonGrande
LeonGrande: staram sie uspokoic tego czlowieka

Per Pan poproszę.

Konto usunięte
Konto usunięte: dzis slyszalem o wymianie Treze na Abidala

:nie: Tylko nie to..

Konto usunięte
Konto usunięte: On to do Barcelony przechodzi już chyba od 6 lat

Takich piłkarzy się nie pozbywa. Prędzej odejdzie Ranieri, to najbardziej skuteczny cudzoziemiec w historii Juventusu.

LeonGrande
LeonGrande: najbardziej realne zakupy:) pod warunkiem ze ich puszczą

Hamsik realny? Po jakiego grzyba się wypowiadasz, skoro pojęcia nie masz o polityce transferowej Napoli? Akurat Lavezzi i Hamsik to gracze niedostępni dla żadnego klubu.

LeonGrande
LeonGrande: stawiam 4 mecze banicji

Osiem.

LeonGrande
LeonGrande: Drogba pojdzie do Interu tak cos czuje, w sumie juz Milito maja .... po sezonie

Albo Milito, albo Drogba. Zakup dwóch piłkarzy których wiek wynosi blisko 30 lat jest zbędny, szczególnie jeżeli chodzi o tą samą pozycje.

Czasami lepiej jest nie pisać, niż pisać herezję czy cytując kaczki dziennikarskie typu Marca, Tuttosport czy Bravo Sport :zonk:

Jestem zły?
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  10 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Drogba pojdzie do Interu tak cos czuje, w sumie juz Milito maja .... po sezonie


ale moze straca Zlatana... a Drogba niech lepiej zostanie w Chelsea :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko nie to..


to moga byc zwyczajne plotki (na pewno sa)....
NeverMind1910
NeverMind1910
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to moga byc zwyczajne plotki (na pewno sa)....

Wiem, jednak samo łączenie najbardziej drewnianego obrońcy z Juventusem jest czymś obrzydliwym. Okropna propaganda. SKANDAL !

Konto usunięte
Konto usunięte: ale moze straca Zlatana...

A kto Zlatanowi zapłaci więcej niż Inter? W tym momencie w stanie jest tylko Manchester City.
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, jednak samo łączenie najbardziej drewnianego obrońcy z Juventusem jest czymś obrzydliwym. Okropna propaganda. SKANDAL !


ja pamietam jak Wawrzyniaka laczono z JUVE.... to dopiero byl skandal

Konto usunięte
Konto usunięte: A kto Zlatanowi zapłaci więcej niż Inter? W tym momencie w stanie jest tylko Manchester City.


Real Madryt
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież to ty zacząłeś.

Hahahaha :ziober2: oczywiscie panie wszechwiedzacy

Konto usunięte
Konto usunięte: Prędzej Casillas zasili Barcelone.

Szczerze wali mnie to :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: W tym momencie? Tak.. Poza tym łysy ( Gaillani ) jest pazerny na pieniądze i sporo zielonych nie wyda.

Tak oczywiscie bo go znasz dobrze i wiesz co zrobi :tak:
ekhm
O Ronaldinho tez mowili ze nie ma szansy by go sprowadzili i co ?
i przyszedl

Konto usunięte
Konto usunięte: Per Pan poproszę.

Trza zasluzyc :)
a od poczatku jestes anty wiec ja nie bede sie zbytnio wysilal

Konto usunięte
Konto usunięte: A tak to wygląda.

Nie moja wina ze tak to widzisz
twoj blad nie moj

Konto usunięte
Konto usunięte: Hamsik realny? Po jakiego grzyba się wypowiadasz, skoro pojęcia nie masz o polityce transferowej Napoli? Akurat Lavezzi i Hamsik to gracze niedostępni dla żadnego klubu.

gowno a niedostepni, bedzie dobra oferta to ich sprzedadza:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Albo Milito, albo Drogba. Zakup dwóch piłkarzy których wiek wynosi blisko 30 lat jest zbędny, szczególnie jeżeli chodzi o tą samą pozycje

Ale Milito ma zastapic Adriano natomiast jak wiadomo Mourinho bardzo ceni Drogbe i od poczatku kiedy przybyl do Interu chcial go miec :ziew:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czasami lepiej jest nie pisać, niż pisać herezję czy cytując kaczki dziennikarskie typu Marca, Tuttosport czy Bravo Sport

Czasami lepiej ugryz sie w klawiature :)

btw.
Swoja droga obserwuje cie od jakiegos czasu na tym dziale i widze ze probujesz wprowadzic tu zamęt, rozumiem ze to takie twoje "hobby"...
baw sie dalej jezeli tak cie to rajcuje.
Dla ciebie wszyscy sa glupkami, malo inteligentnymi forumowiczami, tępakami tak?
A ty natomiast jestes ten najlepszy, najmodrzejszy, najwiekszy znawca.... ech dorosnij troche :)

I troche samokrytycyzmu zalecam:)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale moze straca Zlatana... a Drogba niech lepiej zostanie w Chelsea :P

No wlasnie za Zlatana - Drogba
za Adriano - Milito
:)

taka widze kombinacje
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  10 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: No wlasnie za Zlatana - Drogba za Adriano - Milito


hmmm watpie watpie z tym Drogba
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hmmm watpie watpie z tym Drogba

Ja np watpilem z Ronaldinho

a stalo sie jak sie stalo

tak samo bylo z Sheva jak przechodzil do Chelsea... tez wielu watpilo ze tak sie stanie...

:)
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  10 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Ja np watpilem z Ronaldinho a stalo sie jak sie stalo tak samo bylo z Sheva jak przechodzil do Chelsea... tez wielu watpilo ze tak sie stanie...


to mam nadzieje ze do JUVE przejdzie razem z Diego jeszcze np David Silva i Rafinha :D
NeverMind1910
NeverMind1910
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja pamietam jak Wawrzyniaka laczono z JUVE.... to dopiero byl skandal

Miał kosztować 8 mln euro !

LeonGrande
LeonGrande: Hahahaha oczywiscie panie wszechwiedzacy

Nie podlizuj się.

LeonGrande
LeonGrande: Szczerze wali mnie to

To jesteś na fali :]

LeonGrande
LeonGrande: Tak oczywiscie bo go znasz dobrze i wiesz co zrobi ekhm

Zamilcz. Na Serie A znam się lepiej niż Paollo Cozza :D

LeonGrande
LeonGrande: O Ronaldinho tez mowili ze nie ma szansy by go sprowadzili i co ? i przyszedl

Transfer stulecia. Rezerwowy, po sezonie chcą go sprzedać. Pogratulować.

LeonGrande
LeonGrande: Trza zasluzyc :) a od poczatku jestes anty wiec ja nie bede sie zbytnio wysilal

Nie pyskuj.

LeonGrande
LeonGrande: gowno a niedostepni, bedzie dobra oferta to ich sprzedadza:)

Z pewnością masz rację :zonk: Inter za Hamsika płacił już 30 mln euro..

LeonGrande
LeonGrande: Czasami lepiej ugryz sie w klawiature :)

Gryziesz klawiaturę?
Nie ładnie

LeonGrande
LeonGrande: Swoja droga obserwuje cie od jakiegos czasu na tym dziale i widze ze probujesz wprowadzic tu zamęt, rozumiem ze to takie twoje "hobby"... baw sie dalej jezeli tak cie to rajcuje.

Pozdro

LeonGrande
LeonGrande: Dla ciebie wszyscy sa glupkami, malo inteligentnymi forumowiczami, tępakami tak?

Nie. Są ludzie których wiedzę cenie.

LeonGrande
LeonGrande: A ty natomiast jestes ten najlepszy, najmodrzejszy, najwiekszy znawca.... ech dorosnij troche :) I troche samokrytycyzmu zalecam:)

Czy najmądrzejszy? Wątpię.
Mądry? Oczywiście.

LeonGrande
LeonGrande: No wlasnie za Zlatana - Drogba za Adriano - Milito :) taka widze kombinacje

:zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: hmmm watpie watpie z tym Drogba

Jeżeli człowiek dobrze pomyśli to zauważy, że dwóch identycznie grających napastników nie może grac obok siebie. Zarówno Drogba jak i Milito to egzekutorzy i sępy pola karnego. Już prędzej przejdzie Milito i Mourinho będzie wykorzystywał dwójkę napastników z tria - Balotelli, Ibrahimovic, Milito.
Albo.. Mourinho uwielbia grac jednym napastnikiem i skrzydłami. Takie było jego założenie przed sezonem, jednak zarówno Mancini jak i Quaresma grali poniżej oczekiwań. Przypomnę, że po sezonie wróci piekielnie szybki Suazo.
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Miał kosztować 8 mln euro !


no wlasnie... kpina

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli człowiek dobrze pomyśli to zauważy, że dwóch identycznie grających napastników nie może grac obok siebie. Zarówno Drogba jak i Milito to egzekutorzy i sępy pola karnego. Już prędzej przejdzie Milito i Mourinho będzie wykorzystywał dwójkę napastników z tria - Balotelli, Ibrahimovic, Milito.


dlatego tez pisze :PP ze nie widze szans na transfer Drogby
NeverMind1910
NeverMind1910
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego tez pisze :PP ze nie widze szans na transfer Drogby

Zdaję sobie sprawę. Prowokuje Leona :). Bo, dlaczego by nie?
Zmykam macie spokój
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: JoseMourinhoJr: Nie mundrkuj, skoro nie wiesz. Juventus w tym sezonie wykrozystuję swoich wychowanków - Marchisio, Giovinco, De Cegile, Ariaudo. Nedved odchodzi po zakończeniu sezonu. Więc gdzie ty widzisz starców? Do tego młodziutki Criscito wraca.

Rozumiem, rozumiem... Ja miałem na myśli średnią wieku kadry zgłoszonej do rozgrywek Serie A na początku sezonu, która wynosi ponad 29 lat.

Konto usunięte
Konto usunięte: i Diego są już zaklepani.

Miałem napisać to już wcześniej ale ciągle zapominałem... Twój avatar - :crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.