NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 maja 2009 (pierwszy post)

Tak z racji tego, że mam trochę czasu i nawet ciekawie piłkarsko się dzieje w Europie podyskutujmy sobie o niektórych piłkarskich wydarzeniach:)

może na początek :

Rangers - Celtic derby Glasgow.... kto je wygra? Czy Boruc nie zawiedzie swoich fanów??

West Ham - Liverpool czy piłkarze Benitheza przedłuża jeszcze nadzieje swoich kibiców na wygranie ligi??

Milan - Juve czy po tym meczu Ranieri zostanie zwolniony? kto ewentualnie strzeli bramkę do Juve?

Stuttgart - Wolfsburg już wiadomo, że trener Wilków Felix Magath odchodzi.... jak sobie z tym poradzą piłkarze? Czy będzie to miało jakiś wpływ na wynik meczu??

Werder - HSV Zagrają po raz czwarty w ciągu 19 dni, jak teraz bedzie??

Zapraszam do podawania typów meczy i miłej dyskusji:)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

smencik
smencik
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że nigdy nie sprzedadzą Kaki. On będzie kolejną ikoną klubu, tak jak Maldini czy Baresi.

Niestety nie zgodzę się z tym :and: I nie dlatego, że chce by Kaka opuścił Milan, czy coś, tylko dlatego, że brazole mają do siebie to, że nie potrafią grać długo w jednym klubie.. Prędzej, czy później Kaka zmieni otoczenie. Już widać, że nie jest to ten sam piłkarz co kiedyś. Wg mnie potrzebuje on zmiany środowiska.
WueRZet
WueRZet
  9 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Bardzo dobry pilkarz, chyba juz zakonczyl kariere

Obecnie trenuje rezerwy Blaugrany :tak:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm, to trochę przypomina historię Shevy. Niby piłkarze deklarują swoją miłość klubowi do konca zycia, a priorytety okazuja się inne. W sumie to nie dziwię się pilkarzom.

Oh ten ukrainski syn marnotrwany :ziober2:
tez bylem swego czasu gotow spalic go na stosie !

Konto usunięte
Konto usunięte: To wlasnie jest bardzo dziwna postawa. Dla mnie nie byliby kibicami.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3/4 z głosujących to chorągiewki Barcelony.


i wszystko jasne:)
smencik
smencik
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdemu zdarzają się potknięcia, ale nie strata aż 3 goli z Valencią.

A co, że niby Valencia, to są jacyś outsiderzy? :woot:

LeonGrande
LeonGrande: No coz ten Mijatovic chyba nie bardzo sobie radzil na tym stanowisku

Można i tak łagodnie to ująć :and:

LeonGrande
LeonGrande: I chyba kibicom tez sie widzi Real z samymi mega gwiazdami tak jak to bylo na poczatku 21 wieku Chca sukcesow, zwlaszcza w Europie.

Ja oczekuję od nich po prostu lepszej gry. Mają grać do przodu, hiszpański football, a nie jakąś defensywną kopaninę.

LeonGrande
LeonGrande: Bardzo dobry pilkarz, chyba juz zakonczyl kariere

Już parę ładnych lat temu :jezyk2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Obecnie trenuje rezerwy Blaugrany

Wyszukuje nastepnych Messich czy tez Bojanów Krkiców

swoja droga powinien jakis klub zainteresowac sie sprowadzeniem tego Bojana... moze byc w przyszlosci wielka gwiazda :)
O ile Barca w ogole by go puscila

Konto usunięte
Konto usunięte: Można i tak łagodnie to ująć

Czas na zmiany :ziober2:
Zidane sprowadzi wtedy Gourcuffa do Realu, wkoncu juz mowi sie o nim ze to 2 Zidane

Konto usunięte
Konto usunięte: a oczekuję od nich po prostu lepszej gry. Mają grać do przodu, hiszpański football, a nie jakąś defensywną kopaninę.

Van Der Vaart sadzilem ze bedzie jakims wzmocnieniem a on tam sie marnuje:and:
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  9 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: eedorf i Kaladze na wylocie juz sa pierwszy do Ajaxu a drugi do Porstmouth jak sie utrzymaja takze oby Gourcuffa udalo sie zatrzymac, bedzie to duze wzmocnienie Favalli - nie przedluza z nim umowy i dzieki Bogu, jednego emeryta mniej

No cóż, przydadzą się im te emerytury. I tak dużo osiągnęli w klubie. Niech oddadzą miejsca młodym zawodnikom. Nie chce Favalliego ! Emersona też. No nie wiem, jak będzie z tym Francuzem.
LeonGrande
LeonGrande: na co Kaka stwierdzil ze takiemu klubowi jak ManUtd sie nie odmawia.

Wiem o tym. Myślę, że jednak zostanie przez 2 lata.
LeonGrande
LeonGrande: Bardzo dobry pilkarz,

Faktycznie, błyszczał w Deportivo La Corunie. Pamiętam te mecze w LM.
LeonGrande
LeonGrande: tez bylem swego czasu gotow spalic go na stosie !

Nie bądź taki porywczy :) Stosy już nie istnieją, chyba że w Salem :ziober2:
WueRZet
WueRZet
  9 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Wyszukuje nastepnych Messich czy tez Bojanów Krkiców swoja droga powinien jakis klub zainteresowac sie sprowadzeniem tego Bojana... moze byc w przyszlosci wielka gwiazda :) O ile Barca w ogole by go puscila

Bojan prawdopodobnie zostanie w przyszłym sezonie wypożyczony :tak:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Emersona też.

On z miesiac temu rozwiazal umowe za porozumieniem stron : D
:)
kompletnie nieudany transfer

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem o tym. Myślę, że jednak zostanie przez 2 lata.

Jakie 2?
do konca kariery ma zostac : d

Konto usunięte
Konto usunięte: w Deportivo La Corunie

Zle mam wspomnienia :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie bądź taki porywczy :)

Zalosny zdrajca i tyle :ninja:
nie ma dla mnie znaczenia czy zostanie czy odejdzie : d
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  9 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Zle mam wspomnienia

Jak to było? :D
4:1 i 0:4? xD

LeonGrande
LeonGrande: Van Der Vaart sadzilem ze bedzie jakims wzmocnieniem a on tam sie marnuje

Dokładnie! Zachciało mu się Realu... :and:
smencik
smencik
  10 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Van Der Vaart sadzilem ze bedzie jakims wzmocnieniem a on tam sie marnuje

Na Bundesligę może Rafa jest dobry, ale w Primera Division sobie nie poradził.. Zagrał jedno dobre spotkanie... Przeciwko Sportingowi Gijon :ninja: Nic więcej nie pokazał i nie dziwię się, że grzeje ławę :ziew:

LeonGrande
LeonGrande: Czas na zmiany Zidane sprowadzi wtedy Gourcuffa do Realu, wkoncu juz mowi sie o nim ze to 2 Zidane

Zidane w ogóle ma duży autorytet wśród piłkarzy, co może dobrze wpłynąć na ewentualne negocjacje.

LeonGrande
LeonGrande: swoja droga powinien jakis klub zainteresowac sie sprowadzeniem tego Bojana... moze byc w przyszlosci wielka gwiazda :) O ile Barca w ogole by go puscila

Bozian ma ogromny potencjał :tak: Mam nadzieję, że nie wyrośnie z niego taki cwaniaczek jak Messi, bo póki co jeszcze nie jest skażony i widzę w nim przyszłość hiszpańskiej piłki :tak:
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  10 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: kompletnie nieudany transfer

Z tym też zgodzę się. Nigdy nie mogłam zrozumieć tego , co Emerson robił na boisku. No wiem, że rozwiązał tą umowę, tylko że dzisiaj nie funkcjonuję normalnie ;P Zarwana nocka, imprezka, pociąg o 6 rano. Sam rozumiesz. ;]
LeonGrande
LeonGrande: Jakie 2? do konca kariery ma zostac : d

No ja nie wiem...choć chcielibyśmy, aby został do konca kariery. Ale wiemy, że to jest niemożliwe.
LeonGrande
LeonGrande: Zle mam wspomnienia

Nie muszę nawet pytać :) Ale to minęło.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 maja 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Jak to było? :D 4:1 i 0:4? xD

Wez bo karze Cie zbanowac dozywotnio:ninja:
Ty se przypomnij mecz Barca - Bayern albo Man Utd - Bayern (final)
:mrgreen:

JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Dokładnie! Zachciało mu się Realu..

Mogl dalej grac w Hamburgu nie wiem co mu do łba strzeliło

Konto usunięte
Konto usunięte: Na Bundesligę może Rafa jest dobry, ale w Primera Division sobie nie poradził.. Zagrał jedno dobre spotkanie... Przeciwko Sportingowi Gijon Nic więcej nie pokazał i nie dziwię się, że grzeje ławę

Moze dostaje za malo szans ? by sie pokazac ? : >
moze go obecny trener nie bardzo lubi :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: widzę w nim przyszłość hiszpańskiej piłk

A ja go bym z checia zobaczyl w Milanie :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Bojan prawdopodobnie zostanie w przyszłym sezonie wypożyczony

O, do Milanu go! :mrgreen:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na Bundesligę może Rafa jest dobry, ale w Primera Division sobie nie poradził.. Zagrał jedno dobre spotkanie... Przeciwko Sportingowi Gijon Nic więcej nie pokazał i nie dziwię się, że grzeje ławę

Problem nie tkwi w VdV, on jest piłkarzem świetnym... To z Realem jest coś nie tak.
WueRZet
WueRZet
  10 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: O, do Milanu go!

Po co, skoro w Milanie nie miałby pewnego miejsca w pierwszym składzie :P
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tym też zgodzę się. Nigdy nie mogłam zrozumieć tego , co Emerson robił na boisku. No wiem, że rozwiązał tą umowę, tylko że dzisiaj nie funkcjonuję normalnie ;P Zarwana nocka, imprezka, pociąg o 6 rano. Sam rozumiesz. ;]

Jasne, zawsze staram sie zrozumiec kobiety :mrgreen:
a co do Pumy, kolejny pilkarz ktory mial juz najlepsze lata gry za soba a zostal sprowadzony do nas... ech : ) zla polityka

Konto usunięte
Konto usunięte: No ja nie wiem...choć chcielibyśmy, aby został do konca kariery. Ale wiemy, że to jest niemożliwe.

Ale jak to mowia i sie pocieszam
Nie ma ludzi niezastapionych :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie muszę nawet pytać :) Ale to minęło.

Ale czasem jak sobie przypomne, to az zal :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.