Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  10 maja 2009 (pierwszy post)
Witam.Wiem ,ze jest pytanie na temat tego meczu temat nizej jednak tamj jest tylko jedno pytanie.Chcialbym rozwinac ten temat.

1.Czy bedziecie ogladac?
2.Jaki to bedzie mecz?
3.Czy taki zawodnik jak Diego pomoze w przyszlym sezonie Juve
4.Jakich wzmocnien potrzebuja jeszcze oba zespoly?
5.Czy Milan ma jeszcze szanse na mistrzostwo?
6.Ranieri zostanie?kto nastepny?
7.ktory zawodnik bedzie blyszczal podczas meczu?

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  11 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: przyznałeś ?


Przysnąłeś *

mialo byc oczywiscie
NeverMind1910
NeverMind1910
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo jestem nałogowym nabijaczem Nie znam sie na sporcie ale pisze zeby ponabijac sobie troche

Ty to napisałeś. Ja twierdzę, że piszesz nie na temat.

Konto usunięte
Konto usunięte: A pozniej sie dziwic, ze nikt z Toba nie chce dyskutowac i zawsze prowadzisz do jakichs niesnasek bo inaczej nikt by na Ciebie brachu nie zworcil uwagi...

Może taki jest mój cel i robię to umyślnie? Pomyślałeś czasem o tym?
Nie szukam tutaj przyjaźni, koleżeństwa czy towarzystwa wzajemnej adoracji.

Konto usunięte
Konto usunięte: A gdzie masz lwa?

Obrażasz mnie robiąc śmietnik w temacie poświęconemu klubowi który kocham. Weź to do serca.

LeonGrande
LeonGrande: Literówka geniuszu no ale coz.... spojrzalem tez na jego statystyki, nie powalają jak na 22 latka

Przywykłem do tego, że kibice twojego pokroju zawodnika oceniają po statystykach wyszukanych w google. A powiedz mi na jakiej pozycji gra Giovinco bez zaglądania do przeglądarki?

LeonGrande
LeonGrande: A co zrobilo Juve w LM ? Milan odpadł z przyszlym finalista PUEFA gdzie sie niby osmieszyl ? nawet nie przegral meczu 1:1 i 2:2 takze znow chrzanisz od rzeczy

Werder jest klubem z górnej piłki? Gra żenująco w tym sezonie.

LeonGrande
LeonGrande: Za duzo prowokujesz, to uwazam

Pierwszy raz przyznam ci rację.

LeonGrande
LeonGrande: To nie pisz ze gra slabo, bo to gowno prawda

To ja wczoraj oglądałem mecz z klapkami na oczach? Dobre wyniki nie oznaczają dobrej gry.

LeonGrande
LeonGrande: W koncowce mial okazje by strzelic gola choc gral w 10 przyznałeś ?

Gra była wyrównana. Jedna sytuacja nie oznacza, że zespół drugi cisnął. Więc znajdź odpowiednie epitety.
NeverMind1910
NeverMind1910
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co to za kibicowanie skoro nie jest się regularnie na meczach drużyny z która się sympatyzuje

Ja się z tobą doskonale zgadzam. Dlatego kibicuje Widzewowi. Jednak Juventus daże wielką sympatią, oglądam ich mecze i utożsamiam się z tą drużyną. Dlatego nikt nie zabroni mi używania takich kryteriów jak sympatyk czy fan ;)P
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przywykłem do tego, że kibice twojego pokroju zawodnika oceniają po statystykach wyszukanych w google. A powiedz mi na jakiej pozycji gra Giovinco bez zaglądania do przeglądarki?

Jest pomocnikiem, choc jak pisalem przecietni gracze malo mnie interesuja:and:

oprocz kibicow Juve ni wiem czy ktos wie kto to ten pilkarz

Konto usunięte
Konto usunięte: Przywykłem do tego, że kibice twojego pokroju zawodnika oceniają po statystykach wyszukanych w google

Liczby nie klamia
mnie malo obchodzi czy on jak wejdzie tanczy na boisku czy spiewa
liczy sie to ile ma asyst goli i ile min gra
a z tym za dobrze nie jest

Konto usunięte
Konto usunięte: Werder jest klubem z górnej piłki? Gra żenująco w tym sezonie.

W lidze gra slabo, w pucharze bardzo dobrze
chyba nie ogladales ostatniego meczu z HSV ;]

a w ostatnich latach przypomne Ci ze wystepowal coraz w LM

Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwszy raz przyznam ci rację.

Spasuj chlopie troche, po co wprowadzac nerwowa atmosfere?

Konto usunięte
Konto usunięte: To ja wczoraj oglądałem mecz z klapkami na oczach? Dobre wyniki nie oznaczają dobrej gry.

Tak napisz jeszcze ze nie mial w ogole okazji :ziew:

nie wiem, moze inny mecz ogladales, cholera wie
ech

Konto usunięte
Konto usunięte: Gra była wyrównana. Jedna sytuacja nie oznacza, że zespół drugi cisnął

Widac bylo ze bardziej Milanowi zalezalo na 3 pkt niz Juve
NeverMind1910
NeverMind1910
  11 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Jest pomocnikiem

Pomocnik to pojęcie względne. Podaj mi konkretnie pozycje na jakiej występuje w tym sezonie. A pisząc, że to zawodnik przeciętny pokazujesz tylko swoją wiedzę. Już w Empoli błyszczał, gdy gra jest najlepszym zawodnikiem. Nawet najlepszy piłkarz przy niechęci trenera nie będzie grał.

LeonGrande
LeonGrande: Liczby nie klamia mnie malo obchodzi czy on jak wejdzie tanczy na boisku czy spiewa liczy sie to ile ma asyst goli i ile min gra a z tym za dobrze nie jest

Na jakiej pozycji gra Giovinco i z czego konkretnie go rozliczasz?

LeonGrande
LeonGrande: Spasuj chlopie troche, po co wprowadzac nerwowa atmosfere?

A widzisz powód inny powód mojej obecności na ten powód? Czasami lubię się ponapinać, a czasami mam ochotę wymienić się inteligentnymi refleksjami. Ale zdarza się to rzadko.

LeonGrande
LeonGrande: nie wiem, moze inny mecz ogladales, cholera wie ech

Milan grał przeuroczo. Dlatego nie potrafił wygrać z bardzo słabym Juventusem na własnym podwórku.

LeonGrande
LeonGrande: Widac bylo ze bardziej Milanowi zalezalo na 3 pkt niz Juve

Skoro tak twierdzisz? To twoje zdanie, trzymaj się go. Nikt ci twojej opinii nie zabierze.

A jeżeli miałbym być szczery. Wolałbym porażkę niż remis, przegrana oznaczałaby natychmiastowe zwolnienie Ranieriego.
Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kłócą się o zagraniczne kluby , tego tu jeszcze nie grali

Co zę WLoskie to nie mozna.
A jak sa Hiszpanskie to juz mozna.Wiele razy widze te klotnie na temat barcy i Realu a ludzie wogle nigdy tam nie byli.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomocnik to pojęcie względne. Podaj mi konkretnie pozycje na jakiej występuje w tym sezonie.

A co mnie to obchodzi ? : >
to mnie malo interesuje, az tak nie wnikam w sklad Juve moglbym napisac czemu... ale nie bede nasladowal ciebie... Bo po co napinka? zbedna

Konto usunięte
Konto usunięte: A pisząc, że to zawodnik przeciętny pokazujesz tylko swoją wiedzę.

Takie sa fakty :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet najlepszy piłkarz przy niechęci trenera nie będzie grał.

Acha, czyli to wina focha?

Konto usunięte
Konto usunięte: Na jakiej pozycji gra Giovinco i z czego konkretnie go rozliczasz?

A chociazby rozliczam z asyst bo do pomocnika zadan wlasnie to nalezy:)
a takze patrzylem na ilosc min i spotkan w ilu wystapil

Konto usunięte
Konto usunięte: Czasami lubię się ponapinać,

Widać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Milan grał przeuroczo. Dlatego nie potrafił wygrać z bardzo słabym Juventusem na własnym podwórku.

Brak skutecznosci, ot co
okazje byly, zdarza sie i tak

Konto usunięte
Konto usunięte: A jeżeli miałbym być szczery. Wolałbym porażkę niż remis, przegrana oznaczałaby natychmiastowe zwolnienie Ranieriego.

I tak go zwolnią, jezeli chca myslec o czyms wiecej niz 3 miejsce w nastepnym sezonie
Gutek909
Gutek909
  11 maja 2009
Radomatu11
Radomatu11: barcy i Realu a ludzie wogle nigdy tam nie byli.

trudno by było być w Barcie czy Realu, jak już to Madrycie i Barcelonie :)
kiedy niby była ta kłótnia na temat Blaugrany i Los Blancos ?
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  11 maja 2009

Aaa i chce zaznaczyc tudziez podkreslic ze nie mam ani nic do kibicow Juve ani do samego klubu

bardziej drazni mnie Inter:ziober2:

Radomatu11
Posty: 1193 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
Radomatu11
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedy niby była ta kłótnia na temat Blaugrany i Los Blancos ?

Tutaj to nie wiem bo jak widze temat o hiszpanskiej pilce to nie wchodze ale na innych portalach to jest od cholery takich klotni.Oczywiscie nie tylko o te kluby chodzi.To byl przytklad.
Gutek909
Gutek909
  11 maja 2009
Radomatu11
Radomatu11: Tutaj to nie wiem bo jak widze temat o hiszpanskiej pilce to nie wchodze ale na innych portalach to jest od cholery takich klotni.Oczywiscie nie tylko o te kluby chodzi.To byl przytklad.

no tak, ale tutaj jeszcze się chyba nikt nie kłócił o kluby, odkąd tu jestem przynajmniej, może wcześniej się też kłócili..
Pomocnik1987
Pomocnik1987
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Już dawno nie widziałem Juventusu tak słabego jak w ostatnim czasie, nie wynika to z sytuacji kadrowej ale doboru piłkarzy do kadry meczowej. Panu Ranieriemu już dawno trzeba było powiedzieć "Do widzenia..."


dokladnie....

LeonGrande
LeonGrande: Miejsce w tabeli - 2


szczerze po wczorajszym meczu dziwie ze sa tak wysoko tym bardziej ze JUVE ostatnimi czasy gra fatalnie a na przelomie meczu gral z Milanem (bedacym w gazie) jak rowny z rownym a momnetami grali nawet lepsza pilke

LeonGrande
LeonGrande: Aaaaa i cos nie widzialem tego waszeo geniusza Govanico klopoty ze wzrokiem mialem?


raczej sie mozesz z tego powodu cieszyc bo Milan by mial po tym meczu juz tylko 1 okt przewagi nad JUVE... a czemu nie gral?? Ranieri!! i wszystko jasne
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  11 maja 2009

Kurcze, jaka dyskusja... Krzychu zamknij temat, bo o samym meczu już i tak nikt nie pisze.

Pomocnik1987
Pomocnik1987
  11 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Jest pomocnikiem, choc jak pisalem przecietni gracze malo mnie interesuja oprocz kibicow Juve ni wiem czy ktos wie kto to ten pilkarz


spytaj kibicow Arsenalu bo sam Wenger o niego bardzo zabiegal... a skoro Wenger chce sprowadzic mlodego zawodnika to musi on posiadac odpowiednie umiejetnosci
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze po wczorajszym meczu dziwie ze sa tak wysoko tym bardziej ze JUVE ostatnimi czasy gra fatalnie a na przelomie meczu gral z Milanem (bedacym w gazie) jak rowny z rownym a momnetami grali nawet lepsza pilke

Sa wysoko po przed meczem z Juve wygrali pare meczow z rzedu:)
w dobrym stylu, a Pipo jakby przezywal 2 mlodosc

Konto usunięte
Konto usunięte: JUVE ostatnimi czasy gra fatalnie

Zadyszka pod koniec sezonu, dosc spora

Konto usunięte
Konto usunięte: a na przelomie meczu gral z Milanem (bedacym w gazie) jak rowny z rownym a momnetami grali nawet lepsza pilke

Ale remis uwazam nadal za sprawiedliwy wynik

Konto usunięte
Konto usunięte: raczej sie mozesz z tego powodu cieszyc bo Milan by mial po tym meczu juz tylko 1 okt przewagi nad JUVE... a czemu nie gral?? Ranieri!! i wszystko jasne

Mozna gdybac co bybylo gdyby..., pozyjemy zobaczymy za nastepnego trenera:)

czas pokaze
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.