Freddie2007
Freddie2007
  28 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Panowie co jest, jutro półfinały Ligi Mistrzów a tu nie ma tematu założonego:lol:

28.04 Barcelona-Chelsea 20:45
29.04 Man.U-Arsenal 20:45

Q: Jak widzicie te mecze, kto jest faworytem w tych parach? Czy bedziemy mieli powtórke sprzed roku Man.U-Chelsea czy sprzed 3 lat Barcelona-Arsenal?

Prosze o jakaś merytoryczną dyskusje bo razem z kolegą Hydeparkowym uwazamy ze to forum zamiera:ziober2:

bymbaswlkp
bymbaswlkp
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Cóż za zbieg okoliczności...

co masz na mysli? odpadniecie w cwierfinale z monaco? bo jakbys sie znal to z bayernem wygrali w 99
bymbaswlkp
bymbaswlkp
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: CR gra angielską piłkę? Torres gra angielską piłkę? Fabregas gra angielską piłkę? kpisz

a co cie interesuje kto tam gra? to jest angielska liga, ktora jest NBA pilki noznej
hydeparkowy
hydeparkowy
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co masz na mysli? odpadniecie w cwierfinale z monaco? bo jakbys sie znal to z bayernem wygrali w 99


26 maja :tak:
co nie zmienia faktu, iż sezon ten zaczął się w 98 r.
koraspl
koraspl
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to ze graja zagraniczni pilkarze nie zmienia faktu ze nie graja angielskiej pilki Ferguson jest troszeczke dluzej...

Nie rozsmieszaj mnie.Chesz zobaczyc wyspiarska pilke to poogladaj Championship.Arsenal,LFC,MU graja pilke rodem z wysp??? heh CHelsea moze fragmentami tak ale reszta czolowki nie ma praktycznie nic wspolnego z angielska pilka
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to ze graja zagraniczni pilkarze nie zmienia faktu ze nie graja angielskiej pilki

:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: hydeparkowy: stawiam na Lubosa Michela niestety. Zakonczyl kariere juz Slowak ;D

Niech będzie Herbert Fandel albo Wolfgang Stark :lol:
smencik
smencik
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja powiem inaczej czerwona kartka za co ?

Przy stanie 2:0 albo nawet 3:0, to w czarnej dziurze by mieli, czy graliby w 10, czy w 11.
bymbaswlkp
bymbaswlkp
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 26 maja co nie zmienia faktu, iż sezon ten zaczął się w 98 r.

widzisz co do Ciebie pisze?! bylam za MU jeszcze przed finalem Real- JUve
DziQReprezentujeJP
DziQReprezentujeJP
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przed tą czerwoną kartką sędzia mógł podyktować 2 karne, bramka na 2:0 mogłaby zmienić oblicze meczu...


spójrzmy na to z realistycznej strony nie był pewien mógł ukarać którąś z drużyn na pewno sędzia miał puls dwa razy wyższy niż Ty teraz masz :) dlatego jestem za wprowadzeniem że najważniejszy ma głos sędzie techniczny oglądający sobie meczyk na telewizorze z powtórkami,
hydeparkowy
hydeparkowy
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a co cie interesuje kto tam gra? to jest angielska liga, ktora jest NBA pilki noznej


jeszcze nie tak dawno włoskie kluby (Milan, Juventus), później hiszpańskie (Real, Valencia, Deportivo, Barcelona) notorycznie podbijały Europę.
Gdyby nie takie a nie inne przepisy podatkowe i regulujące napływ młodych zdolnych piłkarzy, to liga angielska do pięt by tym ligom nie dorastała.
koraspl
koraspl
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bylam

aha :lol2:
bymbaswlkp
bymbaswlkp
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja powiem inaczej czerwona kartka za co ?

za powalenie na ziemie zawodnika wychodzacego sam na sam z bramkarzem
Freddie2007
Freddie2007
  6 maja 2009

A ja mysle ze posedziuje Frank De Bleeckere albo Terje Hauge:tak:

Gutek909
Gutek909
  6 maja 2009

W piłce powinni wprowadzić takie coś jak w siatkówce, nie chodzi mi o możliwość kwestionowania decyzji sędziego, ale gdy sędzia nie jest pewnie to czemu nie mógłby tego sprawdzić na powtórkach ? Zajęło by to minutę , a ile by się kontrowersji uniknęło

WueRZet
WueRZet
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego jestem za wprowadzeniem że najważniejszy ma głos sędzie techniczny oglądający sobie meczyk na telewizorze z powtórkami,

Tylko, że to cholernie wydłuży czas rozgrywania spotkań. W każdym meczu jest co najmniej kilka takich dyskusyjnych sytuacji :and:
koraspl
koraspl
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Niech będzie Herbert Fandel albo Wolfgang Stark

Loffciam Tych sprawiedliwych rozjemcow :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.