NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 maja 2009 (pierwszy post)

Tak z racji tego, że mam trochę czasu i nawet ciekawie piłkarsko się dzieje w Europie podyskutujmy sobie o niektórych piłkarskich wydarzeniach:)

może na początek :

Rangers - Celtic derby Glasgow.... kto je wygra? Czy Boruc nie zawiedzie swoich fanów??

West Ham - Liverpool czy piłkarze Benitheza przedłuża jeszcze nadzieje swoich kibiców na wygranie ligi??

Milan - Juve czy po tym meczu Ranieri zostanie zwolniony? kto ewentualnie strzeli bramkę do Juve?

Stuttgart - Wolfsburg już wiadomo, że trener Wilków Felix Magath odchodzi.... jak sobie z tym poradzą piłkarze? Czy będzie to miało jakiś wpływ na wynik meczu??

Werder - HSV Zagrają po raz czwarty w ciągu 19 dni, jak teraz bedzie??

Zapraszam do podawania typów meczy i miłej dyskusji:)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze, że pozbyli się Lehmanna. Dla mnie Almunia może słuzyć radą Fabianowi

No tak, ale to jego rywal takze bedzie ciezko go wygrysc moze jakas kontuzja
kto wie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: I oczywiście Pippo ;

Przezywa 2 mlodosc, jestem w szoku co on wyprawia : D
strzela i strzela ostatnio :) niewiarygodne

Konto usunięte
Konto usunięte: nie martwi mnie forma Szewczenki,

Powrot do Chelsea po tym sezonie sie szykuje :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nadal jestem zwolenniczką taktyki Ancelottiego

A ja bym juz mu podziekowal, mysle ze jego czas dobiegl konca
oczywiscie wiele mu zawdzieczamy no ale coz... pora na cos nowego :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślałeś, że nie zmienię zdania w tej kwestii, co ?

Sadzilem ze jednak zmienisz:P
bo jednak nie wiodlo mu sie w tym sezonie :)
wydawalo mi sie ze ma juz dosc, kompletnie zle dobieral taktyke zbyt defensywna...

Konto usunięte
Konto usunięte: Adebayor tak. Drogba też może być. Przede wszystkim klub potrzebuje bardzo dobrych obrońców.

Licze tylko na Adebayora mysle ze Drogba nie przyjdzie

Konto usunięte
Konto usunięte: Przede wszystkim klub potrzebuje bardzo dobrych obrońców.

No coz slyszalem ze polują na Mexesa :tak:
a tak to Santacroce bym probowal sprowadzic:)
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Porownujac kadry i mozliwosci LFC,CFC i MU to i tak Arsenal dobrze stoi. Fabianski nigdy nie bedzie wielkim bramkarzem jest po prostu za miekki.Troche temperamentu by mu sie przydalo. Znam osobe ktora ma go troche za duzo heh moze niech zaporzyczy od niego jakas czesc temperamentu.Chodzi oczywiscie o Artura ;D Nie na darmo sie mowi ze bramkarz normalny byc nie moze ...

Ale nie wykorzystuje tego, jak należy. Lubię Arsenal i czasami mnie irytuje, że nie moze odnosić sukcesów w LM. Może nie będzie wielkim, ale za to na pewno solidnym bramkarzem. Owszem, nikt nie dorówna Borucowi ( Buffon, Cech, van der Sar, Casillas - jedynie oni są lepsi). To już każdy wie.
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  9 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Patrzac na kadre nie jest tak tragicznie...

Na Bundesligę to jest wystarczający zespół ale na Europę to jest zdecydowanie za mało...

LeonGrande
LeonGrande: Ale Bayern zyskalby sporo kasy, kupiliby sobie Gourcuffa

W Bayernie potrzeba bramkarza i obrońców... :P
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 maja 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Na Bundesligę to jest wystarczający zespół ale na Europę to jest zdecydowanie za mało...

Hmmm tez mogli by powalczyc a to ze trafili na najbardziej efektownie grajaca druzyne to inna historia, nie mieli szans z Barca...

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: W Bayernie potrzeba bramkarza i obrońców... :P

Slyszalem ostanio ze coraz czesciej mowi sie o Borucu realnie
a na obroncach sie nie znam, wiem ze Oddo nie chce wracac do Milanu
a tak deklarowal swoja milosc... to niech sobie tam siedzi :mrgreen:
koraspl
koraspl
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Cech

Cech ostatnio gra niesamowita bryndze...

Konto usunięte
Konto usunięte: Może nie będzie wielkim, ale za to na pewno solidnym bramkarzem

Zalezy co rozumiemy przez slowo solidny.Jezeli siedzenie na lawce w dobrym klubie Europejskim to sie zgadzam...
Wyzej sobie cenie od Fabianskiego Zaluske co powtarzam notorycznie od niepamietnych czasow .Rowniez Kuszczak jak dla mnie jest bramkarzem lepszym na pewno bardziej odwaznym i takim fighterem.Nie boi sie powiedziec co mu lezy na sercu taki powinien byc bramkarz bezkompromisowy a nie jak Fabianski jaki jest kazdy widzi...
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  9 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Przezywa 2 mlodosc, jestem w szoku co on wyprawia : D strzela i strzela ostatnio :) niewiarygodne

Mnie też zdumiewa :) I tak od dawna jest jednym z najlepszych snajperów na świecie. To nie ulega wątpliwościom. Szkoda, że inni nie biorą z niego przykładu.
LeonGrande
LeonGrande: Powrot do Chelsea po tym sezonie sie szykuje

Mam nadzieję, że nie. Myślę, że zostanie w Mediolanie i zacznie częściej pojawiać się na boisku.
LeonGrande
LeonGrande: Sadzilem ze jednak zmienisz:Pbo jednak nie wiodlo mu sie w tym sezonie :)wydawalo mi sie ze ma juz dosc, kompletnie zle dobieral taktyke zbyt defensywna...

Czasami mam ochotę coś zmienić, ale w kilku kwestiach ciągle mam nieodmienne zdanie. Może jego taktyka była za zbyt defensywna, ale jednak skuteczna. ACM więcej zdobywa goli, ale również traci mało goli. To chyba świadczy o defensywności, co ? Każdy trener miewa słabsze dni.
LeonGrande
LeonGrande: No coz slyszalem ze polują na Mexesa a tak to Santacroce bym probowal sprowadzic:)

Z braku czasu nie mam dostępu do Neta, aby śledzić m.in. nowe newsy na temat ACM. Kogo jeszcze mają na myśli ? Mexes może być.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Owszem, nikt nie dorówna Borucowi ( Buffon, Cech, van der Sar, Casillas - jedynie oni są lepsi


A tacy bramkarze jak reprezentant Brazylii z Interu Julio Cesar czy chociazby Abiatti gdy nie ma kontuzji :mrgreen:
nie wspominajac o Givenie, Valdesie ... sadze ze sa lepsi od Boruca:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie też zdumiewa :) I tak od dawna jest jednym z najlepszych snajperów na świecie. To nie ulega wątpliwościom. Szkoda, że inni nie biorą z niego przykładu.

Zal tylko ze nie ma jeszcze 28 lat :P albo chociaz 30 :mrgreen:
bo niestety coraz blizej jest konca jego kariery, a to taki znakomity lis pola karnego:)
choc moze nie gra efektowanie ale za to bardzo efektywnie i za to sie rozlicza rasowego napastnika

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam nadzieję, że nie. Myślę, że zostanie w Mediolanie i zacznie częściej pojawiać się na boisku.

A przeciez mamy Pato, Boriello jak wroci po kontuzji :)
Sheva ostatecznie moze wyladowac w domu czytaj Dynamie Kijów

Konto usunięte
Konto usunięte: ACM więcej zdobywa goli, ale również traci mało goli. To chyba świadczy o defensywności, co ? Każdy trener miewa słabsze dni.

Niestety w tym sezonie jak i poprzednim to on miewa coraz wiecej takich dni, i kto wie moze skorzysta z oferty Chelsea albo Realu :)
nie bede plakal, jak pisalem mam ogromny szacunek poniewaz duzo osiagnal ale czas na solidne zmiany :P zmiany na LEPSZE

Konto usunięte
Konto usunięte: Z braku czasu nie mam dostępu do Neta, aby śledzić m.in. nowe newsy na temat ACM. Kogo jeszcze mają na myśli ? Mexes może być.

Mysla jeszcze o ... Panuccim :wtf: wielki powrot ? oby nie, z stary
z innych doniesien wlasnie jak pisalem Santacroce, Kijear z Palermo
mlody perspektywiczny dunczyk :tak: oraz ostatnio czytalem o Lucio, Ramosie :)
Sa tez przymiarki z Brazylii pojawialy sie jakies malo znane nazwiska, ale nie zapomnijmy ze Thiago Silva ma byc naszym filarem w nastepnym sezonie... Nesta zamierze konczyc kariere z powodu kontuzji...
Gutek909
Gutek909
  9 maja 2009

Kurde Justin każe sobie płacić za oglądanie meczów, kurde nigdy tak nie było :|

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurde Justin każe sobie płacić za oglądanie meczów, kurde nigdy tak nie było :|

http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=49923c8e9dfcc

Jakość jak na transmisje w necie - świetna :D
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  9 maja 2009

Valencia - Real 2:0 po 30 minutach... Drugą bramkę zawalił Casillas :szok2:

Gutek909
Gutek909
  9 maja 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Drugą bramkę zawalił Casillas

a pierwszą strzelił Mata, wychowanek Realu :and:
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  9 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: A tacy bramkarze jak reprezentant Brazylii z Interu Julio Cesar czy chociazby Abiatti gdy nie ma kontuzji nie wspominajac o Givenie, Valdesie ... sadze ze sa lepsi od Boruca:)

Ja tylko wymieniłam tych najbardziej znanych :) Jedno nie ulega wątpliwości. Boruc jest wciąz zaliczany do jednych z 10 najlepszych bramkarzy na świecie.
LeonGrande
LeonGrande: A przeciez mamy Pato, Boriello jak wroci po kontuzji :) Sheva ostatecznie moze wyladowac w domu czytaj Dynamie Kijów

Jest obawa, że Boriello nie tak prędko wróci do pełnej formy. Hmm... w końcu ktoś będzie musiał wrócić do macierzystego klub, w którym osiągnął sukcesy i dostał szansę na lepsze życie. Pato to najlepsza inwestycja ostatnich lat.
LeonGrande
LeonGrande: Niestety w tym sezonie jak i poprzednim to on miewa coraz wiecej takich dni, i kto wie moze skorzysta z oferty Chelsea albo Realu :) nie bede plakal, jak pisalem mam ogromny szacunek poniewaz duzo osiagnal ale czas na solidne zmiany :P zmiany na LEPSZE

Tutaj mogę Ciebie zrozumiec. Wiecznie taka sama taktyka może znudzić nawet zatwardziałego kibica ACM. Nawet taki sam skład i Ci sami piłkarze. Jest jedno ale... Ja nigdy nie mam dosyć Carla. Może to dobrze wpłynie na następny rok. Zobaczymy, co cwany lisek w zarządzie na ten temat powie. A jeśli Carlo ma odejść, to tylko do AS Romy. Zmianami na lepsze mogą być nowi piłkarze . Wtedy Carlo będzie miał większy wybór.
LeonGrande
LeonGrande: Mysla jeszcze o ... Panuccim wielki powrot ? oby nie, z stary z innych doniesien wlasnie jak pisalem Santacroce, Kijear z Palermo mlody perspektywiczny dunczyk oraz ostatnio czytalem o Lucio, Ramosie :) Sa tez przymiarki z Brazylii pojawialy sie jakies malo znane nazwiska, ale nie zapomnijmy ze Thiago Silva ma byc naszym filarem w nastepnym sezonie... Nesta zamierze konczyc kariere z powodu kontuzji...

Tylko nie Panucci ani Lucio. Nie lubię Brazylijczyków, którzy grają w Niemczech. Defensor AS Romy jest za stary, by odmłodzić kadrę ACM. Nie znam tych 2 nowych. Chyba cofnęłam się o kilka lat wstecz.... Thiago ? To już postanowione ? Szkoda Nesty. Fakt, gdyby nie te kontuzje, ACM desperacko nie szukałby kolejnych obrońców.
smencik
smencik
  9 maja 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Valencia - Real 2:0 po 30 minutach... Drugą bramkę zawalił Casillas :szok2:

Nie zawalił, tylko nie spodziewał się strzału :ziew: Zrobił co mógł i pretensji mieć nie można. Poza tym jest jedynym zawodnikiem Realu, który nie myśli już o wakacjach, tylko gra do końca :and:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 maja 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Valencia - Real 2:0 po 30 minutach... Drugą bramkę zawalił Casillas

Real juz nie ma o co grac wiec czuje ze beda zbierac baty ; D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tylko wymieniłam tych najbardziej znanych :) Jedno nie ulega wątpliwości. Boruc jest wciąz zaliczany do jednych z 10 najlepszych bramkarzy na świecie.

A ja czuje ze wypadł z tej 10 po meczach eliminacji :ziober2:
takie klopsy jakie robil to malo kto ostatnio zrobil : P

Konto usunięte
Konto usunięte: Jest obawa, że Boriello nie tak prędko wróci do pełnej formy. Hmm... w końcu ktoś będzie musiał wrócić do macierzystego klub, w którym osiągnął sukcesy i dostał szansę na lepsze życie. Pato to najlepsza inwestycja ostatnich lat.

Dlatego sprawa jest prosta, pozbyc sie Boriello na jego miejsce wroci Paloschi z Parmy, Sheva do Dynama przetransferowac a na jego miejsce Adebayora : P
ot co, moglbym tam za łysego robić

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nigdy nie mam dosyć Carla. Może to dobrze wpłynie na następny rok. Zobaczymy, co cwany lisek w zarządzie na ten temat powie. A jeśli Carlo ma odejść, to tylko do AS Romy. Zmianami na lepsze mogą być nowi piłkarze . Wtedy Carlo będzie miał większy wybór.

Rozumiem, sentyment ale nie robmy z Carlo drugiego Sir Alexa : D
Franka Rijkarda z checia bym zobaczyl, wkoncy to byly gracz a tylko na takich sie stawia jesli chodzi o lawke trenerska...
Nie wierze z ta Roma, nie odchodzilbym z wloskiego klubu do wloskiego. Jesli juz do wybierze kierunek albo wyspy albo Hiszpania:) tak mysle

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znam tych 2 nowych. Chyba cofnęłam się o kilka lat wstecz.

Wydaje mi sie ze byloby to dobre rozwiazanie : >
sa obiecujacymi wyrozniajacymi sie defensorami w Italii

Konto usunięte
Konto usunięte: Thiago ? To już postanowione ?

On juz od zimy jest u nas ale moze grac dopiero od lata : P
dlatego dostawal szanse w sparingach roznych i calkiem calkiem sobie radzil

Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda Nesty. Fakt, gdyby nie te kontuzje, ACM desperacko nie szukałby kolejnych obrońców.

Teraz liczy sie to by odmlodzic sklad...
dlatego nie bylem zbytnio pozytywnie nastawiony na sprowadzanie pilkarzy takich jak Ronaldinho czy Beckham... nie dosc ze trzeba im duzo placic to jeszcze maja oni rozne humorki bo przeciez sa mega gwiazdami a i z forma nie wiadomo jak i czy bedzie im sie chciec grac na 100% :)
Slyszalem ze Ronaldingo jest przymierzany do Man City albo... Realu ; D
A do nas przymierzany jest Ciro, drugi Kaka podobno : D
20 lat, cena.. bagatela 15 mln euro :and:
Staraja sie tez o niego Chelsea, Barcelona, Szachtar i Fiorentina
smencik
smencik
  9 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Slyszalem ze Ronaldingo jest przymierzany do Man City albo... Realu ; D

O tym, że niby Real interesuje się Twarożkiem, to pierwszy raz słyszę :szok2: Chyba info z faktu :ziew:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.