Freddie2007
Freddie2007
  28 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Panowie co jest, jutro półfinały Ligi Mistrzów a tu nie ma tematu założonego:lol:

28.04 Barcelona-Chelsea 20:45
29.04 Man.U-Arsenal 20:45

Q: Jak widzicie te mecze, kto jest faworytem w tych parach? Czy bedziemy mieli powtórke sprzed roku Man.U-Chelsea czy sprzed 3 lat Barcelona-Arsenal?

Prosze o jakaś merytoryczną dyskusje bo razem z kolegą Hydeparkowym uwazamy ze to forum zamiera:ziober2:

bymbaswlkp
bymbaswlkp
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: esencją futbolu i tak dla mnie pozostaje Puchar Ekstraklasy

dziwie sie ze jeszcze nie rozwiazali PZPN, wlasciwie ma powstac taka petycja. podobno jestemsy w ksiedze rekordow guinessa za najwiecej zatrzymanych, powaga;p
smencik
smencik
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: takie zycie... nie dochodze co i jak.. Premiership obecnie uwazam za NBA pilki noznej, oby jak najdluzej, ogladam co tydzien 3 mecze (tyle tylko na zywo mozna) czasem 4, innych lig nie uwazam ,finito

Nieuwaga w życiu do zguby cię jeszcze doprowadzi :and:
hydeparkowy
hydeparkowy
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym widzial w finale Kyrosa Vasarasa jako rozjemce.


to ten co go Gmoch w Panathinaikosie miał?
:rotfl:
koraspl
koraspl
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: esencją futbolu i tak dla mnie pozostaje Puchar Ekstraklasy

:crylol:
albo Puchar Polski na szczeblu okregowym :lol2:
bymbaswlkp
bymbaswlkp
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: uważam, że liga niemiecka jest dużo bardziej emocjonująca, szczególnie jeśli chodzi o spotkania drużyn z dołu tabeli. W Anglii jest 7-8 dobrych zespołów, a reszta to tylko rzemieślnicy.

mylisz sie, otoz premier league to jedyna liga, ktora ma wszystkie dobre druzyny, te z dolu tabeli nie sa smieszne jak w innych ligach
hydeparkowy
hydeparkowy
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dziwie sie ze jeszcze nie rozwiazali PZPN, wlasciwie ma powstac taka petycja. podobno jestemsy w ksiedze rekordow guinessa za najwiecej zatrzymanych, powaga;p


gdyby rozwiązali PZPN to nie byłoby polskiej piłki :lol2:
bymbaswlkp
bymbaswlkp
  6 maja 2009

Jak kochać to księżniczkę, jak kraść to miliony, jak oglądać mecze to Premier League...:)

smencik
smencik
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: te z dolu tabeli nie sa smieszne jak w innych ligach

To oznacza, że poczucie humoru piłkarzy z klubów z dołu tabeli PL, jest gorsze od piłkarzy z innych lig? :woot:
hydeparkowy
hydeparkowy
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mylisz sie, otoz premier league to jedyna liga, ktora ma wszystkie dobre druzyny, te z dolu tabeli nie sa smieszne jak w innych ligach


no nie wiem, bo jak dla mnie to takie Middlesborough by miało wielkie problemy nawet w tak nisko cenionej lidze niemieckiej.

Konto usunięte
Konto usunięte: albo Puchar Polski na szczeblu okregowym


najlepsze jest jak obie drużyny chcą przegrać, bo im kasy szkoda :lol2:
WueRZet
WueRZet
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: te z dolu tabeli nie sa smieszne jak w innych ligach

WBA z ostatnich 20 spotkań wygrał 3 :and:
bymbaswlkp
bymbaswlkp
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no nie wiem, bo jak dla mnie to takie Middlesborough by miało wielkie problemy nawet w tak nisko cenionej lidze niemieckiej.

a moim zdaniem Barca mialaby 4 miejsce w premier leagie, bayern 5, Lyon 12 , Milan 9
hydeparkowy
hydeparkowy
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak kochać to księżniczkę, jak kraść to miliony, jak oglądać mecze to Premier League...:)


niemiecka jest dużo ciekawsza, polska dużo bardziej śmieszna, włoska zawiera w sobie esencję futbolu, hiszpańska temperament i technikę, a co ma angielska?
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gdyby rozwiązali PZPN to nie byłoby polskiej piłki

:ssh: :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: te z dolu tabeli nie sa smieszne jak w innych ligach

Co chcesz przez to powiedzieć?

A wracając do meczu - jak dla mnie jednym z największych przegranych jest Ballack, szkoda mi go jak nie wiem co... Miał szanse na 3 finał LM i taki pech :/
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a moim zdaniem Barca mialaby 4 miejsce w premier leagie, bayern 5, Lyon 12 , Milan 9

:crylol: od razu mi lepiej... To jest gadanie gimnazjalisty...
bymbaswlkp
bymbaswlkp
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a moim zdaniem Barca mialaby 4 miejsce w premier leagie, bayern 5, Lyon 12 , Milan 9

a Karlsruher SC nie poradziloby sobie w 4 angielskiej
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.