NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 maja 2009 (pierwszy post)

Tak z racji tego, że mam trochę czasu i nawet ciekawie piłkarsko się dzieje w Europie podyskutujmy sobie o niektórych piłkarskich wydarzeniach:)

może na początek :

Rangers - Celtic derby Glasgow.... kto je wygra? Czy Boruc nie zawiedzie swoich fanów??

West Ham - Liverpool czy piłkarze Benitheza przedłuża jeszcze nadzieje swoich kibiców na wygranie ligi??

Milan - Juve czy po tym meczu Ranieri zostanie zwolniony? kto ewentualnie strzeli bramkę do Juve?

Stuttgart - Wolfsburg już wiadomo, że trener Wilków Felix Magath odchodzi.... jak sobie z tym poradzą piłkarze? Czy będzie to miało jakiś wpływ na wynik meczu??

Werder - HSV Zagrają po raz czwarty w ciągu 19 dni, jak teraz bedzie??

Zapraszam do podawania typów meczy i miłej dyskusji:)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

WueRZet
WueRZet
  9 maja 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Rangers - Celtic derby Glasgow.... kto je wygra? Czy Boruc nie zawiedzie swoich fanów??

Wygra Celtic, gdyż jak pokazują statystyki częściej wygrywa drużyna przyjezdna :tak:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: West Ham - Liverpool czy piłkarze Benitheza przedłuża jeszcze nadzieje swoich kibiców na wygranie ligi??

Wygrać, wygrają. Ale MU nie dogonią :nie:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Milan - Juve czy po tym meczu Ranieri zostanie zwolniony? kto ewentualnie strzeli bramkę do Juve?

Milan tego meczu nie wygra. 5, czy 6 kolejny remis Juve :tak: Ranieri...jego dni powinny być już policzone :nie:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Stuttgart - Wolfsburg już wiadomo, że trener Wilków Felix Magath odchodzi.... jak sobie z tym poradzą piłkarze? Czy będzie to miało jakiś wpływ na wynik meczu??

Raczej nie. Wilki i tak nie są faworytem tego spotkania. Ciekawe co teraz sobie o drużynie z Wolfsburga myśli Krzynówek ;>

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Werder - HSV Zagrają po raz czwarty w ciągu 19 dni, jak teraz bedzie??

Werder.
mlodykulkaxd
mlodykulkaxd
  9 maja 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Rangers - Celtic derby Glasgow.... kto je wygra? Czy Boruc nie zawiedzie swoich fanów??

Myślę, że mimo wszystko Rangersi wygrają... Boruc pewnie zagra przeciętnie, wpuszczając z 2 bramki.
Typ: 2:1

NuTiiiiii
NuTiiiiii: West Ham - Liverpool czy piłkarze Benitheza przedłuża jeszcze nadzieje swoich kibiców na wygranie ligi??

Hmm... West Ham to drużyna obecnie na moje oko za słaba na L'pool. Goście zwyciężą.
Typ: 1:4

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Milan - Juve czy po tym meczu Ranieri zostanie zwolniony? kto ewentualnie strzeli bramkę do Juve?

Ranieri jeszcze będzie trenerem Juventusu. Dla Juve strzeli... Amauri i Del Piero :]
Typ: 1:3

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Stuttgart - Wolfsburg już wiadomo, że trener Wilków Felix Magath odchodzi.... jak sobie z tym poradzą piłkarze? Czy będzie to miało jakiś wpływ na wynik meczu??

Wolfsburg nie odpuści, a na ich postawę fakt odejścia Magatha nie powinien mieć wpływu.
Typ: 1:1

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Werder - HSV Zagrają po raz czwarty w ciągu 19 dni, jak teraz bedzie??

Hmm... no to chyba teraz postawiłbym na HSV, które ma świeżuteńkie porachunki.
Typ: 1:2
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 maja 2009

Kibicuje od zawsze Milanowi i mam nadzieje ze wygraja z Juve a Inter sie potknie i zniweluja do 4 pkt ich przewage :) oczywiscie mistrzostwo juz razej przesadzone jest no ale Rossoneri graja ostatnio wybornie : )Pipo odzyl wrecz

co do innych meczy... nie za bardzo mnie osobiscie interesuja :mrgreen:

Wazne by Milan ostatecznie wywalczyl pewne miesce w LM na nastepny sezon.

Pomocnik1987
Pomocnik1987
  9 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Kibicuje od zawsze Milanowi i mam nadzieje ze wygraja z Juve a Inter sie potknie i zniweluja do 4 pkt ich przewage :) oczywiscie mistrzostwo juz razej przesadzone jest no ale Rossoneri graja ostatnio wybornie : )Pipo odzyl wrecz co do innych meczy... nie za bardzo mnie osobiscie interesuja Wazne by Milan ostatecznie wywalczyl pewne miesce w LM na nastepny sezon.


bedzie miec pewne miejsce nawet jak ich jeszcze JUVE przeskoczy

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Milan - Juve czy po tym meczu Ranieri zostanie zwolniony? kto ewentualnie strzeli bramkę do Juve?


mam nadzieje ze nawet jak JUVE wygra 6:1 to i tak ten "pseudo" trener zostanie zwolniony... co do meczu to hmmm.... wydaje mi sie ze moze byc ciekawie.... teraz nie widze innej opcji jak ta ze Giovinco musi wybiec w pierwszej 11... mam nadzieje ze w ataku rowniez pojawi sie Alex.... ta dwojka z przodu powinna dac gwarancje sukcesu.... wynik 2:3
NeverMind1910
NeverMind1910
  9 maja 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Milan - Juve czy po tym meczu Ranieri zostanie zwolniony? kto ewentualnie strzeli bramkę do Juve?

To mecz o życie dla Tinkermana Ja osobiście wolałbym, żeby Juventus przegrał i Claudio został zwolniony, niż wywalczenie vice-mistrzostwa i kolejny sezon Ranieri jako trener.
Osobiście typuje remis.
A w ataku chce widzieć trójząb Del Piero-Giovinco-Amauri.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że mimo wszystko Rangersi wygrają...

też tak stawiałem:) i wygrali 1-0. Ale mecz przedni.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  9 maja 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Rangers - Celtic derby Glasgow.... kto je wygra? Czy Boruc nie zawiedzie swoich fanów??

Skończyło się 1:0 ale moimi faworytami byli Rangersi.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: West Ham - Liverpool czy piłkarze Benitheza przedłuża jeszcze nadzieje swoich kibiców na wygranie ligi??

Raczej problemów być nie powinno. 0:2 ;]

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Milan - Juve czy po tym meczu Ranieri zostanie zwolniony? kto ewentualnie strzeli bramkę do Juve?

Raczej Juve większych szans z obecną formą nie ma. 3:1 dla Interu.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Stuttgart - Wolfsburg już wiadomo, że trener Wilków Felix Magath odchodzi.... jak sobie z tym poradzą piłkarze? Czy będzie to miało jakiś wpływ na wynik meczu??

Gomez strzelił w pierwszej! :D Marzy mi się porażka Wilków, nie ukrywam! :D

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Werder - HSV Zagrają po raz czwarty w ciągu 19 dni, jak teraz bedzie??

Jw. Tu mi się marzy porażka HSV, żeby im tak Werder odebrał po P. Niemic i P. Uefa także możliwość zwycięstwa w lidze :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 3:1 dla Interu.

Milanu:))

Konto usunięte
Konto usunięte: Marzy mi się porażka Wilków, nie ukrywam! :D

heh spodziewałem się takiej odpowiedzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jw. Tu mi się marzy porażka HSV, żeby im tak Werder odebrał po P. Niemic i P. Uefa także możliwość zwycięstwa w lidze :D

:crylol: marzenia się spełniają:nutki:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  9 maja 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: JoseMourinho: 3:1 dla Interu. Milanu:))

Jak ja spojrzałem :zonk: Z Milanem może Juve powalczyć nawet... Hmm 1:1 ;]

NuTiiiiii
NuTiiiiii: heh spodziewałem się takiej odpowiedzi.


NuTiiiiii
NuTiiiiii: marzenia się spełniają

Wszystko się może zdarzyć... Nawet Bayern może zdobyć mistrzostwo w tym sezonie :lol2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bedzie miec pewne miejsce nawet jak ich jeszcze JUVE przeskoczy

Oczywiscie, zgadzam sie

ale ja nadal zakladam wersje mega pesymistyczna (same porazki do konca sezonu)
i w takim wypadku moglby spasc na 4 miejsce co nie daje bezposredniego awansu.

;)

Konto usunięte
Konto usunięte: kolejny sezon Ranieri jako trener.

Wydaje mi sie ze po sezonie pozegnaja sie z Ranierim
tak jak w Milanie z Ancelottim...
Gutek909
Gutek909
  9 maja 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Rangers - Celtic

Szkoda, że Celtic przegrał, Boruc jedno sam na sam ładnie obronił...
NuTiiiiii
NuTiiiiii: West Ham - Liverpool

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Milan - Juve

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Stuttgart - Wolfsburg

4-1 :szok2:
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Werder - HSV

jeszcze dziś Valencia - Real...
hydeparkowy
hydeparkowy
  9 maja 2009

Ale Błaszczykowski bramkę strzelił :rock:

Wolfsburg i Celtic poległy :ninja:

Gutek909
Gutek909
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale Błaszczykowski bramkę strzelił

masz linka czy oglądałeś mecz ?
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale Błaszczykowski bramkę strzelił


Rafa Benitez : " A kto to jest ten Blasczykowski "

:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.