Freddie2007
Freddie2007
  28 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Panowie co jest, jutro półfinały Ligi Mistrzów a tu nie ma tematu założonego:lol:

28.04 Barcelona-Chelsea 20:45
29.04 Man.U-Arsenal 20:45

Q: Jak widzicie te mecze, kto jest faworytem w tych parach? Czy bedziemy mieli powtórke sprzed roku Man.U-Chelsea czy sprzed 3 lat Barcelona-Arsenal?

Prosze o jakaś merytoryczną dyskusje bo razem z kolegą Hydeparkowym uwazamy ze to forum zamiera:ziober2:

thomas893
thomas893
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W końcu dwa najbardziej lansiarskie zespoły jeśli chodzi o kibicowanie w Polsce, zagrają przeciwko sobie w finale LM Sprzedaż koszulek wzrośnie o 300%

ojj tak :tak: Tylko pytanie która drużyna stanie się trendy na cały rok :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale sami chyba musicie przyznać, że ostatnim czasem Barcie przybywa zadziwiająco dużo kibiców..

normalna rzecz... za każdym razem tak się dzieje, jak jakiś klub wygrywa ;]
Freddie2007
Freddie2007
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: każda drużyna z Barcą ma słabe posiadanie piłki, wszyscy grają antyfutbol ? trochę to już jest denerwujące, wielcy kibice Barcelony, którzy im zaczęli kibicować odkąd grają piękną piłkę.. Nie mówie o nikim stąd ale sami chyba musicie przyznać, że ostatnim czasem Barcie przybywa zadziwiająco dużo kibiców..

Zgadzam sie Łukasz, tak zwani kibice sukcesu, ale tak samo bylo z CFC czy Realem, kibice sezonowi czy kibice sukcesu sa wszedzie:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: A Gmochowi trzeba polać, chyba coś takiego powiedział, bo nie dosłyszałem: " Kibicowałem Chelsea, bo skasowali mi Real Madryt "

Tak:mrgreen:
koraspl
koraspl
  6 maja 2009

Mnie najbardziej cieszy ze Valdes juz od dluzszego czasu pokazuje cos wiecej niz kiedys.Dzis byl najlepszym zawodnikiem Barcelony .
Jakie to ma znaczenie ze sedzia sie mylil???
Po prostu to slaby arbiter i tyle .Piekno pilki dzis wygralo choc nie chodzi mi o ten mecz w wykonaniu Barcelony tylko o ogol.Nie pierwsze nie ostatnie pomylki sedziego na tym poziomie.Teraz fani Wisly Krakow mogliby sie odezwac i mowic ze Wisla powinna grac w LM albo cos podobnego.Tylko kogo to teraz obchodzi???

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: FOTKA JEST ZA BARCA?! ŻAL mi was

A mi jest żal, że jeszcze nie masz plej fresz.
hydeparkowy
hydeparkowy
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu to slaby arbiter i tyle


ktoś tego słabego arbitra najwidoczniej promuje, a to jest niepokojące.
smencik
smencik
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepsze i tak było to, że Szpaku wyraźnie był zachwycony bramką Barcy, ciekawe czy gdyby Chelsea strzeliła też by się tak cieszył

Bo to jest ManU-Barca fan... Nie ważne kto wygra w finale, Szpaku i tak złapie zaciesz.
bymbaswlkp
bymbaswlkp
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A mi jest żal, że jeszcze nie masz plej fresz.

dajcie spokoj, ban na caly dzien za napisanie ze barca nie zasluzyla na final? kogos tu prawda zabolala? czekalem na was barca ....przyjedzcie do rzymu....pokaze wam ze nawet sedzia wam nie pomoze!
Freddie2007
Freddie2007
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A mi jest żal, że jeszcze nie masz plej fresz.

:crylol: haha
Gutek909
Gutek909
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A mi jest żal, że jeszcze nie masz plej fresz.

:lol:
kurde, nie ogarniam już tych wszystkich postów.. ;/
koraspl
koraspl
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale sami chyba musicie przyznać, że ostatnim czasem Barcie przybywa zadziwiająco dużo kibiców..

To ma sie tak samo do innych druzyn.
Gdy Real byl galaktyczny heh to wszyscy chodzili w koszulkach Realu i podniecali sie ta druzyna ze maja Ronaldo ze maja Figo ze maja tego i tamtego...To jest normalna rzecz
Gutek909
Gutek909
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dajcie spokoj, ban na caly dzien za napisanie ze barca nie zasluzyla na final? kogos tu prawda zabolala? czekalem na was barca ....przyjedzcie do rzymu....pokaze wam ze nawet sedzia wam nie pomoze!

nie napinaj się, bo Ci żyłka pęknie :P
Freddie2007
Freddie2007
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To ma sie tak samo do innych druzyn. Gdy Real byl galaktyczny heh to wszyscy chodzili w koszulkach Realu i podniecali sie ta druzyna ze maja Ronaldo ze maja Figo ze maja tego i tamtego...To jest normalna rzecz

Tak samo mowilem kilka chwil temu:tak:
hydeparkowy
hydeparkowy
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Za ten komentarz dostalem bana z innego konta!!!


a nie napisałeś przypadkiem, że klub z Katalonii to cytuję: Śmiecie?
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo to jest ManU-Barca fan... Nie ważne kto wygra w finale, Szpaku i tak złapie zaciesz.

No to jest niestety słychać w każdym spotkaniu :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: ktoś tego słabego arbitra najwidoczniej promuje, a to jest niepokojące.

Ciekawe, w jakiej obstawie będzie opuszczać Stamford Bridge...
bymbaswlkp
bymbaswlkp
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To ma sie tak samo do innych druzyn. Gdy Real byl galaktyczny heh to wszyscy chodzili w koszulkach Realu i podniecali sie ta druzyna ze maja Ronaldo ze maja Figo ze maja tego i tamtego...To jest normalna rzecz

nie wypowiadam sie na temat sezonowcow, nie nazywam ich kibicami, sa to smieszni ludzie, ktorzy ida za sukcesem, niech sie przeprowadza do sasiadki bo jest ladniejsza od ich matki...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.