Freddie2007
Freddie2007
  28 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Panowie co jest, jutro półfinały Ligi Mistrzów a tu nie ma tematu założonego:lol:

28.04 Barcelona-Chelsea 20:45
29.04 Man.U-Arsenal 20:45

Q: Jak widzicie te mecze, kto jest faworytem w tych parach? Czy bedziemy mieli powtórke sprzed roku Man.U-Chelsea czy sprzed 3 lat Barcelona-Arsenal?

Prosze o jakaś merytoryczną dyskusje bo razem z kolegą Hydeparkowym uwazamy ze to forum zamiera:ziober2:

hydeparkowy
hydeparkowy
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak matura z Niemca? :D


zdałem, to najważniejsze :ninja:
Freddie2007
Freddie2007
  7 maja 2009

Kurna szkoda mi HSV ze odpadlo, Werder we finale z Szachtarem bez Almeidy i Diego przegra:ninja:

tak apropo Uefa:tak:

WueRZet
WueRZet
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie widzi mi się kompletnie gra Barcy bez Alvesa...

Po wczorajszym spotkaniu modle się, aby Alves został sprzedany z zyskiem :)

Oscar dla Hiddinka za tekst "w życiu nie spotkałem się z takim sędziowaniem" :rock:

2002 rok. I tyle w temacie ;)
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 2002 rok. I tyle w temacie ;)

No tak ale tam to było rozłożone na kilka spotkań a tu była kumulacja :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Po wczorajszym spotkaniu modle się, aby Alves został sprzedany z zyskiem :)

Z zyskiem, wątpię żeby ktoś taką kasę na niego wyłożył ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Kurna szkoda mi HSV ze odpadlo, Werder we finale z Szachtarem bez Almeidy i Diego przegra tak apropo Uefa

I co ja Ci pisałem na gg... Znam się na rzeczy :P Bez Diego będzie ciężko ale trzeba wierzyć :rock:
WueRZet
WueRZet
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak ale tam to było rozłożone na kilka spotkań a tu była kumulacja :D

Tylko i tak takie zdanie z ust tego szkoleniowca trąci hipokryzją ;) Trenerem jest wielkim, ale niech się lepiej w język ugryzie ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Z zyskiem, wątpię żeby ktoś taką kasę na niego wyłożył ;]

Czy ja wiem :woot: Piłkarzem jest naprawdę dobrym, ale może po prostu prestiż gry w takim klubie jest dla Niego za wielki. Wiele wielkich klubów chciałoby mieć go w swoim zespole, więc jest możliwość, aby na Nim uzyskać wielką kasę :)

Konto usunięte
Konto usunięte: I co ja Ci pisałem na gg... Znam się na rzeczy :P Bez Diego będzie ciężko ale trzeba wierzyć

Te wasze rozmowy na gg :ssh: ;)))
Freddie2007
Freddie2007
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I co ja Ci pisałem na gg... Znam się na rzeczy :P Bez Diego będzie ciężko ale trzeba wierzyć

Werder gra antyfutbol:jezyk2:
Nie no zartuje Pizzaro rozegral meczy zycia, ale szkoda mi HSV:and:
hydeparkowy
hydeparkowy
  7 maja 2009

Heh wiedziałem, że Werder wygra, nie wiem, co Szczęsny się tak tym HSV podnieca, widział ich 4 mecze i wielki ekspert.

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale szkoda mi HSV

Szkoda mi jedynie Olicia :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Te wasze rozmowy na gg ;)))

Się wygadałem niechcący :/

Konto usunięte
Konto usunięte: Piłkarzem jest naprawdę dobrym, ale może po prostu prestiż gry w takim klubie jest dla Niego za wielki.

No to jest jeden z najlepszych obrońców Brazylijskich jakich znam...
Co Ci się nie podoba w jego obecnej grze?

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko i tak takie zdanie z ust tego szkoleniowca trąci hipokryzją ;) Trenerem jest wielkim, ale niech się lepiej w język ugryzie ;)

I tak najlepszy był Drogba :lol2:
Freddie2007
Freddie2007
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda mi jedynie Olicia

Szkoda to Ci dopiero go bedzie jak sie w bajernie zmarnuje:lol:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda to Ci dopiero go bedzie jak sie w bajernie zmarnuje

On będzie tam takim hmm, zapchajdziurą niestety a szkoda bo jest dobry (gdyby tak Toni odszedł...)... ;/
WueRZet
WueRZet
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No to jest jeden z najlepszych obrońców Brazylijskich jakich znam... Co Ci się nie podoba w jego obecnej grze?

To nie jest ten Alves z Sevilli. Owszem wiem, że można mieć słabszą formę, gorszy dzień. Ale w Barcelonie jak dla mnie ma On po prostu zły sezon. Nie jest postacią wyróżniającą się, więcej gra ( w sensie aktorstwa), niż gra jako piłkarz. Widziałbym kogoś lepszego na jego pozycję ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: I tak najlepszy był Drogba

Ballackowi nie podskoczy :P
Freddie2007
Freddie2007
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: On będzie tam takim hmm, zapchajdziurą niestety a szkoda bo jest dobry (gdyby tak Toni odszedł...)... ;/

Wystarczy ze Ribery odejdzie i jeszcze Toni:mrgreen:
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: za powalenie na ziemie zawodnika wychodzacego sam na sam z bramkarzem


nie widziałem żęby aż tak go powalił :)

Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=4mli0x6vuxQ


w którym momencie został powalony ??

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko, że to cholernie wydłuży czas rozgrywania spotkań. W każdym meczu jest co najmniej kilka takich dyskusyjnych sytuacji


W razie jakiś kolwiek konfliktów było by to bardzo przydatne np gol ze spalonego ale spalonego nie było albo np faul w polu karnym którego faulu nie było.
Marek0993
Marek0993
  22 maja 2009

No w środę finał !! :D Viva el Barca ;P 3:1 lub 2:0 dla Barcelony !! :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.