Freddie2007
Freddie2007
  28 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Panowie co jest, jutro półfinały Ligi Mistrzów a tu nie ma tematu założonego:lol:

28.04 Barcelona-Chelsea 20:45
29.04 Man.U-Arsenal 20:45

Q: Jak widzicie te mecze, kto jest faworytem w tych parach? Czy bedziemy mieli powtórke sprzed roku Man.U-Chelsea czy sprzed 3 lat Barcelona-Arsenal?

Prosze o jakaś merytoryczną dyskusje bo razem z kolegą Hydeparkowym uwazamy ze to forum zamiera:ziober2:

hydeparkowy
hydeparkowy
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a moim zdaniem Barca mialaby 4 miejsce w premier leagie, bayern 5, Lyon 12 , Milan 9


tak tylko taki Lyon to ledwo w piątce w lidze francuskiej się mieści, Bayern od dawien dawna nie był liderem Bundesligi, a co do Barcy, to byłaby liderem.
smencik
smencik
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a moim zdaniem Barca mialaby 4 miejsce w premier leagie, bayern 5, Lyon 12 , Milan 9

Fusy, czy gwiazdy? :woot:
koraspl
koraspl
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepsze jest jak obie drużyny chcą przegrać, bo im kasy szkoda

Taaa zebys wiedzial ze to czesty przypadek hehehe.Dosc duzo walkowerow jest ale sie nie dziwie jak druzna z B-klasy ma jechac 100 km na mecz to trzeba wkorzystac budzet klubu na caly sezon :lol2:
WueRZet
WueRZet
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Fusy, czy gwiazdy?

Wiedza podparta długą prenumeratą Bravo Sport i latami spędzonymi jako wirtualny menadżer w grach komputerowych :rock:
Freddie2007
Freddie2007
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: latami spędzonymi jako wirtualny menadżer w grach komputerowych

:ssh: Tez tak mam:lol:
hydeparkowy
hydeparkowy
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Taaa zebys wiedzial ze to czesty przypadek hehehe.Dosc duzo walkowerow jest ale sie nie dziwie jak druzna z B-klasy ma jechac 100 km na mecz to trzeba wkorzystac budzet klubu na caly sezon


wiem wiem wiele razy widziałem spotkania w których dochodziło do bardzo śmiesznych sytuacji związanych z chęcią przegranej :lol2:
bymbaswlkp
bymbaswlkp
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: od razu mi lepiej... To jest gadanie gimnazjalisty...

otoż nie...mowie zupelnie powaznie... 2 lata temu barca odpada z LFC, rok temu z MU, teraz powinna z chelsea.

Konto usunięte
Konto usunięte: co ma angielska?

4 AKTUALNE najlepsze druzyny w europie, i wszystko inne co wypisales oprocz smiesznosci polskiej:D
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Fusy, czy gwiazdy?

Gandzia ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Bayern od dawien dawna nie był liderem Bundesligi,

No w tym sezonie się nie zdarzyło :crylol:
koraspl
koraspl
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a Karlsruher SC nie poradziloby sobie w 4 angielskiej

:lol2:
Jezeli Abbott Billy sobie poradzil ktorego widzlaem w niedziele na meczu i przebiegl moze z kilometr w czasie 90 min to i niemcy dali by sobie rade ^^:lol2:
Freddie2007
Freddie2007
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 4 AKTUALNE najlepsze druzyny w europie, i wszystko inne co wypisales oprocz smiesznosci polskiej:D

Najlepsza druzyna w Europie to jest Kmita, Wojtek powiedz my wiemy jak w kazdym meczu zagraja:ziober2:
hydeparkowy
hydeparkowy
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 4 AKTUALNE najlepsze druzyny w europie


a ja myślałem, że 2 najlepsze to Barcelona i Manchester :woot:
i gdzie Arsenalowi do jakiejś super wielkości? to że wyeliminowali Villarreal?
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 4 AKTUALNE najlepsze druzyny w europie

Masz na myśli przedszkolaki z Arsenalu?
hydeparkowy
hydeparkowy
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No w tym sezonie się nie zdarzyło


może przeprowadzka na wyspy dobrze by im zrobiła :lol2:

kurde maturę mam jutro z niemca :ninja:
bymbaswlkp
bymbaswlkp
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja myślałem, że 2 najlepsze to Barcelona i Manchester i gdzie Arsenalowi do jakiejś super wielkości? to że wyeliminowali Villarreal?

aktualne to z zeszlego roku.... no teraz barca wskoczyla dzieki sedziemu ,ok
bymbaswlkp
bymbaswlkp
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kurde maturę mam jutro z niemca

ja tez :MRGREEN:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.