Freddie2007
Freddie2007
  28 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Panowie co jest, jutro półfinały Ligi Mistrzów a tu nie ma tematu założonego:lol:

28.04 Barcelona-Chelsea 20:45
29.04 Man.U-Arsenal 20:45

Q: Jak widzicie te mecze, kto jest faworytem w tych parach? Czy bedziemy mieli powtórke sprzed roku Man.U-Chelsea czy sprzed 3 lat Barcelona-Arsenal?

Prosze o jakaś merytoryczną dyskusje bo razem z kolegą Hydeparkowym uwazamy ze to forum zamiera:ziober2:

hydeparkowy
hydeparkowy
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Słabszym od chociazby Carla Lewisa, Maurice Greena czy Usaina Bolta


ale niewątpliwie lepszym od Nicolasa Anelki i to o kilka klas.
WueRZet
WueRZet
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: " Barca to byla dzisiaj farsa" - powiedział pan Gmoch

I miał rację, bo ich gra to był obrót o 180 stopni względem spotkania z Realem.
smencik
smencik
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: " Barca to byla dzisiaj farsa" - powiedział pan Gmoch

Pierwszy raz zgadzam się z Panem Jackiem HeHe.
hydeparkowy
hydeparkowy
  6 maja 2009

Może mi powiedzieć na jakiej podstawie Szpaku ocenił, że Petr Cech świetnie w tym sezonie spisuje się w barwach Chelsea?

hydeparkowy
hydeparkowy
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Może mi powiedzieć


Może mi ktoś powiedzieć*
Freddie2007
Freddie2007
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale niewątpliwie lepszym od Nicolasa Anelki i to o kilka klas.

No z pewnoscia:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: I miał rację, bo ich gra to był obrót o 180 stopni względem spotkania z Realem.


Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwszy raz zgadzam się z Panem Jackiem HeHe.

Zgadzam sie, ale to sa tylko ludzie Panowie...
hydeparkowy
hydeparkowy
  6 maja 2009

Farsa farsą, ale to Barca przeważała przez większość spotkania, z tym, że nie uderzali w światło daremnego jak zwykle Czecha Cecha.

boleslawianin
boleslawianin
  6 maja 2009

Podsumowując teraz w Londynie beda mieli "swojego" "Webba" :ziober2:

smencik
smencik
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ilu kibiców się pojawia

W końcu dwa najbardziej lansiarskie zespoły jeśli chodzi o kibicowanie w Polsce, zagrają przeciwko sobie w finale LM :and: Sprzedaż koszulek wzrośnie o 300% :ninja:
LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: " Barca to byla dzisiaj farsa" - powiedział pan Gmoch

Szpakowski na początku coś w tym stylu: Hiddink powiedział na konferencji, aby Barca nie myślała, że CFC to tacy frajerzy jak Real i pozwolą strzelić sobie 6 bramek.

Jakoś tak to powiedział, nie?
Gutek909
Gutek909
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zreszta bylo widac po posiadaniu pilki

każda drużyna z Barcą ma słabe posiadanie piłki, wszyscy grają antyfutbol ?
trochę to już jest denerwujące, wielcy kibice Barcelony, którzy im zaczęli kibicować odkąd grają piękną piłkę..
Nie mówie o nikim stąd :ninja: ale sami chyba musicie przyznać, że ostatnim czasem Barcie przybywa zadziwiająco dużo kibiców..
A Gmochowi trzeba polać, chyba coś takiego powiedział, bo nie dosłyszałem: " Kibicowałem Chelsea, bo skasowali mi Real Madryt " :mrgreen:
WueRZet
WueRZet
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Może mi powiedzieć na jakiej podstawie Szpaku ocenił, że Petr Cech świetnie w tym sezonie spisuje się w barwach Chelsea?

Nie wiem, ale oglądając NSport dowiedziałem się, że mecz z Realem Barca grała u siebie, Essien był bohaterem spotkania po 15 minutach, a wielki Murzyn z warkoczykami w niebieskim trykocie leżący na glebie przy polu karnym Barcelony to nie może być Drogba :zonk:

Skąd TVN tych komentatorów bierze :nie:
hydeparkowy
hydeparkowy
  6 maja 2009

Najlepsze i tak było to, że Szpaku wyraźnie był zachwycony bramką Barcy, ciekawe czy gdyby Chelsea strzeliła też by się tak cieszył.

bymbaswlkp
bymbaswlkp
  6 maja 2009

"to ze barca posiada pilke to jasne, zawsze sobie podaja na wlasnej polowie, i tak sa smieszni i zdecydowanie nie zasluzyli na final"
Za ten komentarz dostalem bana z innego konta!!! FOTKA JEST ZA BARCA?! ŻAL mi was

LouisVanGaal
Posty: 5799 (po ~116 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 58
LouisVanGaal
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Może mi powiedzieć na jakiej podstawie Szpaku ocenił, że Petr Cech świetnie w tym sezonie spisuje się w barwach Chelsea?

To tajemnica. Podobnie jest z wyborem Giggsa na gracza roku w Anglii :ssh:

Konto usunięte
Konto usunięte: W końcu dwa najbardziej lansiarskie zespoły jeśli chodzi o kibicowanie w Polsce, zagrają przeciwko sobie w finale LM Sprzedaż koszulek wzrośnie o 300%

Co racja to racja...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.