Freddie2007
Freddie2007
  28 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Panowie co jest, jutro półfinały Ligi Mistrzów a tu nie ma tematu założonego:lol:

28.04 Barcelona-Chelsea 20:45
29.04 Man.U-Arsenal 20:45

Q: Jak widzicie te mecze, kto jest faworytem w tych parach? Czy bedziemy mieli powtórke sprzed roku Man.U-Chelsea czy sprzed 3 lat Barcelona-Arsenal?

Prosze o jakaś merytoryczną dyskusje bo razem z kolegą Hydeparkowym uwazamy ze to forum zamiera:ziober2:

99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  7 maja 2009

Dlaczego tak słaby sędzia był wyznaczony do półfinału Ligi Mistrzów?:woot: O ile sytuacje z pierwszej połowy (faule na Drogbie i Maloudzie) można było różnie zinterpretować (chociaż wyciągniecię drugiej sytuacji za szesnastkę dziwne), to ręka Pique ewidentna.:tak: Nie wiem, może się mylę i może to tylko moje odczucie, ale wydawało mi się, że Norweg najzwyczajniej w świecie ma nadwagę i dlatego nie nadążał za akcjami. :tak: :lol2:

Inna sprawa, że Chelsea po czerwonej kartce dla Abidala się cofnęła i sama jest sobie winna. Nie rozumiem zejścia Drogby, a pozostawienia na boisku mułowatego Anelki.:zonk:

Mimo wszystko dla finałowego widowiska chyba lepiej, że awansowała Barcelona. :tak:

hydeparkowy
hydeparkowy
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiem zejścia Drogby, a pozostawienia na boisku mułowatego Anelki.


kontuzjowany był przecież.
thomas893
thomas893
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=iUziCx1mHxQ Padłem

:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wygląda to na robotę jakiegoś Mietka z Gimnazjum...

po nicku można by się sugerować, że koleś jakieś 20 lat ma :P

Konto usunięte
Konto usunięte: w a klasie w ktorej gram tez duzo pada i sie nie chwale:)

a co to teraz niby było? :jezyk:
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kontuzjowany był przecież.


Być może tak było. Drogba schodził z boiska z nieukrywanym grymasem, początkowo wydawało mi się, że po prostu jest niezadowolony z decyzji Hiddinka, ale rzeczywiście chyba chodziło o kontuzję. Tym niemniej dziwne, że Anelka dalej został na boisku, bo Chelsea miała parę kontr i przydałby się jakiś świeży napastnik. :tak:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mimo wszystko dla finałowego widowiska chyba lepiej, że awansowała Barcelona.

Nie widzi mi się kompletnie gra Barcy bez Alvesa...

Konto usunięte
Konto usunięte: po nicku można by się sugerować, że koleś jakieś 20 lat ma :P

Zapewne Anglik. Oni i Niemcy mają takie poczucie humoru, że naprawdę...

btw. "You must change, to not play with your destiny" :lol2:
hydeparkowy
hydeparkowy
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Być może tak było. Drogba schodził z boiska z nieukrywanym grymasem, początkowo wydawało mi się, że po prostu jest niezadowolony z decyzji Hiddinka, ale rzeczywiście chyba chodziło o kontuzję. Tym niemniej dziwne, że Anelka dalej został na boisku, bo Chelsea miała parę kontr i przydałby się jakiś świeży napastnik.


no Drogba na pewno był kontuzjowany, bo chwilę wcześniej ucierpiał i nawet był z dobre 2 minuty poza boiskiem.
A co do Anelki to nie kto inny tylko on harował jak wół w defensywie i jeszcze czerwoną kartkę dla Abidala wywalczył:ninja:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Jak matura z Niemca? :D
99DjWIERTLO99
99DjWIERTLO99
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do Anelki to nie kto inny tylko on harował jak wół w defensywie i jeszcze czerwoną kartkę dla Abidala wywalczył


To tym bardziej trzeba było go zdjąć z boiska bo w końcówce był wykończony.Ale i tak szacunek za to co robił na boisku Francuz.
Freddie2007
Freddie2007
Freddie2007
  7 maja 2009

A Pique jaki honorowy i szczery:ninja:

"Uczciwość nakazuje, bym przyznał, że dotknąłem piłkę ręką, ale nie było to umyślne zagranie. Gdyby sędzia podyktował rzut karny, uszanowalibyśmy jego decyzję. Teraz jednak cieszę się wyłącznie z awansu do finału, bo na to, jak postąpił arbiter w tej czy innej sytuacji nie miałem żadnego wpływu" - powiedział Pique.

smencik
smencik
  7 maja 2009

Jakby był uczciwy, to by strzelił samobója :ziew: Po meczu, to już wszyscy mają gdzieś taką uczciwość :mrgreen:

Freddie2007
Freddie2007
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakby był uczciwy, to by strzelił samobója

A jakby go potraktowali w Katalonii jak Andresa Escobara:ninja:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "Uczciwość nakazuje, bym przyznał, że dotknąłem piłkę ręką, ale nie było to umyślne zagranie. Gdyby sędzia podyktował rzut karny, uszanowalibyśmy jego decyzję. Teraz jednak cieszę się wyłącznie z awansu do finału, bo na to, jak postąpił arbiter w tej czy innej sytuacji nie miałem żadnego wpływu" - powiedział Pique.

Żałosne, podobnie jak wypowiedz Guardioli po meczu z Realem (Gratulacje dla Realu, gdyby tak nie walczyli to mielibyśmy tytuł już miesiąc temu a tak zmotywowało nas to do takiej dobrej gry - jaki to ma sens?) i wypowiedz Henry'ego przed rewanżem z Bayernem (Nie możemy być pewni awansu - tak, to tylko 4:0 na wejściu, wszystko jest możliwe :zonk:).
Nie wiem, czy oni tak specjalnie takich debilnych wywiadów udzielają, żeby wkurzyć kibiców rywali czy jak...
piootr33k
piootr33k
  7 maja 2009

Ja obu klubów nie lubie jak pieron. Ale chyba będę za Man U bo to klub, z najlepszej ligi świata - premiership :). (Zaraz się odezwą podjarani sympatycy hiszpańskiej ligi :D)

smencik
smencik
  7 maja 2009


Tyle w temacie. :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.