NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 maja 2009 (pierwszy post)

Tak z racji tego, że mam trochę czasu i nawet ciekawie piłkarsko się dzieje w Europie podyskutujmy sobie o niektórych piłkarskich wydarzeniach:)

może na początek :

Rangers - Celtic derby Glasgow.... kto je wygra? Czy Boruc nie zawiedzie swoich fanów??

West Ham - Liverpool czy piłkarze Benitheza przedłuża jeszcze nadzieje swoich kibiców na wygranie ligi??

Milan - Juve czy po tym meczu Ranieri zostanie zwolniony? kto ewentualnie strzeli bramkę do Juve?

Stuttgart - Wolfsburg już wiadomo, że trener Wilków Felix Magath odchodzi.... jak sobie z tym poradzą piłkarze? Czy będzie to miało jakiś wpływ na wynik meczu??

Werder - HSV Zagrają po raz czwarty w ciągu 19 dni, jak teraz bedzie??

Zapraszam do podawania typów meczy i miłej dyskusji:)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: O tym, że niby Real interesuje się Twarożkiem, to pierwszy raz słyszę Chyba info z faktu

Info od przyszlego prezesa Realu ktory jest dobrym znajomym prezesa Milanu:ninja:
i jak by nie wyszlo z Kaką, co rzecz jasna nie wyjdzie, to mysli nad sprowadzeniem Dinho

zreszta bylo tez na onecie o tym jakis czas temu :mrgreen: czy tam na innym portalu
smencik
smencik
  9 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Info od przyszlego prezesa Realu ktory jest dobrym znajomym prezesa Milanu

Póki co "przyszły prezes" nawet nie kwapi się ze złożeniem swojej kandydatury, więc jeśli słyszę, że ktoś powołuje się na jego słowa, to wiem, że jest to bzdura. Perez siedzi cicho jak mysz i działa na zwłokę, a Ronaldinho nie sprowadzi, bo nie będzie wielkich zysków z tego transferu, a poza tym straciłby już na samym starcie zaufanie socios.

LeonGrande
LeonGrande: zreszta bylo tez na onecie o tym jakis czas temu czy tam na innym portalu

trzeba było tak od razu :mrgreen:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Póki co "przyszły prezes" nawet nie kwapi się ze złożeniem swojej kandydatury, więc jeśli słyszę, że ktoś powołuje się na jego słowa, to wiem, że jest to bzdura. Perez siedzi cicho jak mysz i działa na zwłokę, a Ronaldinho nie sprowadzi, bo nie będzie wielkich zysków z tego transferu, a poza tym straciłby już na samym starcie zaufanie socios.

No ale chyba chce byc prezesem : > chodzą takie sluchy
i znow zrobic Real Galaktyczny, na czele z krystyną czy tez Ibrahimowiczem : D

Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba było tak od razu

Tak jak pisalo ostatnio ze Wisla zainteresowana Kanu jest :ziober2:
Gutek909
Gutek909
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Perez siedzi cicho jak mysz i działa na zwłokę

czytałem, że w tym tyg ma być jego oficjalne wystąpienie, ale czy to prawda to się okaże :woot:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zawalił, tylko nie spodziewał się strzału Zrobił co mógł i pretensji mieć nie można.

Za mocno się wyraziłem, nie tyle zawalił gola ile po prostu popełnił błąd.

LeonGrande
LeonGrande: i znow zrobic Real Galaktyczny, na czele z krystyną czy tez Ibrahimowiczem : D

Czemu Real skupia się tylko na obserwowaniu najlepszych zawodników ofensywnych?
Barca pokazała, gdzie leży prawdziwa przyczyna wyników osiąganych przez Królewskich...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 maja 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Czemu Real skupia się tylko na obserwowaniu najlepszych zawodników ofensywnych? Barca pokazała, gdzie leży prawdziwa przyczyna wyników osiąganych przez Królewskich.


Nie do mnie to pytanie

bardziej do tych co sa blizej Realu :mrgreen: no coz, w obronie nie maja przeciez tez takich slabiakow...
Pepe, Cannavaro czy Ramos to nie tak dawno byli pilkarze uznawani za najlepszych na swoich pozycjach : >
No i ten niemiec z BvB, tez kiedys dobrze sobie radzil :mrgreen:
smencik
smencik
  9 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: No ale chyba chce byc prezesem : > chodzą takie sluchy

No jak zgłosi kandydaturę, to nim zostanie :jezyk2:

LeonGrande
LeonGrande: i znow zrobic Real Galaktyczny, na czele z krystyną czy tez Ibrahimowiczem : D

No do Realu przyjdą: Tevez, Ibra, Krystyna, Villa, Clichy, Xabi Alonso, Cesc, Iniesta, Bruno 'No look pass' Alves i Błaszczykowski.

LeonGrande
LeonGrande: Tak jak pisalo ostatnio ze Wisla zainteresowana Kanu jest

Widziałem :mrgreen: Szkoda, że Maldiniego nie udało im się ściągnąć :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: czytałem, że w tym tyg ma być jego oficjalne wystąpienie, ale czy to prawda to się okaże

Wypadałoby już się wypowiedzieć, a nie w kotka i myszkę się bawić...
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  9 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Dlatego sprawa jest prosta, pozbyc sie Boriello na jego miejsce wroci Paloschi z Parmy, Sheva do Dynama przetransferowac a na jego miejsce Adebayora : P

Oj, ciężko z Tobą o tym spierać się. Niwch Borello zostanie. Może przydać się. Ale jednak ACM brakuje klasowego napastnika. Inzaghi i tak zakończy wspaniałą karierę.
LeonGrande
LeonGrande: ale nie robmy z Carlo drugiego Sir Alexa : DFranka Rijkarda z checia bym zobaczyl, wkoncy to byly gracz a tylko na takich sie stawia jesli chodzi o lawke trenerska...Nie wierze z ta Roma, nie odchodzilbym z wloskiego klubu do wloskiego. Jesli juz do wybierze kierunek albo wyspy albo Hiszpania:) tak mysl

To może wyjść klubowi na dobre. Frank może iść do innego klubu, gdzie by wykazał talentem. Przecież Carlo nie wybierze Hiszpanię.
LeonGrande
LeonGrande: On juz od zimy jest u nas ale moze grac dopiero od lata : P dlatego dostawal szanse w sparingach roznych i calkiem calkiem sobie radzil

Gdzie moja głowa ?? Fakt, coś mi obiło o uszy, że podpisali kontrakt z Tiago, ale zupełnie o tym zapomniałam.
LeonGrande
LeonGrande: A do nas przymierzany jest Ciro, drugi Kaka podobno : D 20 lat, cena.. bagatela 15 mln euro

Czytałam o tym. 15 mln za talent to nie tak dużo. Mam nadzieję, że Milan wygra tą rywalizację o młodego piłkarza.
smencik
smencik
  9 maja 2009
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Barca pokazała, gdzie leży prawdziwa przyczyna wyników osiąganych przez Królewskich...

Real przez pewien okres czasu tracił najmniej bramek w Europie :woot: A tak ogólnie, to nie pamiętam kiedy Real miał równą obronę :and: Zawsze grali w niej piłkarze, którzy w jednym meczu mogli wymiatać jak szaleni, a w drugim strzelać samobóje i zaliczać asysty przy golach przeciwników :jezyk2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No jak zgłosi kandydaturę, to nim zostanie

Wiec to juz tylko formalnosc :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: No do Realu przyjdą: Tevez, Ibra, Krystyna, Villa, Clichy, Xabi Alonso, Cesc, Iniesta, Bruno 'No look pass' Alves i Błaszczykowski.

Połowa z tych pilkarzy powiedzmy sobie szczerze bedzie i tak nieosiagalna ; D
ale tacy zawodnicy jak Tevez, Villa czy Xabi Alonso sa dosc REALnymi zakupami :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, że Maldiniego nie udało im się ściągnąć

Troche szacunku do legendy Milanu :ninja:
Gutek909
Gutek909
  9 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Połowa z tych pilkarzy powiedzmy sobie szczerze bedzie i tak nieosiagalna

Figo też był nieosiągalny :D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj, ciężko z Tobą o tym spierać się. Niwch Borello zostanie. Może przydać się. Ale jednak ACM brakuje klasowego napastnika. Inzaghi i tak zakończy wspaniałą karierę.

Boriello to inawalida wojenny, ktos go lekko kopnie i juz kontuzja na rok
to strasznie niepewny zawodnik, kontuzjogenny moglby powalczyc z Blaszyczkowskim o viktora ... w kategorii kontuzje ; D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale jednak ACM brakuje klasowego napastnika. Inzaghi i tak zakończy wspaniałą karierę.

Aaa i chodza sluchy ze ten z Sevilli Kanoute wchodzi w gre:ninja:
zawodnik po 30:and: nie tego chcemy....
Mlodosci nam trza!

Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież Carlo nie wybierze Hiszpanię.

Fakt, to Hiszpania a dokladniej nowy prezes wybierze Carlo :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czytałam o tym. 15 mln za talent to nie tak dużo. Mam nadzieję, że Milan wygra tą rywalizację o młodego piłkarza.

Oby tylko nie wpadl im pomysl ze sprzedaża Kaki
on ma do konca kariery grac dla nas, tak jak to mialo byc z Shevą... a nie bylo:)
smencik
smencik
  9 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Połowa z tych pilkarzy powiedzmy sobie szczerze bedzie i tak nieosiagalna ; D

Dla Pereza nie ma rzeczy niemożliwych i piłkarzy nieosiągalnych.

LeonGrande
LeonGrande: Troche szacunku do legendy Milanu

Przecież ja mam pełen rispekt do Pana Maldiniego :and:
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  9 maja 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Rangers - Celtic derby Glasgow.... kto je wygra? Czy Boruc nie zawiedzie swoich fanów??

W tym meczu to Rangersi wygrali. Ech, ciekawe, kiedy skończy się zła passa Boruca.
LeonGrande
LeonGrande: Troche szacunku do legendy Milanu

No właśnie, nikt nie będzie coś negatywnego wypowiadał się o Maldinim. Nie ma takiego drugiego jak on. I nikt jego nie zastąpi.

Konto usunięte
Konto usunięte:

I co ? Nawet Real przegrywa mecze.
WueRZet
WueRZet
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Figo też był nieosiągalny :D

Judasz ! :martuska:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.