Freddie2007
Freddie2007
  28 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Panowie co jest, jutro półfinały Ligi Mistrzów a tu nie ma tematu założonego:lol:

28.04 Barcelona-Chelsea 20:45
29.04 Man.U-Arsenal 20:45

Q: Jak widzicie te mecze, kto jest faworytem w tych parach? Czy bedziemy mieli powtórke sprzed roku Man.U-Chelsea czy sprzed 3 lat Barcelona-Arsenal?

Prosze o jakaś merytoryczną dyskusje bo razem z kolegą Hydeparkowym uwazamy ze to forum zamiera:ziober2:

NeverMind1910
NeverMind1910
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Drogba ładnie pocisnął, ale słusznie :x

Co konkretnie powiedział, bo nie słyszałem?

Jestem zdenerwowany. Znowu chorągiewki będą świętować ;/. A już myślałem, że będę mógł śmiać się w twarz sezonowcom :/

Konto usunięte
Konto usunięte: A Ballackowi za złapanie sędziego na koniec należała się czerwień

Nie złapał.. Ale wyglądało to komicznie.
Freddie2007
Freddie2007
  6 maja 2009

cos pięknego:napalony:
Iniesta jest genialny!!
Mimo ze Barca grala slabo ale zabilbym sie jako wygral antyfutbol po fuksiarskim golu:ninja:
Fakt ze powinien byc karny dla The Blues ale mam to w nosie. Barca:zakochany:

WueRZet
WueRZet
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co konkretnie powiedział, bo nie słyszałem?

Pie:cenzura:ona hańba. Przynajmniej tak zrozumiałem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie złapał.. Ale wyglądało to komicznie.

Chyba był kontakt z barkiem sędziego :woot:
hydeparkowy
hydeparkowy
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czerwona jak najbardziej zasłużona, jak piłkarz wychodzi na sam na sam z bramkarzem i jest faulowany to musi być czerwona!


problem w tym, że tam nie było faulu, Anelka potknął się o murawę.
WueRZet
WueRZet
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po fuksiarskim golu

Ale za to po prostu pięknym.
smencik
smencik
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ballackowi za złapanie sędziego na koniec należała się czerwień

Przecież on go nie dotknął :woot:

Szkoda mi Hiddinka, bo fenomenalnym trenerem jest, a zawsze gó*no osiąga :and: Chyba z 3 karne oczywiście nieodgwizdane, bo w Barcelonie jest 3 bramkarzy :ziew:
Freddie2007
Freddie2007
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie są dwa karne z pierwszej i dwa z drugiej połowy!!!!!????

Przeciez ten drugi karny to ta ręka byla przy ciele i nie bylo ruchu w kierunku pilki..
WueRZet
WueRZet
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: problem w tym, że tam nie było faulu, Anelka potknął się o murawę.

Jeśli faul był to przed polem karnym, kiedy mijał Abidala.
Freddie2007
Freddie2007
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Anelka potknął się o murawę.

dokladnie,ten sędzia masakra:and:
łysych sędziów powinni eliminowac...
koraspl
koraspl
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: problem w tym, że tam nie było faulu, Anelka potknął się o murawę.

Dokladnie
Przeciez powtorka to pokazala dobitnie jak Anelka przewraca sie o wlasne nogi.Sedzia myslil sie w obie strony.Faktycznie z tych wszystkich sytuacji w polu karnym przynajmniej jednego karnego bym podyktowal dla Chelsea ale bylo tez duzo nurkowania ze srony Drogby.Messi tez byl sciety pare razy przed polem karnym a gwizdek sedziego milczal ...
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Fakt ze powinien byc karny dla The Blues ale mam to w nosie. Barca

Fakt, że powinny być 4 karne dla CFC!!!

Konto usunięte
Konto usunięte: problem w tym, że tam nie było faulu, Anelka potknął się o murawę.

Przy pełnym biegu, lekkie dotknięcie wywali piłkarza z równowagi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Przeciez ten drugi karny to ta ręka byla przy ciele i nie bylo ruchu w kierunku pilki..

Tłumacz sobie, tłumacz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli faul był to przed polem karnym, kiedy mijał Abidala.

Ale tu nie chodzi o to, że karnego nie było bo faktycznie - faul miał miejsce przed szesnastką.
Freddie2007
Freddie2007
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Fakt, że powinny być 4 karne dla CFC!!!

Jasne:ninja:
Jeden karny powinien byc tylko jeden po ręce Pique:tak:
boleslawianin
boleslawianin
  6 maja 2009

Ok, nasuwa mi sie pytanie

kiedy jakis polski zespol zobaczymy na tym etapie rozgrywek i bedziemy mogli sie emocjonowac meczem polfinalowym:ninja:

czy dozyje...

WueRZet
WueRZet
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przy pełnym biegu, lekkie dotknięcie wywali piłkarza z równowagi.

Lekkie dotknięcie piłkarza nie jest faulem :zonk:
hydeparkowy
hydeparkowy
  6 maja 2009

W pierwszej połowie kiedy podyktował wolny za faul na Maloudzie powinien być karny, w drugiej dwie ręki.
Jeżeli ukarał czerwoną Abidala, to tym bardziej bodajże przy wejściu Toure w polu karnym powinna być jedenastka.

Ogólnie sędzie nie panował nad sytuacją.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.