NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 maja 2009 (pierwszy post)

Tak z racji tego, że mam trochę czasu i nawet ciekawie piłkarsko się dzieje w Europie podyskutujmy sobie o niektórych piłkarskich wydarzeniach:)

może na początek :

Rangers - Celtic derby Glasgow.... kto je wygra? Czy Boruc nie zawiedzie swoich fanów??

West Ham - Liverpool czy piłkarze Benitheza przedłuża jeszcze nadzieje swoich kibiców na wygranie ligi??

Milan - Juve czy po tym meczu Ranieri zostanie zwolniony? kto ewentualnie strzeli bramkę do Juve?

Stuttgart - Wolfsburg już wiadomo, że trener Wilków Felix Magath odchodzi.... jak sobie z tym poradzą piłkarze? Czy będzie to miało jakiś wpływ na wynik meczu??

Werder - HSV Zagrają po raz czwarty w ciągu 19 dni, jak teraz bedzie??

Zapraszam do podawania typów meczy i miłej dyskusji:)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Figo też był nieosiągalny :D

Tego ziomusia do dzis nie rozumiem, grac w Barcie a pojsc do Realu:ninja:
toz to byla najdziwniejsza przeprowadzka

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla Pereza nie ma rzeczy niemożliwych i piłkarzy nieosiągalnych.

To znow popadna w dlugi, czytalem gdzes ze za poprzedniej jego kadencji Real mial powazne problemy finansowe tzw dziure budzetowa ; >
No ale nie dziwne jak sie oplacalo najlepszych na swiecie : D

Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież ja mam pełen rispekt do Pana Maldiniego

To dobrze, bo malo juz takich jak on
Choc w Realu macie Raula, ktory ostatnio odrzucil lukratywny kontrakt z Man City:)
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla Pereza nie ma rzeczy niemożliwych i piłkarzy nieosiągalnych.

Ciekawe jak potoczy się sprawa z Ronaldo...

btw. Valencia 3:0, jaka brama :szok2:
smencik
smencik
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I co ? Nawet Real przegrywa mecze.

A no przegrywa :and: Jak się nie ma o co grać, to się przegrywa :ziew:
Gutek909
Gutek909
  9 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: toz to byla najdziwniejsza przeprowadzka

Kibice Barcelony rzucali w niego nawet głową świni :lol:
WueRZet
WueRZet
  9 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Tego ziomusia do dzis nie rozumiem, grac w Barcie a pojsc do Realu

W drugą stronę też zacni zawodnicy przechodzili :tak:
smencik
smencik
  9 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Tego ziomusia do dzis nie rozumiem, grac w Barcie a pojsc do Realu

Nie on pierwszy, nie ostatni. :ninja:

LeonGrande
LeonGrande: To znow popadna w dlugi, czytalem gdzes ze za poprzedniej jego kadencji Real mial powazne problemy finansowe tzw dziure budzetowa ; >

Każdy klub ma długi :woot:

LeonGrande
LeonGrande: Choc w Realu macie Raula, ktory ostatnio odrzucil lukratywny kontrakt z Man City:)

Kibice już Raula w Realu nie chcą i żałują, że nie przyjął kontraktu City :crylol:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kibice Barcelony rzucali w niego nawet głową świni

Dlaczego sie im nie dziwie ? :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: W drugą stronę też zacni zawodnicy przechodzili

No ale o Figo to chyba bylo najglosniej :woot:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  9 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Tego ziomusia do dzis nie rozumiem, grac w Barcie a pojsc do Realu

Oj bo to się tak przyjęło, że niby wieczni rywale a w rzeczywistości to są bardzo zaprzyjaźnione kluby.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kibice już Raula w Realu nie chcą i żałują, że nie przyjął kontraktu City

Troche to zalosne : )

niby czemu tak go juz nie lubia? ten zawodnik cale zycie poswiecil dla Realu i bardzo duzo zdobyl goli....

dziwi mnie postawa kibicow;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy klub ma długi

Oczywiscie, ale nie az takie jakie mial za czasow Pereza Real :mrgreen:
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  9 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: Boriello to inawalida wojenny, ktos go lekko kopnie i juz kontuzja na rok to strasznie niepewny zawodnik, kontuzjogenny moglby powalczyc z Blaszyczkowskim o viktora ... w kategorii kontuzje ; D

No dobra, tutaj Tobie przyznaję rację.
LeonGrande
LeonGrande: Mlodosci nam trza!

A no ! Dlatego trzeba pozbyć się większości starych pilkarzy, takich którzy do niczego nie przydadzą się. Przede wszystkim odmłodzić obronę. To podstawa !
LeonGrande
LeonGrande: Oby tylko nie wpadl im pomysl ze sprzedaża Kaki on ma do konca kariery grac dla nas, tak jak to mialo byc z Shevą... a nie bylo:)

Myślę, że nigdy nie sprzedadzą Kaki. On będzie kolejną ikoną klubu, tak jak Maldini czy Baresi.
WueRZet
WueRZet
  9 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: No ale o Figo to chyba bylo najglosniej

O Luisie Enrique też było głośno :tak:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A no ! Dlatego trzeba pozbyć się większości starych pilkarzy,

Seedorf i Kaladze na wylocie juz sa
pierwszy do Ajaxu a drugi do Porstmouth jak sie utrzymaja:ninja:
takze oby Gourcuffa udalo sie zatrzymac, bedzie to duze wzmocnienie
Favalli - nie przedluza z nim umowy i dzieki Bogu, jednego emeryta mniej

Konto usunięte
Konto usunięte: Przede wszystkim odmłodzić obronę. To podstawa !

Prezes musi sypnac gotoweczka ale jak zawsze gada ze wzmocnien niepotrzeba bo jak nie ma kontuzji to mamy najsilniejsza pake :ninja: ekhm

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę, że nigdy nie sprzedadzą Kaki. On będzie kolejną ikoną klubu, tak jak Maldini czy Baresi.

Nigdy nie mow nigdy... :ninja:
Ja tam sie obawam ze to sie moze skonczyc tym ze wyladuje w jakies Chelsea albo w Realu, ostatnio slyszalem pogloski ze mialby za Ronaldo przyjsc do Man Utd:ninja:
na co Kaka stwierdzil ze takiemu klubowi jak ManUtd sie nie odmawia....
smencik
smencik
  9 maja 2009
LeonGrande
LeonGrande: niby czemu tak go juz nie lubia? ten zawodnik cale zycie poswiecil dla Realu i bardzo duzo zdobyl goli....

Nie no tak na serio, to tylko sonda na marca.com :ziew: 3/4 z głosujących to chorągiewki Barcelony.

LeonGrande
LeonGrande: Oczywiscie, ale nie az takie jakie mial za czasow Pereza Real

Perez to dziwny człowiek :and: Wszyscy mają nadzieję, że zmądrzał trochę :mrgreen: Jego głównym atutem w wyborach jest to, że wspierają go dawne gwiazdy typy Zidane, czy Ronaldo. Zidane z resztą ma zostać dyrektorem sportowym po objęciu kadencji przez Pereza :and: To napawa mnie optymizmem :mrgreen:
GabriellaAcMilan
GabriellaAcMilan
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A no przegrywa Jak się nie ma o co grać, to się przegrywa

A po co tak ziewasz ? Trzeba być z drużyną na dobre i na złe. Każdemu zdarzają się potknięcia, ale nie strata aż 3 goli z Valencią.
LeonGrande
LeonGrande: Dlaczego sie im nie dziwie ?

A niby czemu Figo jest nadal okrzyknięty Judaszem ?? Niczego złego nie zrobił . Hmm, to trochę przypomina historię Shevy. Niby piłkarze deklarują swoją miłość klubowi do konca zycia, a priorytety okazuja się inne. W sumie to nie dziwię się pilkarzom.
LeonGrande
LeonGrande: niby czemu tak go juz nie lubia? ten zawodnik cale zycie poswiecil dla Realu i bardzo duzo zdobyl goli.... dziwi mnie postawa kibicow;)

Mnie równiez i to bardzo. Ikony klubu trzeba szanować i wielbić. W końcu tyle dobrego robią dla ukochanych klubów. Nie można ich obrzucać błotami. Nawet, jak zawodnik strzeli 300 goli dla klubu, to odejdzie do innego, zwłaszcza znienawidzonego klubu, to kibice beda jego wyzywać od najgorszych. To wlasnie jest bardzo dziwna postawa. Dla mnie nie byliby kibicami.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zidane z resztą ma zostać dyrektorem sportowym po objęciu kadencji przez Pereza To napawa mnie optymizmem

No coz ten Mijatovic chyba nie bardzo sobie radzil na tym stanowisku :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wszyscy mają nadzieję, że zmądrzał trochę Jego głównym atutem w wyborach jest to, że wspierają go dawne gwiazdy typy Zidane, czy Ronaldo.

I chyba kibicom tez sie widzi Real z samymi mega gwiazdami tak jak to bylo na poczatku 21 wieku :mrgreen:

Chca sukcesow, zwlaszcza w Europie.

Konto usunięte
Konto usunięte: O Luisie Enrique też było głośno

Ano faktycznie
Bardzo dobry pilkarz, chyba juz zakonczyl kariere :woot:
Gral za czasow gdy w Barcie blyszczal Rivaldo
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.